Skocz do zawartości


Zdjęcie

prosze o pomoc!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

tazan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

prosze o pomoc!!!!
Cze wszystkim od razu przejde do sedna sprawy bo nie bede tu pisał cco i jak a wiec mam 20 latek na siłke chodze od 2 miechów codziennie.Partie mieśni które ćwicze:
PONIEDZIAŁEK klatka triceps
WTOREK biceps grzbiet motylek
ŚRODA klatka triceps
CZWARTEK barki brzuch nogi
PIĄTEK klatka biceps
w miedzy czasie tzn poniedziałek środa robie brzuch ale nie w tym rzecz teraz mam wakacje wiec chodze na siłke codziennie na sucho tzn nie jem żadnych supli na to przyjdzie pora jeszcze. Ale czuje że spada mi siła na klacie myśle że za czesto klate ćwicze i dlatego mi spada siłka na początku po 3 seriach tzn 40 kg 1 seria 50 druga 55 trzecia i wyciskanie 60 udawałmi mi sie podnieść tak ze 4 razy a teraz nie moge podrzucic tego nawet jeden raz i nie wiem czemu za bardzo a przy każdej innej partii mieśni siła mi rośnie prosze o szybką odpowiedz !!!!!
  • 0
moim opisem jest opis w którym to opisie zawarłem ten oto "OPIS"

pudzian19
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc!!!!
Hehehehe a no witam drogi kolego 8) 5 razy w tygodniu to Ty powienieneś być niezły schabik heheh a tak do sedna sprawy to spada Ci siła bo sie opierdzielasz bo przeciez sam z Tobą chodze 5 razy w tygodniu i mi siła rośnie jeśli chodzi o klate :twisted: a jeśli Ty se leżysz jak na plaży to wybacz nie będzie efektów.Moim zdaniem odpocznij se z 5 dni i dalej ćwicz bo troche Ci brakuje do mnie a klate rób 2 razy w tygodniu może Ci siła podskoczy :aniol: hehehe Papa :D
  • 0

tazan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prosze o pomoc!!!!
hehe ten pudzian19 nie patrzcie na nigo to nowicjusz tak jak ja hehe a co do klaty to rad mi nie dawaj bo sam stwierdziłem że za czesto robie klate i chce zapytać sie fachowców a nie jakiegos nowicjusza który próbuje coś powiedzieć a nie wychodzi mi to wiec drodzy koledzy prosze o pomoc a co do pudzianowskiego19 hehe niech sie wali na ryj pozrdo koniar hehe
  • 0
moim opisem jest opis w którym to opisie zawarłem ten oto "OPIS"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024