Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem nowy i proszę o pomoc!Odpowiedzcie!Myślę nad Mass XXl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Dawid17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałcz
  • Zainteresowania:sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Jestem nowy i proszę o pomoc!Odpowiedzcie!Myślę nad Mass XXl
Cześć! Jestem nowy! Ćwiczę od ponad roku i prawie nie widać efektów! Weszłem na te stronę bo chcę sobie coś kupić!Tylko w tym problem,że się na tym nie znam! Pomóżcie mi! W domu mam tylko sztangę z max. obciążeniem 25kg. sztangietkę max. 14 kg.Nie wiem jakie mam robić ćwiczenia i co a przedewszystkim jak zażywać!Jeśli możecie to szybko odpiszcie!

[ Dodano: 03-10-2004, 13:27 ]
:-(
  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i proszę o pomoc!Odpowiedzcie!Myślę nad Mass XXl
najpierw zacznij sobie robic trening ogolnorozwojowy skoro nie miales do czynienia z silownia, po jakims miesiacu tych cwiczen (znajdziesz je na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) bedziesz mogl sobie kupi odzywke bialkowo-weglowodanowa MASS XXL z Treca... Jesli chodzi o kreatyne to dopiero gdzie po 10 miesiacach PRZEMYSLANYCH cwiczen.Aha gdzies po miesiacu, gora dwoch robienia ogolnorozwojowki bedziesz musial obrac cel czy bedziesz cwiczyc mase, czy szybkosc itd. Wtedy znajdziesz sobie trening (jest ich duzo na forum wystarczy poszukac) lub zglosisz sie do kogos z nas i kto Ci go rozpisze.... Moglbys tez przestrzegac diety, najlepiej wejdz sobie na dzial odzywianie na forum i tam popatrz jest tego full...
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

Dawid17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałcz
  • Zainteresowania:sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i proszę o pomoc!Odpowiedzcie!Myślę nad Mass XXl
Cześć! Dzieki za wiadomość! Ja ćwiczę od ponad roku w domu! Ostatnio(3 miesiące temu) załatwiłem sobie sztangę - 25kg, i sztangietkę-14kg.Mam jeszcze 2 hantelki po 3 kg, 2 hantelki po 1,5kg i dwa obciążniki po 2 kg.Ćwiczę regularnie codziennie w domu-trochę efekty widać ale chciałbym by były bardziej widoczne.Jeśli możesz to napisz mi dokładnie nazwę tej odżywki(ja dopiero wchodzę w świat odżywek i się nie znam) a takzę cenę i jak mogę to dostać(czy przez internet?).Jeśli też możesz to napisz jakiś trening(niekoniecznie-nie musisz się przemęczać) i dietę,bo nie wiem jak mam się odżywiać!Dzięki!!!!!!!!!:)Pozdrawiam
  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i proszę o pomoc!Odpowiedzcie!Myślę nad Mass XXl
napisalem Ci wszystko w prywatnej wiadomosci... jak czegos dalej nie wiesz to pytaj... POMOGE
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

Dawid17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałcz
  • Zainteresowania:sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i proszę o pomoc!Odpowiedzcie!Myślę nad Mass XXl
Czy mam sobie kupić Trec Nutrition XXL MASS 2000 g ??Jeśli tak to jaki zestaw ćwiczeń mam stosować przy takim marnym sprzęcie jaki mam(napisałem w wiadomośći powyżej) i nie mając pieniędzy na siłownię??Jaką dietę mam stosować??
  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i proszę o pomoc!Odpowiedzcie!Myślę nad Mass XXl
MASS XXl napewno by Ci troche pomogl, tylko zastanow sie co chcesz cwiczyc! Czy chcesz zeby to byla masa, czy szybkosc czy cos innego! Najlepiej by bylo chodzic na silownie no ale da sie tez cwziyc na tym (aczkolwiek napewno nie bedzie takich efektow jak po silowni) postaraj sie o jakas silownie a jesli chodzi o diety znow Ci mowie dzial forum ODZYWIANIE diet bedzie mnostwo
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

Dawid17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałcz
  • Zainteresowania:sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i proszę o pomoc!Odpowiedzcie!Myślę nad Mass XXl
Ja chcę ćwiczyć na sylwetkę choć kilka kilo mógłbym przytyć . szybkośc też jest dla mnie ważna!
  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i proszę o pomoc!Odpowiedzcie!Myślę nad Mass XXl
no to wychodzi na to ze chcesz cwiczyc szybkosc (przy tym idz tez rzezba) wiec przy swoich cwiczeniach bedziesz musial ukladac serie w ten sposob, duzo powtorzen, duzo serii, na malym obciazeniu!
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i proszę o pomoc!Odpowiedzcie!Myślę nad Mass XXl
Według mnie powinieneś robić normalnie na mase ćwiczyć i jeść i ewentualnie biegac albo po okresie "robienia masy" zacząć robić "reźbę" bo z dużej ilości serii i powtórzeń nie bedzie zadnej masy
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

Dawid17
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałcz
  • Zainteresowania:sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i proszę o pomoc!Odpowiedzcie!Myślę nad Mass XXl
Od jakiegos czasu ćwiczę robiąc kilka serii po 30-40 powtórzeń i daje to efekty(klatka).Widzę jednak że opakowanie Trec Nutrition XXL MASS ma tylko 2000 g więc stosując się do tego iż dawkować po 50-70 gram po 3-4 razy dziennie to nie wyrobię na tym! Nie mam pieniędzy i nie moge tak kupywać! Jak się to bierze? to tylko 2000g! Jak mam dawkować by było dobrze ale,że by mi na trochę starczyło??

[ Dodano: 03-10-2004, 16:11 ]
:-(

[ Dodano: 03-10-2004, 16:22 ]
Mam jeszcze pytanie!! Nie mam kasy i nie wiem jak długo będę mógł brać Massa więc jesli np.z braku pieniędzy nie bedę mógł już brać to czy wszystko zamieni mi się w tłuszcz??
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem nowy i proszę o pomoc!Odpowiedzcie!Myślę nad Mass XXl
Lepiej dłużej poczekaj i kup sobie 5kg i sobie zrób porzadny cykl.Za dużo powtórzeń robisz!Optymalny wzrost mięśni uzyskuje się przy 4 seriach (jedno ćwiczenie-4 serie ,
cała partia- 10-12 serii) i przy od 6(8)-12 powtórzeń najlepiej z progresją (stopniowe dokładanie cięzarów z serii na serie) .Uzyskana masa mięśniowa nie zamieni się na tłuszczową.
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024