Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co osiągne tym treningiem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

qbass
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co osiągne tym treningiem?
kolejny z moich lamerskich pytań:) otóż chciałbym się dowiedzieć co mogę osiągnąć trenując w opisany niżej sposób:) help:) ... w razie czego proszę o ewentualną korekte, podpowiedzi itp.:) a więc:
ćwiczę poniedziałek, środa i piątek! w sobotę albo niedziele basenik, ale to rzecz względna i chyba mało ważna!?

I poniedziałek ( klatka ):
> Pompki klasyczne: zaczynam od rąk wąsko przy ciele, kończąc na szerokim rozzstawie! zaczynam narazie od 20 i schodzę w 4 seriach do 5:)
> Pompki z nogami na podwyższeniu: podobnie jak wyżej tylko, że od 20 do 10 w 3 seriach
> Rozciąganie ekspandera przed sobą: 3 x 10
> To co wyżej za plecami, ręce wyprostowane łączą sie przed klatą: ile dam rady:)
> Pompki na 4 krzesłach: z 4 serie do zmęczenia

II środa ( brzuch):
> 100 brzuszków
> 50 brzuszków
> spięcia brzucha: 4x po 20
> nożyce: wpizdu tego robię

III piątek ( łapa:) ):
> Uginanie ramion przy ścianie ze sztangielką (8kg): 4 x od 20 w dół:)
> Ekspander nad głową 50 x
> Uginanie ręki opartej o udo ze sztangielką (8kg): 2 x 10 i 2 x 5 na każde ramie
> francuskie wyciskanie: 2 x 10 na każde ramię, 5x prawa, 5x lewa, a później obie do zmęczenia!

Proszę o podawanie także proponowanych nowych ćwiczeń do mojego treningu o ile tak go można wogóle nazwać:) Acha i nie piszcie, że zależy co chcę osiągnąć bo właśnie o to ja się pytam czy w taki sposób można chociaż troszku się wyżeźbić, przybrać na sile, masie i wogóle czy coś się da:) Po każdym treningu zażywam 5gr kreatyny i wpieprzam maślanki! Co w tej kwesti, kwesti suplementów i odżywiania się jest do zmiany? Qrde za dużo już tych pytań, idę ćwiczyć i czekam na odpowiedzi:)
qbass
  • 0

bolo1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:biała podlaska
  • Zainteresowania:kulturystyka, MTG, WHFB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co osiągne tym treningiem?
ja ci powiem ze to jest lamerski trenig ale bez obrazy :?
ja tak cwiczyłem majac 12 lat :mrgreen:
a tak wogle to co robisz to raczej ejst maraton a anie tening kulturystyczny
ale po takim treningu to bedziesz chudną i chudną no i rzezbe tez złapiesz chociaz watpie zebys miał co zezbic jezel prowadzisz taki maraton
jezeli chcesz zeby miesnie ci urosły to musisz zwiekszyc obciazenie choc nieznacznie
a kreta tez ci za duzo nie da bo ona sprawia ze łatwiej jes zbudowac miesnie ale jakie miesnie skoro ty tylko tłuszcz spalasz
radze zwikszyc obciazenia
acha i nie musisz robic 100 brzuchów , wystarczy 20-30 ale pozadnie zrobionych tak zebys czół a nie na odwał
pozdro
  • 0

qbass
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co osiągne tym treningiem?
stary spoko:) tylko nie rozumiem określenia maraton!? na innym forum też zamieściłem ten trening i powiedziano mi, że samymi pompkami mogę coś osiągnąć:D pozatym ja nie chce spalać brzucha!!! zresztą nie przejmuje się opiniami kogoś kto ćwiczył w wieku 12 lat fajnie teraz musisz wyglądać:)))
  • 0

bolo1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:biała podlaska
  • Zainteresowania:kulturystyka, MTG, WHFB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co osiągne tym treningiem?
ej no ale czemu sie dziwisz? ja wtedy sie bawiłem cwiczeniami wiesz taki tanm pompki i wogle :mrgreen: i to w zasadzie nie były treningi tylko zabawa
no i niechciałem cie obrazic jezeli tak to odebrałes to sory stary :3majsie:
  • 0

qbass
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co osiągne tym treningiem?
no problemos;) tylko oczekiwałem jakejś rady jeszcze:) czegoś konkretnego, bo może fakt, po treningu tego nie widać, ale jestem konkretny:) więc jak masz jakąś podpowiedź to napisz! dzięki:)
  • 0

bolo1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:biała podlaska
  • Zainteresowania:kulturystyka, MTG, WHFB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co osiągne tym treningiem?
a mozesz spróbowac podciagnies na krzesłach czyli biezesz dwa dosc wysokie krzesła i opierasz na nich rece i robisz wyciagniecia krzesła nie sa najlepsze ale niewidze innego sposobu zrobienia tego cwiczenia chociaz ja robiłem to w garazu jak sa takie podójne dna ;-) swietnie sie do tego nadaja
no i mozesz robic pompki w pionie na barki przy scianie to sa dosc trudne cwiczenia ale naprawde sa dobre
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024