Skocz do zawartości


Zdjęcie

I co ja mam zrobić?! :-(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

budo_mursi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(
No, no, jedna piętnastolatka i taką wojenkę rozpętała... ;-) Ładnie ;-)

Shewolf, rozluźnij atmosferę i powiedz na co się zdecydowałaś ;-) .
Uśmieję się serdecznie, jeśli powalisz teraz wszystkich oświadczając na przykład, że jest to...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
aeroboxing ;-) - oczywiście żartuję :) . Ale powiedz, co tam się dzieje na matach Stalowej Woli :-D .

Pozdrawiam,
M.
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(
Tae Bo - droga prawdziwego wojownika :!: :) :) :wink:

Pozdro
J.
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(

Żaden żołnierz, ochroniarz czy ktokolwiek inny walczac w ręcz nie stanie w malowniczej pozycji orła, czy też nie uloży rąk w "węża" wydając hipnotyzujacy syk... ;) Bardziej prawdopodobne jest że ten żołnierz będzie uczony czegoś, co będzie spełniało zasadę minimum wysiłku, minimum trudności z aplikacją - przy maksymalnym efekcie.


i własnie dlatego GRMOwcy ćwiczą WingTsun 8) tak tylko chciałem się wtrącić - nie wrzucajcie całego kungfu do jednego worka :!:
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(
a tak swoją drogą odnośnie tego sklepu zoologicznego - jest taki pan w Polsce który otwarcie twierdzi że naśladuje naturę w swoim kungfu... co lepsze wygląda na nienajgorszego.. :)
  • 0

budo_wtc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(

i własnie dlatego GRMOwcy ćwiczą WingTsun

kurka nie moge, skad ten przesad???? :!:
uwazasz, ze GROM cwiczy WT bo tak Wam Maday powiedzial? :)
A kto niby mialby nauczac???? :roll:
uwielbiam ten styl, ale sluchanie o GROMie juz zaczyna mnie meczyc...
  • 0

budo_shewolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(
Mam prośbe: Nie wypowiadajcie się na temat GROMu, jeżeli nie macie pojęcia co tam się robi... :roll:

A u mnie w Stalowej nic nowego.
Biegam sobie, robie brzuszki itp, z nadzieją że wkońcu zrobią to kun fu.
Ostatnio wpadłam nawet na genialny pomysł i pojawiła się iskierka nadziei, że tak będzie :) Nie będe narazie nic mówić żeby nie zapeszać :) )
Pozdrawiam:

Ps:
Panowie, co Wy tacy nerwowi jesteście? :D
  • 0

budo_guardian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP(o)land

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(
popieram wtc, akurat z wieloma żołnierzami GROMu mam i miałem bezpośrednią styczność i mówienie, że GROMiaki ćwiczą ten lub inny system to czysta bajka, walka wręcz jest w ich programie szkoleniowym tematem mocno marginalnym, jedyne co mozna pod to podpiąć to możliwość, iż któryś z żołnierzy ćwiczył "czunowo" przed przyjściem do jednostki i trochę tym zainteresował kolegów, żadne szkolenie profilowe nie ma tu miejsca, podobnie rzecz się ma ze wszystkimi "jednostkami i formacjami specjalnymi" na świecie, każda ze sztuk/sportów walki co jakiś czas w ramach marketingu wypływa z hasłem - szkolimy komandosów, a w rzeczywistości albo jest to wyłącznie "handlowy trick" albo grzecznościowo ustalone seminaria, które podpinane są pod hasło co ćwiczą asy. Zresztą na ten temat szeroko wypowiedziałem się w innym tematycznym topicu, więc nie ma co powtarzać juz zagranej płyty
  • 0

budo_flash
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(
A co to zmienia czy z GROMu cwicza Wing Chun czy nie cwicza? :roll:
Jak cwicza to co??? A jak nie cwicza to tez pytam sie: to co z tego???

To, jaka walke wrecz cwiczy grupa osob, ktora jest powolana przede wszystkim do zabijania przy pomocy broni nie jest tu zadnym wyznacznikiem.
  • 0

budo_shewolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(
Haha :D Przestańcie już się wypowiadać na temat wojska bo zaraz spadne z krzesła :D :D
Boze.. faceci a nie wiedzą
Flash: to nic nie zmienia, ja nadmieniłam tylko że znajomośc jakiejść sztuki walki jest MILE WIDZIANA w GROMie, a ktoś tu natychmiast stworzył mit że w GROMie ćwiczą Kung Fu

To, jaka walke wrecz cwiczy grupa osob, ktora jest powolana przede wszystkim do zabijania przy pomocy broni nie jest tu zadnym wyznacznikiem

Hahaha :D Dobre :D "przede wszystkim do zabijania" LOL :D Nieźli jesteście.. ehh...
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(

Hahaha :D Dobre :D "przede wszystkim do zabijania" LOL :D Nieźli jesteście.. ehh...


wiesz co może wracaj do przedszkola i nie zawracaj głowy?

podstawowym celem działania Jw 1033 (czy jak tam ją teraz firmują) jest eliminacja przeciwnika- czyli zabicie - to nie policyjne AT
więc oczywiscie że oprócz ćwiczeń w celu osiągnięcia doskonałej sprawności fizycznej jest cwiczenie pod kątem zabijania we wszystkich formach...
  • 0

budo_shewolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(
Zabijanie taak?? :D Dobra, koniec, już się nie śmieje :D
Tak na serio, to żołnierz GROMu, unika zabijania. Chodzi o to żeby zabił jak najmniej osób, ale dobra, ja jestem gówniara i się przecież nie znam. Wracam do przedszkola.
Pa
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(

i własnie dlatego GRMOwcy ćwiczą WingTsun 8) tak tylko chciałem się wtrącić - nie wrzucajcie całego kungfu do jednego worka :!:


Taaaa... a świstak siedzi i zawija te sreberka....
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(
jaki znowu mit - ok, sprawdze i postaram sie w przyszlym tygodniu jakies bardziej zdemitologizowane informacje podac

choć przyznaje racje, komuś kto stwierdził że żołnierozwi to raczej karabin jest potrzebny ;)
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I co ja mam zrobić?! :-(

Zabijanie taak?? :D Dobra, koniec, już się nie śmieje :D
Tak na serio, to żołnierz GROMu, unika zabijania. Chodzi o to żeby zabił jak najmniej osób, ale dobra, ja jestem gówniara i się przecież nie znam. Wracam do przedszkola.
Pa


Chyba zartujesz, nikt tu nie twierdzi, ze jednostki specjalne to banda psychopatow strzelajacych do wszystkiego, co sie rusza, ale podstawowa sprawa jest SKUTECZNOSC dzialan. I nikt sie w trakcie wykonywania zadania nie zastanawia, czy "unikac zabijania". Naprawde uwazasz, za jednostce, ktorej jednym z glownych zadan jest fizyczna eliminacja przeciwnika w kazdych w zasadzie warunkach, "chodzi o to, zeby zabic jak najmniej osob"?

Pozdrawiam,
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024