Skocz do zawartości


Zdjęcie

POTRZEBUJE POMOCY BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH KOLEGÓW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

michał xxl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBUJE POMOCY BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH KOLEGÓW
[wymoderowano przez Strongbart za głoopote wtoorną]
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBUJE POMOCY BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH KOLEGÓW
michał xxl, co do carbo to uzupelnie troszku wypowiedz strongbarta.
nie wiem jak Ty, ale ja wole by podczas treningu kulturystycznego (nie mowie tu o przedluzonym wysilku fizycznym jak np. jakas ciezka robota na budowie czy cos) wole aby krew zajmowala siem transportem tlenu i skladnikow mineralnych do miesni, a wyplukiwala wytwarzajacy siem w wiekszych czy mniejszych ilosciach kwas mlekowy do watroby gdzie zostanie z niego odtworzona glukoza.

carbo bezposrednio po tr. w dawce ok. 1g/kg mc

ale lepsze rezultaty osiąga się gdy po treningu wypije się odżywke wysokoweglowodanową i w ciągu godz. zjemy posiłek

odzywka wysokoweglowodanowa = carbo
co do posilku to powiedzmy najkorzystniej jest do 30-45(max.) min. po tr. poniewaz trzeba dostarczyc bialko !!


michał - widze ze nabrales troszku pokory - to dobrze, cieszy mnie to :D
masz pewna wiedze i mozesz byc pomocny na forum jesli tylko popracujesz nad swoja kultura, zachowaniem, doszlifujesz troszku wiedzy (ale to najwyzej przyjdzie z czasem ;-) ) i bedziesz przestrzegal niepisanej etykiety forum :-P
ale jesli chodzi o polemike (w kulturalny sposob - jak np. wyzej) to mozemy zawsze :mrgreen:
zgadzasz siem ??

[ Dodano: Wto Lip 13, 2004 12:33 am ]
ta moja wypowiedz wyzej powstala przed tym jak zobaczylem beznadziejna wypowiedz michala.... :roll:

a juz go chwalilem...
:cry:
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBUJE POMOCY BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH KOLEGÓW
ale z niego nerwus, mama kltury nie nauczyla ? najpierw moze nauczysz sie dobrych manier a nie za dyskoosje sie bierz. Zachowoojesz sie jak prostak z butami pelnymi slomy.

Wiec troche kultury prosze chyba ze chcesz bana ?

teraz do avangera :)

gloownie podczas treningu krew ma sie ajmowac jak napisales transportem tlenu i skladnikoow odzywczych do miesni. Gdy tlenu jest za malo dochodzi do fermentacji mleczanowej, loob fermentacji alkoholowej. Dlatego nie ma sensu obciazac serca kazac mu wysylac krew do jelit !
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBUJE POMOCY BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH KOLEGÓW
do strongbarta :P

oni to wiedza kocie %-)
z tym ze tlenu jest zawsze za malo (przy b. intensywnym wysilku i jakies ilosci kw. mlekowego powstaja - nawet przy wiekszym wysyceniu komorki fosfokreatyna) jednak te niewielkie ilosci kw. mlekowego sa transportowane do watrby - tam odtwarza siem z nich glukoze. transport niewielkich ilosci kw. mlek. przebiega sprawnie i dzieki temu jest nieodczuwalny :-P
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBUJE POMOCY BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH KOLEGÓW
%-) nie o to mi chodzi, zresztą niewazne

jaki kocie %-))))
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBUJE POMOCY BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH KOLEGÓW
wiem o co Ci chodzilo - zeby krew nie angazowac w kosmkach jelitowych :P
tylko dodalem jesio cos od siebie ;-)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024