Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robic?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

sh4dow
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co robic?!
Mam 18 lat, waze 64kg i mam 186cm wzrostu. Chcialbym przytyc, ale cos mi nie idzie to zbyt dobrze :\ slyszalem ,ze jak ktos jest chudy i wyglada jak szklieletor to ma zapisac sie na silke, ale zastanawiam sie bo skoro jestem chudy to i nie mam ani masy ani miesni wiec co mi po silce ?:| co mam robic? najpierw przytyc (jak?) potem jak juz przybiore na masie mam zaczac cwiczyc? prosze o pomoc!
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic?!
Zapisz sie na siłownie, ułóż sobie diete ,i trening na mase sobie zapodaj ale pamiętaj dieta jest najważniejsza!
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic?!
jak zaczniesz na silke chodzic to przytyjesz miesniami.. oto sie nie martw, dieta+trening i bedzie dobrze
  • 0
Be free.

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic?!
ot o mój sposób i moich kumpli wszystkim wyszło porzadny trening i kiedy poczuł którys z nas że ma pusto w brzuchu to zarlismy na maxa dosłownie obrzeralismy sie tym co było pod ręką spróbój
  • 0

sh4dow
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic?!
moj brat nie dawno tez zarl jak swinia to teraz mowie na niego grubas :F tak przytyl :P w kazdym, razie dzieki za rady, wlasnie o to mi chdoizlo co mi po silce skoro jestem chudy nie qmalem tego :F btw. na poczatek jakeis takie przygotowania zanim na silke pojde to pompki i drazek wystarcza ?:F
  • 0

salam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łask

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic?!
Wirus kalawa siłka :P Podobnnie jak u mnie też piwnica Hehe Ale widze ze u Ciebie bardziej zadbane :)
  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic?!
kup sobie MASS XXL z treca i na silke zacznij chodzic, efekty beda piorunujace :D:):P
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

bolo1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:biała podlaska
  • Zainteresowania:kulturystyka, MTG, WHFB

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic?!
przygotowania to mozesz sobie robic na siłce przynajmniej rozruszasz troche ciało a op 2 tygodniach mozesz zaczac brac odzywki i wogle przez cały czas wpieprzaj co sie da i kiedy sie da :mrgreen: ale z siłki nie rezygnuj
pozdro
  • 0

geba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oswiecim
  • Zainteresowania:sport fitness kultuyrstyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robic?!
spokojnie pomału sie wszytko zmieni nic na siłe od razy kraka niezbudowali zapisz sie na ta siłke zacznij cwiczyc zbierz informacje o treningu jak go masz ywkonywac o diecie wszytko tu jest i po 2 miechach mozesz cos kupic jak bedziesz miałkase a jak nie to jedz regularnie co ok 3 H -4-5 posiłków -duzo sera ryzu rub unikja smalcyu tłustych rzeczy i do dzieła :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024