Skocz do zawartości


Zdjęcie

stepic ten tluszcz z brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Stanley1418048742
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PrawaPierśPL(Pila)
  • Zainteresowania:wszechstronne zajęcia z dziewczyną:-)

Napisano Ponad rok temu

stepic ten tluszcz z brzucha
Moj problem jest mianowicie taki ze chce w jak najkrotszym czasie zgobic faldy z brzucha :twisted: na silownie chodze od 3 miesiecy 2 lub jak sie wykrece to i 3 razy tygodnowo. zawsze cos brzuszka kilkonastoma sklonami pomecze! biegam rownierz teraz juz rzadziej( pogoda) ale na wybiegu stosuje fat burning. jezeli macie jakies inne spalacze godne uzycia na silce nie wiem moze HMB? nie obchodzi mnie nic tak bardzo jak zgrzanie tego wora galarety na brzuchu! Pozdrawaim! :-) :-) :-)
  • 0
BicKulturaWszechobecnieZarażaNowychUżytkowników.

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: stepic ten tluszcz z brzucha
Ćwicz brzuszki.Do tego aeroby (bieganie).Ogranicz spożycie weglowodanów.Z tego co wiem to green tea jest tez dobry.Słyszałem kiedys taki motyw ze goscie biegając owijają sie folią i to dawało lepsze efekty ,ale tego nie jestem pewien ,moze ktos powie?
Pozdr
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

Stanley1418048742
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PrawaPierśPL(Pila)
  • Zainteresowania:wszechstronne zajęcia z dziewczyną:-)

Napisano Ponad rok temu

Re: stepic ten tluszcz z brzucha
No tak greean tea słyszałem ale to raczej jest dla kobiet:) biegam juz biegam:) a jezeli chodzi o srodki na siłownię to czy nadaje sie hmb?
  • 0
BicKulturaWszechobecnieZarażaNowychUżytkowników.

dareo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno
  • Zainteresowania:Rozne

Napisano Ponad rok temu

Re: stepic ten tluszcz z brzucha
Daje, ale raczej nie w takim topniu jak byś pewnie chciał. Jeśli chodzi o tą folię to pas neopronowy to będzie lepsze rozwiązanie!
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: stepic ten tluszcz z brzucha
nic na sile brzuch tez nie urol ci w miesiac tylko trwalo to napewno dosc dlugo.
hmb tylko posredno wplywa na redukcje tkanki tł. dobry jest np termo fat burner natomiast l-karnityna zwiekszy wyrzymalosc organizmu. co do stosowania pasow neoprenowych, foli lub nawet sauny w celu schudniecia to ja tego zdania nie podzielam, uwazam ze daje to tylko efekt tymczasowy stracona w ten spoosob woda jest z tkanki podskornej i jest jednoczesnie uzupelniana w pierwszej kolejnosci (jest to dobry sposob ale tylko przed samymi zawodami)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024