Skocz do zawartości


Zdjęcie

śmeszni ludzie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

koyot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznań

Napisano Ponad rok temu

śmeszni ludzie
co sądzicie o ludziach któży o ćwiczeniu nic nie wiedzą a się wypowiadaja jak by niewiadomo kim byli np jeden koleś zaczoł chodzic na siłownie a znajomi sie z niego śmieją że chodzi na siłke czy wiara myśli że jak sie idzie na siłke to za dwa dni ma 40cm na łapie mysle że to żałosne!!!
  • 0

Vielki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Vielki City :)
  • Zainteresowania:Kobiety :)

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
to jest żałosne..
ale baaaaardzo wielu ludzi tak robi ...
i chywa w tym i ja :roll:
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
dla mnie jest zalosny poziom wiedzy przecietnego polaka na temat suplementacji i ogolnie amatorskiej "kulturystyki" i mylenie sterydow z suplementami...

zalosna jest takze zazdrosc - ktos ma lepsze wyniki, czy np. po stosunkowo krotkim czasie dobre osiagniecia, nie wazne ile w to wlozyl wysilku i jak intensywnie cwiczyl, to przez innych jest czesto oceniany ze cos bierze ;[ (ja mialem niemile przezycia z wuefista co do sily w wyciskaniu ;/ rozpowiadal po calej szkole ze biore sterydy... :( )
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

koyot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
racja niewiedza jest wsrud polaków ogromna ale jak niemaja o czyms pojęci to po co się wypowiadają
  • 0
Eye of the tiger!!!

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie

niemaja o czyms pojęci to po co się wypowiadają

a to mnie bAAArdzo drazni ;/
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Vielki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Vielki City :)
  • Zainteresowania:Kobiety :)

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
wydaje mi sie że to wszystko przez Pudzianowskiego...
bo prawda jest taka że każda osoba która chce coświęcej osiągnąć.... zawody itd. musi brać sterydy ... rozmawiałem z 3 osobami i każda z nich przyznała że brała nandrolan
a że plotki sie roznoszą szybko...
a zazdrość wielka to i mamy takie nie miłe opinie...
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
ta napwno wszystko przez pudziana
nie fakt wiedzy mnie denerwuje[bo w sumie ja tez o wieeeelu rzeczach nie mam pojecia] tylko fakt podejscia do naszej spolecznosci, ktora tworzymy %-) i wypowiadania sie [czyt.krytykowania] "nas"
czasem denerwuja glupie teksy innych ludzi.

"Nie maja o czyms pojecia to niech sie nie wypowiadaja"
dobry tekst tylko oni wszyscy uwazaja ze sie znaja - co to przeciez jest kurwa pojsc kilka razy na silownie wzias bialko i sie wyjebac - a jak sie juz koksy wezmie to juz zupelnie kosmos i nazawody po 1 cyklu mozna isc
:roll:
  • 0
[you]
pozdro :P

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
mi kiedys mlody mowil po co cwicze to glupota.

a ja mu: nie chce byc jak Ty, przeciez ostatnio wygrales mr. anoreksja.

a co do silowni, to jeden wielki szjas(u mnie w miescie) gosciu ktory cale zycie na silowni trenuje i ja prowadzi nie wie co to glikogen. Wszyscy to koksy, i wcieraja sobie maseczki w skore(miksuja ser i jajka i wcierają - banda debilow i jelopow)

m.in. dlatego nie cwicze na silowni, tylko w piwnicy
  • 0
Pozdrawiam Strong

Naziol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:walka, samochody, kobiety :)

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
to jest święta prawda, ludzie są zawistni i jak tylko widzą że ktoś jest od nich lepszy zaczynają podkładać różne świnie, zamiast zmobilizować sie do poprawienia swoich wyników
  • 0

koyot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
w większosci jak ktoś zobaczy że ktoś jest dobrze zbudowany to zaraz że sterydy bierze czy nikt nie pomyśl że ktoś na to pracował wiele lat to jet chyba nie do wyleczenia w polsce takie jest przekonanie większości ludzi i tago nie zmieniom najgorsze jest to że myślą że maja racje!!!!!!
  • 0

kinek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety,motoryzacja, kulturystyka, sztuki walki!!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
macie racje ostatnio byłem na plazy z kumplem i nagle idzie zaje****ie zbudowanu chłopak i mój kumplel mówi patrz jaka szafa ten to musił w siebie wje*** tych koksów a ja do niego a z kad ty to wiesz moze on cwicz od 14 roku zycia na diecie itp. a on ze to jest niemożliwe!! hehe a ja z niego beke mam!! koleś wyglądał na 26 lat
  • 0

bolo1418048742
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:biała podlaska
  • Zainteresowania:kulturystyka, MTG, WHFB

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
avenger masz zupełnie racje przykład:
moi kumple co nie cwicza i moze byli na siłce raz czy dwa to mysla ze zeby wygladac ja Ronie C. to trzeba brac sterydy i wogle różne gówna
a co mnie jeszcze smieszy to to ze jak kumpel czasem wpadnie na siłke i widzi co ejst na wystawie to sie tak raz zapytał "a te wszytskie sterydy to sa legalne" :D beczka smiechu
czasem jak widze jakis 15-16 latów na siłce któży przyszli cała banda i mysla ze jak sa na siłce to juz im nikt nie podskoczy heh...
pozdro
  • 0

BREW
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
ja tez mialem takie akcje ze kumple z klasy wmawiali mi ze biore koksy bo uroslem troche przez rok! no fakt troche mi przybylo masy , zrobilem z 31 w obwodzie ramienia - 39 bez zadnej diety i koksów// ale oczywiscie oni sobie to tlumacza ze ja musialem brac koksy bo mam rozstepy :| //w ogole rozwalaja mnie ludzie ktorzy sie tym nie interesujea i wpieraja komus ze koksuje, no fakt to mnie zmobilizowalo i czulem sie dobrze ze mysla ze biore koksy a ja na "sucho"// czlowiek sie meczy na silowni..a tu ci jakis pajac powie ze koksowales...i co takiemu zrobic?? :boks: //ostatnio ide ulica a taki jeden patolg do mne "..Janek ty juz przestan brac te koksy.." myslalem ze mnie szlag trafi.......
  • 0
"....sEn PrZyWoŁuJe mArZeNiA...."

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie

ja musialem brac koksy bo mam rozstepy

nio fakt ja tez tak mam :|:|:|:|:|
sa na plecach obrzydliwe - ale zawsze tlumacze sie ze mnie rodzicie w domu bija %-)

a jak ktos mowi, ze koksujesz to podejdz do tego z innej strony - pomysl skoro mysla ze koksujesz to musi byc z ciebie zajebisty bydlaq;-) i to bez koksow - tylko ze oni o tym ni ewiedza
  • 0
[you]
pozdro :P

BREW
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
no wlasnie ANARQ ;) dlatego jestem zadowolony i daje mi to satysfakcje :D ! bo mimo iz nie biore koksow to mam swiadomosc ze cos po mnie widac skoro oni mysla ze koksuje;]!!pozdro!! :-P
  • 0
"....sEn PrZyWoŁuJe mArZeNiA...."

kinek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety,motoryzacja, kulturystyka, sztuki walki!!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
heeh jak beka !! jak wracameł ze szkoły wczoraj to spotkałem strego kumpla i tak se gadu gadu i nagle gadamy o cwiczeniu na siłowni... w szystko pięknie ładnie !! i nagle on sie pyta jak tam z siła? ile biore na klate aja jemu powiedziałem ze.. kg i powiedziałem ile brałęm przed zaczęciem ćwiczyć .. heh i on mówi ze bardo ładnie po za jednym ze powiedział czytuje "chyba strzały bierzesz ze tak sie ciła podskoczyła i szerszy sie zrobiłeś" hehehe myślełem ze je*** co za po*** sa na tym swiecie!! hehe pozdro!!
  • 0

anabolic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Gora
  • Zainteresowania:fajne panie

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
kinek, to sie ciesz ze cos wogole widac po tobie bo po mine to ni chooja,zdjecie jest na forum jak chcecie to looknijcie na chudzine :-(
  • 0
Piore,gole i pierdole.
Krawaty wiąze i usuwam ciąze

kinek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety,motoryzacja, kulturystyka, sztuki walki!!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
hehe no z jednej strony racja ale wiesz mógł pomyślec ze jednak sa inne sposoby zeby przybrac na masie i zeby siła poszła w dóre!! niemartw sie bedzie dobrze!!

[ Dodano: 09-09-2004, 8:16 ]
wiesz co włanie oglądałem twoje foty!!!!! co ty opowiadasz za głópoty!! jest zajebiście!! oby tak dalej wes daj jeszcze fotki jak masz napięte mięsnie!! pozdro
  • 0

anabolic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Gora
  • Zainteresowania:fajne panie

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
kinek, miesni nie napinam bo boje sie ze Mi skora popęka :mrgreen:
  • 0
Piore,gole i pierdole.
Krawaty wiąze i usuwam ciąze

kinek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety,motoryzacja, kulturystyka, sztuki walki!!!!

Napisano Ponad rok temu

Re: śmeszni ludzie
hehe no racja! lepiej nieryzykój!!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024