Skocz do zawartości


Zdjęcie

problemy z kasa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

nikoolas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

problemy z kasa
co sadzicie o tej diecie
1 posiłek
Mleko 0,5% - 500g
Płatki owsiane – 100g

2 posiłek
Chleb żytni\razowy – 150g
Margaryna roślinna – 15g
Tuńczyk – 75g

3 posiłek
Ryż – 150g
Pierś z kurczaka – 100g
Oliwa z oliwek 15g

4 posiłek(potreningowy)
Carbo\glukoza – 100g
Tuńczyk – 75g(30-45min po treningu)

5 posiłek
Makaron – 100g
Pierś z kurczaka – 100g
Oliwa z oliwek – 15g

6 posiłek
Odżywka wysokobiałkowa – 35g


wzialem ja z przykladowych i mam pare pytan jesli waze 62 kilo do wzrostu 177 to jest ona dla mnie a i nie daloby sie zastpic tego carbo czyms innym np tauryna albo jakims jedzeniem nie ukrywam ze taki zapas tych odzywek na miesiac do tej diety to jest koszt w granicach przynajmniej 180zl za w miare dobry zestaw a tyle nie mam wiec prosze o pomoc moze mozna to jakims jedzeniem zastapic chybaze znacie jakis dobry zestaw a tanszy do 100 120 z gory dzieki i o jaki ryz w tej diecie chodzi o jasny czy ciemny??


hej chyba ze mozna zrezygnowac z carbo w dni nietreningowe to wtedy jest duzo taniej prosze niech ktos odpoie bo czekam juz od wczoraj
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problemy z kasa
Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jeśli masz niewiele kasy jest dobra dieta i jakiś gainer, który będzie uzupełniał brakujące elementy Twojej diety. Co do diety to ja mam podobną i kilogramy idą :mrgreen: . Po krótce: stosuj dietę, uzupełniaj ją gainerem i sumiennie ćwicz a powinieneś zauważać poprawę ;-) .
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: problemy z kasa
dobra dieta, multiwitamina, do tego np tauryna, carbo i starczy jak ma sie dobra diete to nie trzeba gainera

ja nie biore gainera bo mi nie jest potrzebny, kupuje tylko carbo, tauryne, witaminy i masa idzie...wolniej niz jakbym mial gainera ale nie narzekam a kasy malo wydaje
  • 0
Be free.

nikoolas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problemy z kasa
czyli z tego co zrozumialem to mam olac carbo i bialko z kupic porzadny gainer ktorym zatapie te odzywki czyli spoko a jaki mi polcicie myslalem nad mass xxl ale tez dosc drogi
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problemy z kasa

czyli z tego co zrozumialem to mam olac carbo i bialko z kupic porzadny gainer ktorym zatapie te odzywki czyli spoko a jaki mi polcicie myslalem nad mass xxl ale tez dosc drogi

No w sumie carbo i białko to też połączenie węglowodanowo-białkowe ale gainer jest tak dobrany aby uzupełniał dietę jeśli jest niedokładna (a na 90% nie zawsze będzie). Zresztą co do mnie to bardzo lubię pić gainer'a bo czuję się po nim bardzo syty i mam siłę na trening a chyba o to chodzi. Co do Mass XXL to nie jest on ani najtańszy ani najdroższy ale wydaje mi się, że w kryterium cena-jakość wypada najlepiej, zresztą to zdanie wielu ludzi.
Albo jeśli chcesz zestaw do 100 zł to kup:
Vitalmax Creatin 900g. 73.00 PLN
Olimp Taurine x2 100 kaps. 34.00 PLN
razem: 107 PLN
Kreatynę zaleca się po roku ciągłego treningu ale wydaje mi się, że nawet jeśli nie masz takiego stażu to efekty i tak po kreatynie będą napewno zauważalne i lepsze niż po zażywaniu innych supli i odżywek a zestaw ten starczy Ci na 2 miesiące :D
  • 0

nikoolas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problemy z kasa
wiesz ci dzieki za pomocale wroce do diety ktora sam ulozylem kiedys wyadaje mi sie ze jest idealna bo przy wspomaganiu tauryna przytylem 6 kilo w 2 miesiace wiec mam zamiar to powtorzyc albo nawet zajsc dalej ale mimo to dzieki
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: problemy z kasa
nikoolas, zakup carbo olimpa i jak chcesz taurynke

bialka nie kupuj - na noc zastap to 200g sera bialego chudy/poltlusty



ciesze siem ze moge znowu pomagac :mrgreen:
szczegolnie na moim forum ;)
(no jest tu jesio jakis anarek i strong, ale :PPP )
;-)

[ Dodano: Czw Lis 04, 2004 5:15 pm ]
gainer to b. dobry pomysl - MASS XXL - nadal rulez ???? ;>

jak masz wystarczajaco kasy to go dorzuc (50g w dni nietr., 100g w dni tr.)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nikoolas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problemy z kasa
dziekuje za pomoc i Tobie penetrator i tobie ava podesle wam inn adiete z ktorej kiedys korzystalem i bralem tylko tauryne i tylem 3 kilo na miesiac tylko zamiast joguru i oliwy był tynczyk w oleju puszka 180 na dwa razy brana czy wiec tylem duzo czy malo a jesli duzo to moze wcale teog gainera nie potrzebuje w tej nowej diecie albo jakies carbo wstawic do tej bo juz misie znudzila prosze o rade bo che sobie troche zycie ulatwic zmieniajac wlasnie nudna juz dete

tauryna 2 kaps. i po treningach tez 2(treningi 3 w tygodniu)

platki owsiane owsiane 100g + 2 lyzeczki cukru
mleko 05% 05 l

100g chleba

50 g chleba
ryz ciemny 150g +2 łyzeczki cukru
piers z kurczaka 100 g
2 szklanki soku

jogurt 250 ml
chleb 100 g
oliwa z oliwek 25g

makaron 80g
piers z kurczaka 100g
oliwa z oliwek 25g

i na noc
jogurt 250ml
chleb 70g


prosze o pomoc ava ciebie szczegolnie bo sie dobrze znasz
  • 0

Penetrator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problemy z kasa
Jeszcze jeśli mogę coś powiedzieć. Ja stosuję dietę ale nigdy nie wyliczam tak sobie gramów chleba, tuńczyka itp. Po pierwsze, że nigdy nie byłem dobry z matmy :mrgreen: ani nie mam czasu na odmierzanie i liczenie wszystkiego a po drugie uważam, że jeśli jest się szczupłej budowy to liczenie tych produktów nie jest aż tak ważne, jeśli zjesz więcej to nic się nie stanie. Moja dieta jest też trochę ograniczona czasowo przez pracę. Jeden przykładowy dzień:

5:45 śniadanie: pieczywo razowe z dżemem (3 pajdeczki :-) ), gainer
10:00 II śniadanie (w pracy): puszka tuńczyka w sosie własnym (cała) 3 kromeczki pieczywa żytniego z masełkiem roślinnym
12:00 przekąska Jogurcik, 2 jajka całe ( w ukryciu, w stresie przed dyrekcją :| )
15:00 obiad: kasza gryczana z sosem, pierś z kurczaka gotowana, warzywa, gainer
18:00 po treningu: 2 bananki, gainer
21:00 kolacja: płatki kukurydziane lub owsiane z mlekiem.

Wydaje mi się, że nie jest źle, jednak ocencie sami ;-) .
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: problemy z kasa

5:45 śniadanie: pieczywo razowe z dżemem (3 pajdeczki ), gainer
10:00 II śniadanie (w pracy): puszka tuńczyka w sosie własnym (cała) 3 kromeczki pieczywa żytniego z masełkiem roślinnym
12:00 przekąska Jogurcik, 2 jajka całe ( w ukryciu, w stresie przed dyrekcją )
15:00 obiad: kasza gryczana z sosem, pierś z kurczaka gotowana, warzywa, gainer
18:00 po treningu: 2 bananki, gainer
21:00 kolacja: płatki kukurydziane lub owsiane z mlekiem.

nie moge nic konkretnie powiedziec bez gramatury ;/
nie wiem czy ci za duzo bialka nie wychodzi
wydaje mi siem ze marnujesz gainera - po co dajesz go po posilkach ????

że jeśli jest się szczupłej budowy to liczenie tych produktów nie jest aż tak ważne, jeśli zjesz więcej to nic się nie stanie.

no nie bylbym taki pewien :P
ektomorfik nie moze sobie pozwolic na wieksze ilosci bialka bo przyspiesza ono i tak szybki metabolizm - hamuje nabieranie na siebie, kluczem do masy sa ww :D

nikoolas, dziwie siem ze w ogole na takiej diecie tyles - nie podoba mi siem :(
za duzo chleba, ogolnie za malo ww, na noc szybko wchlaniane aminokw. ... :no:
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nikoolas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problemy z kasa
sory ne bylo mnie w kraju tydzien a tyc tylem i to dobrze 3 kilo na miesiac tylko zamiast oliwy i jogurtu był tunczykw oleju jedna puszka na 2 razy a poza tym sami mi ta diete doradziliscie tylko pod pseudo willemid czy cos takiego wiec moze jednak jest dobra a jak nie to moze cos w niej zmienic i bedzie co ava jak moglbys rzucik jeszcze raz dokladniej na nia okiem
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024