Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem beznadziejny :'-( !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

haiaw
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jestem beznadziejny :'-( !!!
Cześć. Mam 23 lata, 186cm wzrostu, waga 73kg, chudzielec. Wszyscy znajomi sa grubsi a nic nie ćwiczą. Jestem chyba genetycznie skrzywiony pod tym względem. Gdzie bym chciał potrenować, np siatke, sztuki walki, to odrazu sie zniechęcam, widząc, że jestem najchudszy w grupie. moje zdjęcie: toya.net.pl/grupaie2/6.GIF. nie wiem od czego mam zacząć. chyba od diety? gdzie sie udać, co robić... potrzebuje konkretnej diety. Czy ktoś może mi zaproponować jakąś diete i ćwiczenia? Czy muszę się udać do dietetyk ai na siłownie, i zapłacić 100zł, bo tyle kosztuje miesiąc na siłowni u nas, i wizyta i dietetyka. Błagam Was o pomoc. Może ktoś zaczynał tak jak ja i ma stare rozpiski? Co jeść dokładnie w dniu, co ćwiczyć i jak? Ogólnie mam 2000zł na inwestycje w siebie - czy opłaca się kupować siłownie do domu, ataką z supermarketu? taki zestaw stojący i do tego dokupić gryf i ławeczkę i jakies hantle. POMOCY, bo niedługo już będzie dla mnie za późno :(

Moje zdjęcie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem beznadziejny :'-( !!!
witaj!
Myślę że niepotrzebnie się zniechęcaśz, tym że jesteś najchudszy w grupie. Przecież wystarczy ćwiczyć, wierzyć w siebie i się starać, dzięki temu osiągniesz dużo w życiu :] . A w życiu tak nie ma że grubszy zawsze wygrywa. Co do diety to znajdziesz ją w dziale Odzywianie, a trening w dziale Trening :]... Co do trenowania to możesz zapisać się do jakiejś siłowni tam u Ciebie, a i możesz kupić ławeczkę, gryf, hantle i ćwiczyć w domu... Poćwicz trochę i potem kup sobie jakiegoś gainerka na mase...
Pozdrawiam i życze powodzenia
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem beznadziejny :'-( !!!
heh wygladasz tak jak jak ja przed rozpoczeciem treningow, mialem taki sam problem a teraz mam w dupie to a wcale nie jestem duzo wiekszy!!!! 8) :-P
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem beznadziejny :'-( !!!
rozpocznij od treningu ogolnorozwojowego

pamietaj ze dieta to podstawa - przestrzegaj jej

pytaj jak masz jakies watpliwosci (tylko ze ja nie mam czasu i nie czesto tu bywam, niemniej jak juz jestem to siem postaram pomoc ;-) )
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem beznadziejny :'-( !!!
Chłopie z ręką na sercu Ci powiem, że mam kilkoro kumpli chudszych od Ciebie i się nie łamią tak jak Ty ;-) . Ba nawet jeden z nich chodził na boks i odnosił większe bądź mniejsze sukcesy :mrgreen: . Poważnie Ci mówię, nigdy nie jest za późno. Ja też mam prawie 23 lata i jestem niższy od Ciebie o 10 cm i ważę 73 kg. przy czym ok. 5 miesięcy temu moja waga niezmiennie od kilku lat oscylowała w granicach 62-63 (zima) i za chiny nie mogłem przekroczyć granicy 63kg. Poszłem do pracy, regularne posiłki (o tych samych porach), jadłem więcej i spałem zawsze tyle samo godzin (jedne z punktów podstaw diety). Zacząłem nabierać masy, wziąłem się za trening i dokupiłem gainera i kilka supli tylko dlatego żeby nie zmarnować tej masy na tłuszcz. Też nie wyglądam extra ale się nie załamuję i pracuję nad tym. Po Twoim zdjęciu widzę, że ani nie masz wklęsłej klatki piersiowej ani nie jesteś aż tak chudy jak ci, których znam ;-) , odpowiednia dieta, solidny trenning, może trochę odżywek da napewno pożądane efekty ponieważ Twoja postura jest do "podpakowania" bez dwóch zdań. Jeśli dysponujesz taką sumą pieniędzy to kup sobie ławeczkę z jak największą ilością dodatków: modlitewnik, wyciągi itp. Nie kupuj w hipermarkecie ja kupiłem na allegro za 500 PLN z wyciągami, modlitewnikiem i przyżądem do nóg i tam sobie poszukaj, ja nie narzekam na moją :-) . Dokup hantelki (w hipermarketach są nawet porządne), gryf i obciążenie, tyle i masz domową siłownię. Ćwicz, jedz, uwierz w siebie i czekaj cierpliwie na efekty :-)
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem beznadziejny :'-( !!!
ja bym ci polecil silownie z dobrym sprzetem a kasa siem przyda pozniej na odzywy :P

[ Dodano: Nie Lis 07, 2004 10:02 pm ]
jak chcesz zrobic silke w domu i dobrze ja wyposarzyc to troszku kasy pojdzie - nie wiem dokladnie ile, ale sprzet nie jest tani, a w scheis nie ma co inwestowac

[ Dodano: Nie Lis 07, 2004 10:03 pm ]
jak chcesz zrobic silke w domu i dobrze ja wyposarzyc to troszku kasy pojdzie - nie wiem dokladnie ile, ale sprzet nie jest tani, a w scheis nie ma co inwestowac
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

olin3k
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra
  • Zainteresowania:komputery, kulturystyka, samochody, dziewczyny

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem beznadziejny :'-( !!!
co się łamiesz nie jest tak źle...
  • 0
koks do koksa:
- co robisz w sylwestra?
- plecy i barki :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024