Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening dla poczatkujacego 15-latka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

QbaQba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:Komputer

Napisano Ponad rok temu

Trening dla poczatkujacego 15-latka
Czesc ! Od niedawna zaczolem z qmplami chodzic na silownie i pilnie potrzebuje jakiegos szczegolowego rozkladu cwiczen czyli plan treningu ;] Chodze na silownie codziennie na 1-1.5 h. Jestem bardzo szczuply i chudy 174 cm / 46 kg a takze slaby co chcialbym zmienic ;/ biore 30 kg na klatke.Prosze jakiegos uczynnego i znajacego sie na rzeczy zbawuciela ktory dopasuje mi plan treningow zeby moje wyniki byly leprze ! z gory dziekuje !
  • 0
I love cs :]

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla poczatkujacego 15-latka
niestety na silowni nie da sie przyspieszyc tak jak na bierzni duzo jest w kulturystece uwarunkowane genetycznie jedni maja sylwetke szczupła inni otyła , ty z tego co piszesz masz sylwetke szczupła a dodatkowo jestes w wieku gdy twoje stawy i kości jeszcze rosna. dlatego nie zalezal bym ci treningow z duzym obciazeniam szkoda barkow kregosłupa i innych stawow przede wszystkim zmian diete spozywaj wiecej weglowodanów one dodadza energii twoim miesniom, zacznij od treningu ogolnorozwojowego czyli cwicz symerycznie wszystki miesnie wyniki przyjda same nie przejmuj sie tym ze kolega podnosi 40 kg a ty tylko 30 poczatki sa zawsze ciezkie.
przede wszystim nie ma potrzeby chodzic na silownie codziennie proponuje ci 3 max 4 razy w tygodniu podczas treningu powstaja w miesniach mikrourazy ktore musza sie zregenerowac poza tym sam miesien tez sie meczy i musi zie zregenerowac dlatego przerwy sa wazne.
trening ogolnorozwojowy polega na cwiczeni kazdej grupy miesniowej na jednym treningu i ma na celu przyzwyczjenia miesni do wysilku fizycznego , przykladaowe treningi proponje poszukac w internecie
  • 0

QbaQba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:Komputer

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla poczatkujacego 15-latka
Hehe latwo mowic nie przejmuj sie :P tylko to naprawde doluje jak patrze ze jestem taki slaby :| ;/ i dlatego chce intensywnie trenowac i wziac sie za siebie ;] i prosze o szczegolowy plan treningu :] z gory dzieki :]
  • 0
I love cs :]

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla poczatkujacego 15-latka
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tutaj masz trening ogolnorozwojowy :D
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla poczatkujacego 15-latka
Qba: w kulturystyce - częściej nie zawsze oznacza lepiej.
Więc zastosuj się do treningu, do którego podał Ci link ADASKO - jest to najlepszy trening dla początkujących.
Pozdrawiam!
I życzę sukcesów.

  • 0

QbaQba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:Komputer

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla poczatkujacego 15-latka
Ok ! Wielkie dzieki za porade ;] bede sie stosowal i zobaczymy jak to dalej bedzie :P
  • 0
I love cs :]

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla poczatkujacego 15-latka
zglos sie za jakies 7 tygodni to ktos pokieruje Cie co dalej masz robic jakim treningiem jechac:)
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla poczatkujacego 15-latka
nie przejmuj sie uwagami innych, ja tez nie jestem najsilniejszy na swojej silowni, silni sa odemnie goscie mlodsi odemnie ale ja mam to w dupie i poprostu trenuje!! !! !!
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

siwkus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla poczatkujacego 15-latka
OGÓLNOROZWOJÓWKA 8 tygodni!!
  • 0
PoZDrO



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024