od czego mam zacząć
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Trening by Strongbart
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
oraz dieta też ja znajdziesz w dziale odżywianie
a co do supli to niech doradzi ci ktoś bardziej wtajemniczony
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Dlaczego nie nalezy kupowac taniochy? |
MIECZ i SZTUKA WALKI MIECZEM |
|
|
||
Jak i dlaczego judo skopalo dupe tradycyjnemu jj |
JIU JITSU |
|
|
||
Kto szczególnie powinien przyjmować HMB |
Suplementy |
|
|
||
Brak kategorii wagowych w karate tradycyjnym,dlaczego?? |
KARATE |
|
|
||
Mam problem z klatka piersiową |
Zdrowie i Medycyna |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
trenig ogulno rozwojowy- Ponad rok temu
-
Prymitywny Trening :)Guest_Daniel1988_* - Ponad rok temu
-
Chcial bym przybrac na masie ale niewiem jak ??????- Ponad rok temu
-
HDS- Ponad rok temu
-
Chce Zacząć Ćwiczyć - Pomocy !!- Ponad rok temu
-
Chce Zacząć Ćwiczyć - Pomocy !!- Ponad rok temu
-
Czy spale mięśnie?- Ponad rok temu
-
Fajny Bebech- Ponad rok temu
-
~~- Ponad rok temu
-
?- Ponad rok temu




Ponad rok temu
