Skocz do zawartości


Zdjęcie

klatka mi nie chce rosnąć co robić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

JAROCH
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wojnowice
  • Zainteresowania:sport, informatyka, elektronika, i oczywiście fajne dziewczynki i imprezki

Napisano Ponad rok temu

klatka mi nie chce rosnąć co robić?
co robić klatka mi stoi w miejscu od dłuższego czasu - poradźcie coś jeśli są potrzebne jakieś dane to moge podać
  • 0
JAROCH

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: klatka mi nie chce rosnąć co robić?
Z tego co pamietam to masz staz - 15miechow.
Czy zmieniales swoj plan treningowy przez ten czas???

Moze miesniom nie dostarczyles zadnego nowego, odpowiedniego bodzca zeby rosly...
Miesnie trzeba ciagle "zaskakiwac" (przez zmiane zakresu ruchu w cwiczeniach, kata pod jakim siem cwiczy - np. na klate na skosnej nie 30 a 45stopni ;))- jak chcesz uzyskac staly przyrost masy miesniowej, najlepsym wiec wyjsciem powinno byc wiec zmiana cwiczen co jakis czas (ogolnie siem podaje zeby wprowadzac zmiany co 6-10tyg.)

Podaj swoj plan to siem go jakos zmodyfikuje
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

JAROCH
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wojnowice
  • Zainteresowania:sport, informatyka, elektronika, i oczywiście fajne dziewczynki i imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: klatka mi nie chce rosnąć co robić?
zmieniałem ćwiczenia przez ten okres 4 razy i myślałem że to bez sensu ale teraz spróbuje wprowadzić jeszcze jakieś modyfikacje i mam nadzieje że klata pójdzie. Mógłbyś mi podać jakiś dobry przykładowy plan na mase na klatke? Nie mam ławevczki skośnej ale podkładam sobie styłu pod nogi ławki poziomej klocki drewniane powiedz czy to daje taki sam efekt?I dzięki za dotychczasowe rady :wink:
  • 0
JAROCH

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: klatka mi nie chce rosnąć co robić?
Cześć!
Trening to jedno, dieta to drugie. Drugie ważniejsze :-))
Nie ma najlepszego planu, bo każdy z nas jest inny. 15 miesięcy : 4 (ilość zmian) wychodzi średnio jeden plan ponad 3 miesiące (to ponad 12tygodni) stanowczo za dużo... Zmieniaj co 6-8 tygodni :-)
  • 0

JAROCH
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wojnowice
  • Zainteresowania:sport, informatyka, elektronika, i oczywiście fajne dziewczynki i imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: klatka mi nie chce rosnąć co robić?
ok dzięki za pomoc już sie biore za układanie new programu na klate :wink:
  • 0
JAROCH



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024