Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebna pomoc.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

mPaco
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tuchola

Napisano Ponad rok temu

Potrzebna pomoc.....
Witam,
Ćwiczę od około jednego roku ale z przerwa 2miesiace (moje wymiary to (nie mam wagi w domu ani dostępu do wagi (ale w szkole jak sie warzyłem 3 miechy temu to warzyłem 68kg ) mam 17 lat wielkość bicepsa (32 przed a po ćwiczeniu 33) obwód klatki Ok 100cm
wyciskam na ławeczce już ponad 70kg (rok temu było ze mną cienko jakieś 53kg

ostatnio strasznie mama mówi mi ze kiepsko wyglądam (chudnę na twarzy) w łapy nic a nic nie chce wchodzić (ale jestem zdrowy jak byk) (nie pale i nie pije bo cwicze)

(zostało mi troszkę kreatyny ok 1/3pudełka i 1/3 dekstrozy.

jak mam sobie ułożyć dietę tak żebym przybrał na wadze i w łapce przybyło cm i siły tez by sie troche przydało.
  • 0

Prezes07
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Sport ( Siatkówka )

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc.....
trening na mase!! --> znajdziesz go na stronce!! a co do diety...hmmm... zależy jaką mase chcesz oczywiście tłuszczową albo czytą mięśnieową!! poszukaj sobie czegoś tutaj ---> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ( w lewym górnym rogu tej stronki - masz z czego wybierać ;-) ) dla siebie na pewno coś znajdziesz !! powodzenia
  • 0

mPaco
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tuchola

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc.....
Raczej na miesniowa bo tłuszczu juz prawie nie mam (tylko troche na brzuchu.

( a czy mozna cwiczyc dwa razy dziennie (powiedzmy tak ze na inne partie miesni (rano na plecy wieczorem na przeddramie??(
  • 0

Prezes07
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Sport ( Siatkówka )

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc.....
Jak byś tak ćwiczył to mięśnie nie miałyby się kiedy regenerować!! Zaleca się ćwiczenia 3 razy w tygodniu np:

poniedziałek --> trening
wtorek ---> wolne
środa ---> trening
czwartek --> wolne
piątek ---> trening
sobota --> wolne
niedziela --> wolne
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rób dzień odstępu po między treningami czyli ćwicz co dwa dni!!
Ja Ci odradzam ćwiczenie codziennie a co dopiero dwa razy dziennie!! :D :3majsie:
  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc.....
Prezes07, ma racje. Cwiczyć powinienes 3 góra 4 razy w tygodniu. A trening poukladaj sobie w ten sposob zebys posiedzial na silowni 2 godziny zamiast godziny ale zrobił np klatke i trica. Wiecej cwiczen ale o jeden porze. Potem tak jak prezes powiedzial dzien odpoczynku i tak jest najlepiej!
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

bolo1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:biała podlaska
  • Zainteresowania:kulturystyka, MTG, WHFB

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc.....
wiesz jak chcesz mase to oczywiscie jakiegos gainerka wez z kreta super działa
na siłce nie musisz siedziec az 2 godzin :| zalezy jakie tempo sobei nazucasz
jezeli szybkie to szybko skonczysz ;-) ale lepiej sie nie spieszyc poprostu rób w swoim tempie tak zebys był gotów wykonac nastepne cwiczenie
acha i ejzeli chodzi o cwiczenia 2 razy w ciagu dnia to raczej odradzam czyba ze robisz np. rano klatke a wieczorkiem brzuch i trica i nastepny dzien przerwa itd. tak to cwiczyc mozna ale odradzam poczatkujacym
acha i naukowo udowodnione jest ze najlepiej cwiczy sie w godzinach 17-18 to jest okres dnia gdzie miesnie pracuja najintensywniej
pozdro
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024