Skocz do zawartości


Zdjęcie

co robić dalej ,gajnery czy kreatyna +HMB? ????!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

kartel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co robić dalej ,gajnery czy kreatyna +HMB? ????!!!!!!
cwicze juz rok mam 18lat ,182cm wzrostu i waże70kg długo cwiczyłem na sucho ważyłem 65kg,pozniej wziałem kreatyne 250kapsułek a po 1 czy 2 miesiacach gajnera2 2,25 kg .No i waże 70kg po gajnerze poprawiła mi sie siła.Co wziasc dalej jeszcze raz gajnera 5kg i po jakims miesiacu kreatyne+HMB????czy odrazu sie zabrac za kreatyne+HMB???chyba ze macie jakies inne propozycje????jestem wdzieczny z góry za odpowiedzi.Jestem szczupłej budowy.
  • 0

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co robić dalej ,gajnery czy kreatyna +HMB? ????!!!!!!
wez coś na mase mass xxl + jakieś witaminki połączone z enzymami
a jak będziesz miał już mase, to sobie wez coś na rzezbienie masy itp. jakąś kreatynkę + tauryne ...
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: co robić dalej ,gajnery czy kreatyna +HMB? ????!!!!!!
jak cwiczysz rok i zrobiles tylko 5kg to znaczy ze albo nie masz diety wogule albo masz zla i/lub zly trening(ale nie koniecznie), bez gainera i krety mozna wiecej zrobic

uloz sobie lepsza diete, napisz swoj trening, do diety dokup np olej mct, tauryne, carbo, gainera i masa bedzie szla... krete narazie nie bierz a hmb to wogule nie potrzebne Ci jest
  • 0
Be free.

kartel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co robić dalej ,gajnery czy kreatyna +HMB? ????!!!!!!
teraz biore o 2 tygodniu mass xxl 4800g kreatyne z tauryna treca 280g + dextroze 500g poszlo juz mi 4 kg, włąsnie nie mam diety.Mam problem z ułozeniem diety jestem ekto cwicze 14 miesiecy z przerwami ale od ponad 6 miechów chodze regularnie i poszło mi juz 10 kg bez diety, tam zle napisałem ten zestw juz mi sie konczy niewiem co teraz wziasc mysle o suplementacji kreta z tauryna + dextroza i HMB gdzies tak przez 6 miesiecy ,nie wiem co myslicie o tym??. .Czy mozecie mi ułozyc trening i diete???dzieki za pomoc
Trening przesle w sobote ...
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: co robić dalej ,gajnery czy kreatyna +HMB? ????!!!!!!
looknij do odzywiania tam masz w podklejonym poscie przykladowe diety
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kartel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co robić dalej ,gajnery czy kreatyna +HMB? ????!!!!!!
1 dzien
1.brzuch
2.klatka:ławka pozioma ,rozpietki
3.biceps:sztanga i sztangielki
4.triceps:na maszynie

2 dzien
1.brzuch
2.klatka:ławka skośna,rozpiętki,podciąganie ciężaru pionowo do klatki
3.drążek
4.barki :na maszynie

3 dzien
1.brzuch
2.grzbiet:podciaganie sztangi do klatki i do brzucha podiaganie sztangielkami lewa i prawa reka do klatki
3.podciaganie na rurach pionowo
4.nogi:przysiady i wspiecia sztanga na barkach lub na maszynie,raz robie przysiady a raz na maszynie

Ćwicze co 2 dzień raz w miesiacu robie sobie odpoczynek 2 dniowy , srednio w miesiacu wypada mi 13-14 treningów,jets to mozna powiedziec domowa siłownia
Czy to dobry trening na mase i siłe???jak nie to moze mi by ktos ropzisał trening profesjonalnie albo podal jakies linki do stron??z góry dzieki
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024