Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
207 odpowiedzi w tym temacie

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
U mnie w miescie jest akurat tylko jedna sekcja, wiec nie mam mozliwosci zmiany na inna.
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
Przyznam, że nie rozumiem tej dyskusji.
Nie traktujcie aikido jako ....leku na całe zło... - jak śpiewała Krycha Prońko (to było co prawda o facecie... :wink: ) i jako zajęcia ... do ostatniego tchu ...(jak to tez gdzieś pewno ktoś spiewał o miłości :wink: )
Normalne - ludzie przychodzą i odchodzą - statystycznie odchodzi najwięcej w ciągu 3-4 miesiąca od momentu rozpoczęcia ćwiczeń, drugim momentem jest koniec drugiego roku cwiczeń, później moment osiągniecia noszenia hakamy, ewentualnie zdobycia stopnia 1 dan.
Z racji cwiczenia w tym samym klubie z grupami kyokushin, judo, shootboxing, kick-boxing oraz bjj mam możliwość obserwacji tego co się dzieje u nich - jest tak samo - różnica możliwe tylko jest w tym, że ludzie odchodzą w innych momentach.

Pancer (obserwujący uważnie)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Mnie zniechecilo to ciagle padanie i stawanie padanie i stawanie i tak przez caly trening ..........


hehe - ten argument najbardziej mnie przekonuje.... :) :) :) :)
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Mnie zniechecilo to ciagle padanie i stawanie padanie i stawanie i tak przez caly trening ..........



No, to normalnie brzmi jak komendy : "padnij" i "powstań" w wojsku, tylko mundurów brakuje :wink: :) :lol:
  • 0

budo_harandil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
Ale przeciez mundury sa :wink: tylko troche inne. My mamy zamiast moro biale wdzianka ;-) A "oficerowie" maja jeszcze do tego hakamy :wink:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Uważam,że jeśli komuś zależy to i tak będzie ćwiczył. Co do tych powodach które wymienił Randall to oczywiście,że są to rzeczy przez które człowiek jeśli nie będzie miał zapału to zrezygnuje. Ale jeśli komuś zależy to zostanie :wink:

Oj żeby było tak pięknie, jak piszesz... tyle że chcieć nie znaczy móc :(
Czasami nie ma wyboru.
Life it's a bitch, and then you'll die.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
Z calym szacunkiem do kobiet i do Jusi ale niektore jej wypowiedzi sa jakby infantylne. Moze to jeszcze mlody wiek. Masa postow malo tresci. Sory za krytyke ale lubie byc szczery. Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem.
Pozdrawiam
  • 0

budo_gromitt
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolica

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Z calym szacunkiem do kobiet i do Jusi ale niektore jej wypowiedzi sa jakby infantylne. Moze to jeszcze mlody wiek. Masa postow malo tresci. Sory za krytyke ale lubie byc szczery. Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem.
Pozdrawiam


One sa infantylne, a nie JAKBY infantylne. Niestety!
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Z calym szacunkiem do kobiet i do Jusi ale niektore jej wypowiedzi sa jakby infantylne. Moze to jeszcze mlody wiek. Masa postow malo tresci. Sory za krytyke ale lubie byc szczery. Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem.
Pozdrawiam


One sa infantylne, a nie JAKBY infantylne. Niestety!

typowy ost jusi- "istotna informacja" :) :) :) :wink: "pisanie o czyms" :) :) :) :wink: "kokietowanie znajomych sobie aikidokow" :D :) :) :wink:


no offence Jusi :wink:
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
Jusi jest OK, drodzy panowie.
Ma sporo zalet i wnosi na to forum bardzo fajny klimacik. Jest otwarta, ciepla, mila, nikogo nie obraza, nie wdaje sie w ostre pyskowki.
Ma dopiero kilkanascie lat, cwiczy aikido zapewne od niedawna, ale z wiara i zaangazowaniem, takze emocjonalnym. Chwali swoje dojo, swojego instruktora, dzieli sie wrazeniami ze stazy, na ktorych bywa.
Nie oczekujcie, ze bedzie sie zachowywala jak 50-letni facet z 25-letnim stazem na macie. 8)
Docencie jej urok. Jesli wytrwa w tym co robi, to za jakies 10 lat jej posty beda inne. Moze bardziej dojrzale, ale pewnie o polowe mniej urocze.
Pozdrawiam Cie, Jusi 8)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Jusi jest OK, drodzy panowie.
Ma sporo zalet i wnosi na to forum bardzo fajny klimacik. Jest otwarta, ciepla, mila, nikogo nie obraza, nie wdaje sie w ostre pyskowki.
Ma dopiero kilkanascie lat, cwiczy aikido zapewne od niedawna, ale z wiara i zaangazowaniem, takze emocjonalnym. Chwali swoje dojo, swojego instruktora, dzieli sie wrazeniami ze stazy, na ktorych bywa.
Nie oczekujcie, ze bedzie sie zachowywala jak 50-letni facet z 25-letnim stazem na macie. 8)
Docencie jej urok. Jesli wytrwa w tym co robi, to za jakies 10 lat jej posty beda inne. Moze bardziej dojrzale, ale pewnie o polowe mniej urocze.
Pozdrawiam Cie, Jusi 8)

alez dlatego tez bardzo lubie posty Jusi. fajnie,ze nie jest zgryzliwa,zlosliwa itp. n.p ja sie lubie tak z nia draznic,bo to takie konskie zaloty sa :wink:
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
Powiem dlaczego ja przestałem ćwiczyć-
po pierwsze: zainteresowałem się walką w parterze i całą idea mma,pózniej zaczeło brakować czasu na łączenie kilku sw.
Po drugie jak dla mnie intensywność treningu była za mała(głównie słaba rozgrzewka)
Wreszcie po trzecie ja po prostu lubię konfrontację i rywalizację..
Jednak do teraz miło wspominam treningi Aikido ,miła atmosfera ,fajni ludzie,ostatnio nawet byłem popatrzeć na trening fajnie się tam ludzie bawili.
Pozdrawiam
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
A gdzie w okolicach Bytomia byles popatrzec i fajnie sie tam ludzie bawili, jesli to nie tajemnica :?:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Z calym szacunkiem do kobiet i do Jusi ale niektore jej wypowiedzi sa jakby infantylne. Moze to jeszcze mlody wiek. Masa postow malo tresci. Sory za krytyke ale lubie byc szczery. Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem.
Pozdrawiam

One sa infantylne, a nie JAKBY infantylne. Niestety!

Pieprzycie od rzeczy, są motorem i praprzyczyną wszelkich męskich działań. Infantylność lub jej brak nie ma żadnego znaczenia.
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
:) :) :)
Off topic, ale sprowokowany:
Brytyjscy naukowcy stwierdzili, ze mezczyzna co 7 minut mysli o seksie, tylko nie zbadali, o czym mysli przez pozostale 6 minut. Prorock, czyzby u Ciebie nastapila slynna siodma minuta? Bez obrazy, pliiizzz...
On topic: staz, sadzac po relacjach i fotorelacjach, byl swietny.
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
O qrde, topiki mi sie pomieszaly.
On topic: aikidocy obojga plci przestaja cwiczyc aikido, gdy czesciej niz co 7 minut mysla o seksie :oops: :wink:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Prorock, czyzby u Ciebie nastapila slynna siodma minuta? Bez obrazy, pliiizzz.

Zawstydzasz mnie publicznie. :oops: Aż poczerwieniałem, co zresztą widać na zdjęciu. :wink:
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
:) :) :)
A ja dopiero za godzine bede w domu...
PS. Moj facet nie jest nie jest aikidoka
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Jusi jest OK, drodzy panowie.
Ma sporo zalet i wnosi na to forum bardzo fajny klimacik. Jest otwarta, ciepla, mila, nikogo nie obraza, nie wdaje sie w ostre pyskowki.
Ma dopiero kilkanascie lat, cwiczy aikido zapewne od niedawna, ale z wiara i zaangazowaniem, takze emocjonalnym. Chwali swoje dojo, swojego instruktora, dzieli sie wrazeniami ze stazy, na ktorych bywa.
Nie oczekujcie, ze bedzie sie zachowywala jak 50-letni facet z 25-letnim stazem na macie. 8)
Docencie jej urok. Jesli wytrwa w tym co robi, to za jakies 10 lat jej posty beda inne. Moze bardziej dojrzale, ale pewnie o polowe mniej urocze.
Pozdrawiam Cie, Jusi 8)


Nie wiem co powiedzieć.... :oops: Chyba dziękuję :wink:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Jusi jest OK, drodzy panowie.
Ma sporo zalet i wnosi na to forum bardzo fajny klimacik. Jest otwarta, ciepla, mila, nikogo nie obraza, nie wdaje sie w ostre pyskowki.
Ma dopiero kilkanascie lat, cwiczy aikido zapewne od niedawna, ale z wiara i zaangazowaniem, takze emocjonalnym. Chwali swoje dojo, swojego instruktora, dzieli sie wrazeniami ze stazy, na ktorych bywa.
Nie oczekujcie, ze bedzie sie zachowywala jak 50-letni facet z 25-letnim stazem na macie. 8)
Docencie jej urok. Jesli wytrwa w tym co robi, to za jakies 10 lat jej posty beda inne. Moze bardziej dojrzale, ale pewnie o polowe mniej urocze.
Pozdrawiam Cie, Jusi 8)

alez dlatego tez bardzo lubie posty Jusi. fajnie,ze nie jest zgryzliwa,zlosliwa itp. n.p ja sie lubie tak z nia draznic,bo to takie konskie zaloty sa :wink:


Hehe i wydało się Macias :wink: Ale dziękuję za miłe słowa :oops: Tobie i ariczii :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024