Skocz do zawartości


Zdjęcie

MEGABOL.... ? ? ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Chester1418048745
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MEGABOL.... ? ? ?
Witam
W serwisie kreatyna.pl niema produktow firmy Megabol. Wchodzac do innych sklepow internetowych odrazu da sie zauwazyc ze jest firma ta ma najtanszy asortyment ze wszystkich firm zajmojacych sie suplementami.
Moja pytanie brzmi: Dlaczego produkty tej firmy sa tak tanie i czy w zwiazku z tak niska cena nie sa przypadkiem mniej skuteczne lub bardziej oszukane? ? ?
Z gory dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam
  • 0

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: MEGABOL.... ? ? ?
megabol to syf
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Chester1418048745
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MEGABOL.... ? ? ?
"Syf" nieduzo mi mowi... chcialbym sie dowiedziec czy ma to jakies zastosowanie w kulturystyce... Nie jestem kulturysta hehe dopiero zaczalem cwiczyc i chce sie dowiedziec czy malym kosztem mozna kupic odzywki... mam na mysli kreatyne i bialko albo gainera... mam 190 i waze 65 kg... jestem chudy ale trener mowi ze mam predyspozycje do kulturystyki bo mam szeroki szkielet... Doradzilibyscie, jakie odzywki najlepiej byloby wziasc...
Dzieki za odpowiedzi
Narazie
  • 0

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: MEGABOL.... ? ? ?
syf oznacza ze to jest jedna z najgorszych firm produkujacych odzywki moim zdaniem oczywiscie
lepiej kup sobie cos np z vitalmaxa tez tanio ale firma dobra
narazie sam gainer tobie styknie np mass xxl z treca
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MEGABOL.... ? ? ?
nie koopooj nic z tej firm,y
  • 0

StArS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziądz
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: MEGABOL.... ? ? ?
Jezeli chodzi o megabola jest to firma ktora zarabia tylko na nowicjuszach puzniej jak juz wiesz co jest dobre kupujesz olimpa hi teca megabol to nie sa dobre odrzywki kumpel kupil 250gr kreatyny zjadl na 1 cykl i nic niepoczul sila wogole mu nieposzla w gore :D
  • 0
*Trening*Czyni*Mistrza

dareo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno
  • Zainteresowania:Rozne

Napisano Ponad rok temu

Re: MEGABOL.... ? ? ?
A ja mam nawet nie najgorsze wspomnienia po maa gainie. Moze inna odżywka zadziałała by tak samo ale wg. mnie znowu nie jest tak źlez tą firmą.
  • 0

loko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bydgoszcz
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: MEGABOL.... ? ? ?
je bralem ich kreatyne!!!!!! na wadze nic nie przybralem, siła i wymiary podskoczyły no i spalile troche tłuszczu. Jezeli ktos zaczyna pezygode z odzywkami to nie odradzam mu megabola na początek.!!!!!!!!! :twisted:
  • 0

andyrage

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MEGABOL.... ? ? ?
sprawa jest prosta-musisz kupic i sprobowac na sobie-bo takich opini,ze to "syf"mozna znalezc na temat wielu firm,a teksy typu "nie poczul" dzialania kreatyny moga miec wiele powodow.nie jest tak,ze jesz suple i rosniesz,a tym bardziej kreatyne-ktora wymaga troche wysiłku w trakcie treningu jak i calego procesu jej pobierania.jesli zaczynasz to smialo mozesz kupic kreatyne Megabola-co do pozostalych produktow(kreatyna.pl posiada Amino z Megabola-z tego co mi wiadomo-i warto je kupic)to komponenty troche cienkie maja(jednakze pro star-jako potreningowe żarcie calkiem niezle "wchodzi")To tez kwestia reklamy,opakowania-ogolnie-budowy wizerunku firmy-Olimpa firmuja rodzimi (odzywkazo-koksiarze :mrgreen: )Hi tec-Tomek Scheu itd,a Megabola kto?wybor i tak nalezy do Ciebie - coż -zaden suplement nie gwarantuje "sukcesu"-stad tez nazwa-suplement/dodatek-do calego procesu rozwoju.pozdro i powodenia w obudowywaniu rusztowania ;-)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024