Skocz do zawartości


POMOCYYYYYYYY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_blubo144_*

Guest_blubo144_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

POMOCYYYYYYYY
Mam pytanie o Mass xxl czy w połonczeniu z kreatyna da to efetky? zamierzam to zrobic tak wypić połowe mass xxl i w połowie zaczac brac kreatyne + dextroze i pic oczywiscie dalej mass xxl HELP :beksa:

bolo1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:biała podlaska
  • Zainteresowania:kulturystyka, MTG, WHFB

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
no to jest dobre jak chcesz masy nabrac i siły
poniewaz kreta dobze działa z gainerami a dextroza z kreta wiec niewiem po co to pytanie przeciesz to jest oczywiste wystarczy troche poczytac
pozdro
  • 0

GośćGuest_blubo144_*

Guest_blubo144_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
wiem czytałem własnie :-) ale kumpel brał krete i dextroze i nic po nim widac nie było i z tad to pytanie:-( a jeszcze pytanie jakis plan treningowy na siłownie domowa do dyspozycji mam ławke chantle ławke skośną oczywiscie sztange . ;-) 8)oczywiscie ze by ten plan był do krety bo niewiem czy mozna na obojentnie jakim?

Skun
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
Wybierz sobie jakis trening z podwieszonych na mase
  • 0

GośćGuest_blubo144_*

Guest_blubo144_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
ok thx za pomoc zwruce sie tu jeszcze do was o pomoc na pewno :twisted:

Pakjero1418048745
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
Dobrze się zastanów, zanim zaczniesz brać krete w wieku 16 lat. Mogą z tego wyniknąć różne komplikacje...
  • 0

kinek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety,motoryzacja, kulturystyka, sztuki walki!!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
a jakie moga wyniknąć kompikacje??
  • 0

Pakjero1418048745
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
W tym wieku się jeszcze rośnie. Można mieć później problemy z sercem itp.
  • 0
pomyśl zanim coś zrobisz...

GośćGuest_blubo144_*

Guest_blubo144_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
jak tak mówicie :shock: to doradzcie jakies odrzywki HMB czy cos w tym stylu :twisted: teraz juz kończe mass xxl pić :-P . tylko cos zdeczko mocniejszego niz mass xxl :?

dareo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno
  • Zainteresowania:Rozne

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
W twoim wieku polecał bym jedynie gainerka i ewntualnie jakies witaminki. Branie krety to samobójstwo, a poza tym możesz mieć słabsze wyniki bo masz mały staż. Z kretą poczekał bym jeszcze....2 lata! Możesz jeszcze ewentualnie zapodać jakieś aminokwasy. BCAA, glutaminke i na pewno bedzie dobrze. Z kreta daj sobie spokój, to nie jest suplement bez, którego nie można by się było obejść. Pozdro
  • 0

GośćGuest_blubo144_*

Guest_blubo144_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
ok aminokwasy ale mógł bys mi przyblizyc te słowo tak bardziej potocznie co to jest?? :? ja juz pakuje jakieś 6 miechów to ja wiem wiem ze do krety jest zalecane rok starzu. Teraz w domu cwicze ale jak spadnie sniek albo sie zrobi zimno zapisuje sie na siłke :P :mrgreen: to bedzie najleprze bo w domu cwicze 3 razy na tydzień ale raz mi sie niechce to ciwicze 2 razy mniej nigdy jeszcze mi napisz jak dobierac cięrzar ?? ;-) :twisted:

dareo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno
  • Zainteresowania:Rozne

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
Aminokwasy są niezbędne do budowy i prawidłowego funkcjonowania mięśni. Większość profesjonalnych kulturystów po treningu zarzywa BCAA. Są bardzo pomocne w budowie czystego mięśnia. Polecam!
  • 0

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
BCAA przed treningiem, np. amino anabol(hi-tec) a po treningu hydrolizat aminokwasow czyli np. perfekt amino.Kto sie zgadza z dareo ze kreatyna jest niezdrowa dla 16latka???A jezeli cwicze juz rok-wlasciwie przestalem juz rosnac to wtedy mozna? Jakiej firmy aminokwasy wg. was sa najlepsze?
  • 0

GośćGuest_blubo144_*

Guest_blubo144_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
no doradzcie cos bo nie chce wywalic kasy na gowno jakies :? zamierzam isc jak sie zimno robi na siłke to moze cos da mi ja juz nie rosne wystarczy mi..... :mrgreen: prosze doradzcie cos :] jakies połonczenie odrzywek czy cos w tym stylu :|

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
ja bym Ci radzil gainera, np. mass xxl do tego mozesz sprobowac jak dziala na Ciebie l-glutamina albo bcaa.
  • 0

GośćGuest_blubo144_*

Guest_blubo144_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
mass xxl jest słabe nic niewidac po mnie a zjadłem całe pudło no ręka mi minimalnie zgrubiała jakies 2 cm cos leprzego moze mocniejszego troche:P :mrgreen:

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
2cm????!!!!!! to jest bardzo duzo!
  • 0

GośćGuest_blubo144_*

Guest_blubo144_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
chodziło mi o biceps 1988 a teraz kupe sobie znow maske i hmb i powiedz mi jeszcze czy mogł bym z tym połonczyc bcaa i zawijam na siłownie :P :mrgreen:

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
no to 2cm w bicu to bardzo duzo! ja sie ciesze ze przez dwa miesiace centymetr mi poszedl.Ale po co ci hmb???? kup masowke aminokwasybcaa i l-glutamine. A przypomnij ile wazysz teraz i chyba oczywiscie chodzi Ci o mase?Powiedz ile mozesz na to przeznaczyc to Ci poradze jakie firmy i jakie ilosci...
  • 0

GośćGuest_blubo144_*

Guest_blubo144_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOCYYYYYYYY
waga: 72 - 73 wacha sie
wzrost: 183
kasy na to moge miec troche 100 zł max 120 cos koło tego to złóz mi zestaw tylko taki masowy ze by cos sie działo z ciałkiem a nie chudy jestem no wydaje mi sie ze chudy jestem ale mowia ze troche jestem..... :mrgreen: wiesz co i jak bys mi złorzył ten zestawik to odrazu trening mi trzepnij i jakas dietke to wyciągne z tego maxymalne mozliwosci !!! tak chodzimi o mase jak złapie masy duzo to wtedy sie podrzezbie bo chyba nie bede sie rzeźbił z kosci na osci heh ;>



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024