Skocz do zawartości


Zdjęcie

śmeszni ludzie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

rudy_lysy
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wolomin

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
A ja sadze ze nie powinniscie uogólniać. Ja cwicze z kumplami od 3 miechów. Jesli mamy tylko okazje słuchamy uwaznie rad m in. mojego brata. Dlatego tez tutaj jestem zeby sie od was czegos dowiedziec.
  • 0

jason1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stwa
  • Zainteresowania:sport;)

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
wieciue co jest smieszne [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] takie artykuły na aLLEGRO jak koleś wie jak takie osiągi otrzymać to dlaczego daje zdiecia koksa ze stronki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to mnie zajebisie smieszy albo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] 8 kg dobra ja na kreatynie i na ryzu moge zapewnić 4 kg bo sam skoczyłem teraz z 79na 83kg i po co koleś daje zdiecia kolesi że niby co na jego wypasionej serwatce takie efekty mieli :cojest:
  • 0

Flex1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
Jednym słowem ludzie sie nie znaja! I na podstawie tego oceniaja ludzi,a sa w błedzie.Niech sie najpierw przekonaja jak jest naprawde to beda mowili inaczej.Ostatni kumpel mi mowił ze to co my jemy z kolega(odzywki)to sa koksy,odzywki sa drogie i kosztuja po 200 zł :shock: ,smieszne gosciu nie dał sie przekonac.Albo jak cie ktos widzi to zaraz- e co brałes. Ja gdybym sie na tym nieznał do bym siedział cicho i nie robiłz siebie idioty.

[ Dodano: Pią Paź 22, 2004 10:42 pm ]
proste stary zeby ludzie kupili i uwierzyli w taki bajki.Ostatni takze dowiedziałem sie ,ze kreatyna to sa koksy :D powiedziałem gosciowi zeby przy nikomu innemu nie mowił czegos takiego bo go po prostu wysmieja.Wszystko bierze sie z niewiedzy ludzi. :!:
  • 0

jason1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stwa
  • Zainteresowania:sport;)

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
:shock: dziex ziomuś przynajmiej widze że do jedej osoby trafia coś ale zawsze lepiej do jednej niż do 0
pozdro
też miałem kretynow co mowili .że kretka to dopalacz a HMB to pochodna koksa
ale wszystko nie wiedza :mrgreen:
  • 0

dareo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno
  • Zainteresowania:Rozne

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
Mój kumpel ćwiczy już dwa lata bez żadnych odżywek bo twierdzi, że po suplementach nie ma suchej masy mięśniowej tylko chwilowe napompowanie! No ale to już jego sprawa...
  • 0

Orzechus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Wszystko poza szydełkowaniem

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
wiesz jezeli myslal o krecie... to po czesci mial racje
  • 0
Byceps Tryceps Krata!

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
Jak powiedzialem mojemu kumplowi z klasy ze cwicze na silowni to od tego czasu gapi sie na mnie jak pedal gdy sie przebieram na WF, i co roz dowala gadki w stylu "co z tego ze grasz lepiej w kosza, ja i tak mam wiecej w klacie"!!!!!!jebniety co mnie obchodzi jego klata!!!!!! zaklada tez obcisle koszulki i napina sie caly czas!! :| niezla banie ma zryta!!!
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kinek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety,motoryzacja, kulturystyka, sztuki walki!!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
hehe no faktycznie chyba ma troche zryta!!

ostatnio mój tata domnie powiedział ze bede wyglądał jak ABS

tłumacze co to znaczy dla niego ABS absolutny brak szyji!!

hehe :|
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
moi rodzice to samo!!!
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ar2r1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
haha ja to nie moge jak jakiś koles np. u mnie w szkole nie ma pojecia co to siłka no może ma a ze na siłke się idzie i cie robi co chce i sie wyglada na "koksiarza" chodza wypieci. nie moge z takich ludzi.

albo też mam w klasie takie jednego :D też dowiedział się ze chodze na siłke .. tłuszcz u niego a on do mnie "patrz chodzisz na siłownie a ja mam lepsza kalte od ciebie"
a ja mówie skoro masz to powiedz mi jak cwiczenia wykonywałes bo chce miec taka sama jak ty(polewa oczywiscie z niego ) a on..... głownie hantle i drązek ale troche i sztanga. myslelm ze nie wyrobie.

albo jest taki jeden mówi "kupie se zestaw z kreatyna.pl hmbr + kreatyna i bede duzy" ja mówie mu ... po 1 kreatyna zawczesniej dla ciebie ale spoko chcesz to bierz. po 2 mówie dla ciebie lepsze by było narazie białko serwetkowe a on ta "jasne.. znam sie lepiej od ciebie i wiem....." ale i tak sram na ludków takich :D

Własnie przegladam allegro i mam polewe "bedziesz wygladał jak ... w 14 dni!"

ahah nie moge xD
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie

albo jest taki jeden mówi "kupie se zestaw z kreatyna.pl hmbr + kreatyna i bede duzy" ja mówie mu ... po 1 kreatyna zawczesniej dla ciebie ale spoko chcesz to bierz. po 2 mówie dla ciebie lepsze by było narazie białko serwetkowe

ja tylko przypominam ze podstawa do masy sa ww (z odzywek gainer), bialko - przy trreningu na rzezbe
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
ten sam koles koc patrzy na mnie jak poedal jakis jest "znawca" wszystkiego. wie wszystko ale na swoj sposob !! :mrgreen: twierdzi ze odrzywki nic nie daja lepsze sa sterydy, no to spoko. !! mowi tez ze zna sie na odrzywkach no to ja sie pytam co to jest karnityna bo chce sobie kupic :-) (waze 61kg :P) a on mi mowi ze to jest to samo co kreatyna tylko troche inacej dziala i wkreca jakies wymyslone histroie :D jak mu ze to nie jest kreatyna to odrazu zmienil temat

ostatnio dowiedzial sie takze o mojej dietcie, oczywiscie twierdzil ze mi nic nie da, do piero jak jego kumpel powiedzial mu ze mam diete naprawde dobra to powprosil zebym mu ja poakzal !! !! !! !! :?
takich to tylko :bije:
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
pozdrow go %-)
uwielbiam pozerow %-)))
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024