Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ostatni raz,prosze o pomoc,BEDE WDZIECZNY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Craxa_Ultras
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ostatni raz,prosze o pomoc,BEDE WDZIECZNY
Siemka:)wiem ze bardzo duzo wymagam ale coz moze sie znajdzie ktos kto poswiecei mi 5 minut.Jeste amatorem jak wczesniej wspominalem a wiec tak: Niechce cwiczyc nog ani zadnych plecow.Waze 65 kg przy 173 cm wzrostu.Chce trening na sile,i klatke,a tak przedewszytskim to niechce zosatc pakerem.Tylko chce wiecej wyciskac i zeby moja klata i brzuch i rece niewygladaly jak u zdechlaka tylko zeby mialy jakies rzezby.Odzywki bede wszamal dopiero po miesiacu cwiczen dla poczatkujacych(ogolnorozwojowego).Prosze chce cwiczyc 3 razy w tygodniu.Dokladnie co krok po kroku jakie cwiczenia mam robic zeby usyzkac ten efekt co napisalem wczesniej czyli lekka rzezbe,wiecej sily.Bo masy to tak naprawde wole byc sczuplejszy,chce miec tylko "klate"Wiem ze to sie mzoe wydawac smieszne ale napiszcei mi plan tylko na jeden tydzien,ja sobie go rozbuduje sam.Tylko napiszcie krok po kroku plan na 3 dni!Prosze Prosze Prosze

[ Dodano: 06-10-2004, 2:25 ]
Zeby ulatwic wam to moje dane: mam 16 lat niecwiczylem wogole,tak jak pisalem wyzej chce sile i przede wsyztskim chce dobrze wygladac(miec troszke ta klate "napompowana"i miesnie(bicepsy itd.) Z gory dziekuje tylko jak mozecie to niepodajcie mi linkow ja juz przejzalem to wsyztsko chialbym konkretnie napsiany trening na 3 dni nie dluzszy niz 1,30 minut moze krotszy.dni co mi odpowiadaja to oprocz poniedzialku.


Powrót do góry
  • 0

Dawid17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałcz
  • Zainteresowania:sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostatni raz,prosze o pomoc,BEDE WDZIECZNY
Cześć ja tez jestem nowy!! Również zamierzam ćwiczyć. Postanowiłem zapisać się na siłownię!! Zacznę prawdopodobnie od listopada! Po jakimś miesiącu, jeśli uda mi się uzbierać pieniądze to zacznę brać MASS XXl. Pewnie nie uda mi się więc brać będę na początku roku. Zalezy mi na tym samym co Tobie. Jestem tak samo zbudowany jak TY i zależy mi dokładnie na tym samym! Zeby moja klata i brzuch oraz bicepsy i inne mieśnie wyglądały lepiej-żeby dziewczyny się za mna oglądały-żebym ja jako tako wyglądał!Mi niestety też nikt nie odpowiada!:(Jak znajdziesz czas to coś napisz!!
  • 0

Craxa_Ultras
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostatni raz,prosze o pomoc,BEDE WDZIECZNY
No i tu mamy wała,bo konkretnie to nikt nieodpisuje.Dowiedzialem sieby miec to co my oczekujemy to tez musimy cwiczyc plecy i barki.bo jak nam klata "urosnie"a niebedziemy barkow cwiczyc to muwia ze bedziemy smiesznie wygladac.A wiec jakbys cos znalazl tyko konkret to odpisz do tego postu OK??
NARA POWODZENIA
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostatni raz,prosze o pomoc,BEDE WDZIECZNY
Spoko mozna odpisać ale bez haseł takiego typu :"Niechce cwiczyc nog ani zadnych plecow" nawet nie chce mi sie tłumaczyc tego...zdeformujesz sie człowieku znam przypadki nie robienia nóg ale plecy to czlowieku partia którą musisz robić bez gadania.Żeby mieć klatke "wyrzeźbioną" to najpierw trzeba mieć klate.Także na poczatek musisz jechać na mase.Jak zaczniesz przestrzegać diety to przybędzie Ci troche wagi a dopiero potem sie bierzesz za rzeźbe ewentualnie.Nie można jednocześnie robić masy i rzeźbić a żeby rzeźbić musisz mieć mase.Najważniejsze rzeczy to : duzo pić (4-5 l wody dziennie) dieta i trening parti raz w tygodniu.Przykładowo:
PON :klatka + triceps
ŚRO: biceps + grzbiet
PT: barki + nogi
albo:
klatka + biceps
grzbiet + triceps
barki + nogi
2 lub 3 ćwiczenia na partie w sumie daje to od 10-12 serii.Co jakiś czas zmieniaj ćwiczenia i ich kolejność bo to wpływa pobudzająco.Najważniejsza jest dieta!!!
Ćwiczenia to sobie poszukaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdro
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

Craxa_Ultras
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostatni raz,prosze o pomoc,BEDE WDZIECZNY
Dzieki!!!!!!Wiem dowiedzialem sie ze musze tajkze cwiczyc plecy.Nogi niebede cwiczyl poneiwaz gram w noge mam wyjatkowe obciazenia na treningach.POZDRO ijeszcze arzb dziekuje!!
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostatni raz,prosze o pomoc,BEDE WDZIECZNY
Nie ma sprawy stary poczytaj sobie troche artykułów w necie jest naprawde bardzo dużo ciekawych publikacji i można sie duzo ciekawych i przydatnych rzeczy dowiedziec.Pozdro :)
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

Flex1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostatni raz,prosze o pomoc,BEDE WDZIECZNY
Chlopaki maja racje. Mosisz cwiczyc plecy niema innej rady. :? nawet sobie nie wyobrarzasz jaka wazna role odgrywaja w wyciskaniu,to tak jakbys powiedzial ze nie bedziesz cwiczyl barkow,nie da rady, 8) najwiecej pakuj na barki,klate i triceps to podstawa.
  • 0

dareo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno
  • Zainteresowania:Rozne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ostatni raz,prosze o pomoc,BEDE WDZIECZNY
Z twoim stażem Craxa Ultras nie bawił bym się w rozpiski tylko ćwiczył bym wszystkie partie na jednym treningu trzy razy w tygodniu. Taki trening daje na początku niezłe rezultaty. Jak poczujesz, że niedajesz rady odpowiednio zmęczyć wszystkich mięśni to trenuj planem Adasia lub coś w tym stylu. Pozdrowinka
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024