Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_xavier108
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oława / dolnośląskie

Napisano Ponad rok temu

Pomocy
Witam wszytskich serdecznie jestem studentem psychologi i pisze pracę o tym, czego szukają ludz w sztukach walki chodzi mi wszelkie aspekty, nie wiem nie znam sie
ruch, wysiłek, duch, przekrasczanie granic ból napiszcie prosze kilka słów
czym sa dla Was sztuki walki i czy jakoś Was zmieniły ??
Wielkie Dzieki
mozecie tez na maila [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Witam wszytskich serdecznie jestem studentem psychologi i pisze pracę o tym, czego szukają ludz w sztukach walki chodzi mi wszelkie aspekty, nie wiem nie znam sie
ruch, wysiłek, duch, przekrasczanie granic ból napiszcie prosze kilka słów
czym sa dla Was sztuki walki i czy jakoś Was zmieniły ??
Wielkie Dzieki
mozecie tez na maila [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dołączona grafika
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
w archiwum znajdziesz duzo takich tematow :wink:
  • 0

budo_usagi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:'znienacka'

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
skoro jak sam napisales NIE ZNASZ SIĘ czemu piszesz o tym prace.
napisz o rozterkach sercowych pani Jadzi z warzywniaka na ktorych tez sie pewnie nie znasz.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

skoro jak sam napisales NIE ZNASZ SIĘ czemu piszesz o tym prace.
napisz o rozterkach sercowych pani Jadzi z warzywniaka na ktorych tez sie pewnie nie znasz.


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Taaak, z bólem serca ale popieram z lekka złośliwy post kolegi. Jak się na czymś nie znasz, nie pisz o tym. A jeśli chcesz poznać to zadaj sobie troche więcej trudu:)
Pozdrawiam,
Yoshi (u progu stania się mgr:)))
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Yoshi (u progu stania się mgr:)))

A przepraszam, mgr od czego? Od aikido? :wink: :lol:
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Alez nie;)) od innych okropnych rzeczy...jak pedagogika i wychowanie fizyczne... ale magisterke napisalam u psychologa sportu - o aikidowcach:)) między innymi. Więc coś niecoś wiem na temat pisania magisterki z psychologii...o sztukach walki:))
Yoshi
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
AAAAaaaaa to gratulacje, gratulacje!!!!

Xawier, to juz wiesz do kogo masz robic slodkie oczy :wink:
  • 0

budo_xavier108
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oława / dolnośląskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
hahaha
jednym dziekuje innym nie

ubawiłem sie Waszą ignorancja nie mniej niz Wy moją pewnie pisze sam do siebie, ale co tam

skoro pisze to skoncze

tematem pracy nie mają sztuki walki, ani Wy narcyzy ;) tylko elemnty inicjacji w zyciu wspołczesnym i nie pisze o sztukach walki tylko o ludziach uprawijących te sztuki no ale zeby to wiedziec trzeba opanowac sztuke Chi jak chitania (czytania) :lol: ze zrozumieniem

pozdrawiam Was

a dla Yoshi buziak w III oko ;)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
jacy k.. narcyzy????????
piszesz chlopie,ze sie na tym nie znasz, dostales dobra rade, przejrzec tematy na forum a nie trollowac. Ignoranci? jest ut paru ludzi , ktorzy maj za soba ponad 20 lat biegania na macie. Any supid question?
Sztuka czytania ze zrozumieniem? No to czytaj i rozum co sie do ciebie pisze i badz szczesliwy,ze jeszcze ktos nie zapisal twojego maila na 1000 grup dyskusyjnych, bys sobie mogl ze zrozumieniem poczytac.
proponuje zamknac topic inie dokarmiac tego trolla.
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Nie przejmuj sie Xavier... kolega Aiki jak zwtykle jest nieco nerwowy (może znowu dzisiaj zobaczył jakąś kobietę "nie na swoim miejscu" :)) hihihi...więc wybacz mu. Ale co Ci powiem, to Ci powiem..z narcyzami wyjechałeś jak ślepy kulą w płot. I niestety, będę obstawac przy swoim - chcesz poznać zdanie ludzi - porozmawiaj z nimi. Nie pisz na forum. Nikt tu Ci się nie wywnętrzy na zawołanie. Ja wiem, że teraz zbieranie danych z sieci jest bardzo modne...ale to akurat słaby pomysł. Przejdż się do paru (parunastu, parudziesięciu) klubów sztuk/sportów walki (bo to nie to samo) i porozmawiaj. Jak sobie zaskarbisz sympatię, to wiele się dowiesz i będziesz miał duuużo materiału do pracy.
wiesz..takei pisanie na forum to tak, jakbyś publicznie zadał pytanie " Prosze opisać wszystkim ze szczegółami jaki pozycje w seksie najbardziej pan/pani lubią i co pana/panią w nich najbardziej podnieca". :)))))
hihihih...kto wie..zresztą..może na to pytanie byłoby więcej odpowiedzi.:)))
Zycze powodzenia,
Yoshi
(co rano pytająca lustereczka..."Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?...Ty Yoshi! - odpowiedziało lustereczko)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
nie ma za co przepraszac.. napisalem co mialem napisac.. na psycholigii nie maja wf-u?
"nie wiem co to ruch i wysilek" no to przebiegnij gosciu 20 km to sie dowiesz albo pomoz mami/zobnie niesc siatke z zakupami. Pisze prace, gdzie nie zna podstawowych zagadnien. Dla mnie to kawal lenia, bo zamiast sie przejsc do najblizszego klubu sportowego, poczytac troche to forum lub zrobic cokolwiek samodzielnie to jest "pomocy". Dla mnie to troll.

(co rano pytająca lustereczka..."Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?...Ty Yoshi! - odpowiedziało lustereczko)

typowy narcyzm.. u kobiet normalne.. drinki z palemka i malowac paznokcie tez lubisz? :)

milosnik Shreka
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
...z drinkow lubie whisky z lodem (najlepiej irlandzka) i wodke martini. A paznokcie maluje i owszem, w czasie pozasłużbowym.
Pewnie nie jestem w Twoim typie..bo wynika z tego, że malowane paznokcie Cie brzydza:)) jestes z tych, co lubią kobietu saute?:))) hihihi...
Zdradzilam Ci swój sekrecik:)) hihihi..bo tak cudownie nie wyczuwasz ironii, że aż mnei rozczulasz...
Yoshi
(aktualnie french manicure)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
no i co napisac kobiecie ktora nie rozumie zartu?
french manicure trzeba umiec.. rzucilbym na to okiem.
ciekawe tez ktora irlandzka? w pl nie widzilem zadnej dobrej
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
a propos whisky. tutaj old bushmills kosztuje jakies 18€, po ile jest w Irlandii?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
tez cos kolo tego.. oczywiscie zaleznie od rocznika.. a na takich kanarach to niecala dyche..

z innej beczki.. wslalem rano i sie dowiedzialem,ze igrzyska 2012 sa w Londynie.. trzeba zbierac kase na bilety :)
  • 0

budo_usagi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:'znienacka'

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

tez cos kolo tego.. oczywiscie zaleznie od rocznika.. a na takich kanarach to niecala dyche..

z innej beczki.. wslalem rano i sie dowiedzialem,ze igrzyska 2012 sa w Londynie.. trzeba zbierac kase na bilety :)


zbieraj zbieraj
tylko uwazaj na kolesi w recznikach na glowie.
ostatnio postraszyli co moga zrobic. :(
  • 0

budo_danbog
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Xavier108 !
Jeśli ciągle szukasz materiałów to wartało by się zapoznać z pracą doktorską Sterkowcza z AWF'u Krakowskiego. Jiu Jiutsu - Wybrane sapekty sztuki walki obronnej ( czy jakoś tak - cytuje z pamięci ).
Opracowanie to zawiera między innymi opracowane statystycznie dane dotyczące motywacji podejmowania treningów. Opracowanie zostało dokonane na podstawie danych deklaratywnych więc trudno powiedzieć w jakim stopniu oddaje żeczywistą motywacje , a w jakim mówi jak chcieli by być postrzegani uczestnicy ankiety.
Z opracowaniem na ten temat zetknąłem się także na konwencie mistrzów JJ w Jaworznie ( Organizowanym z okazji 100 lecia JJ w Polsce przez Tomasza Guję ). Wygłoszone referaty miały być wydane w formie książkowej na AWF'e Katowickim.
Życze owocnej pracy.
Jak napiszesz to pochwal się na forum.
Myśle że wiele osób z chęcią przeczyta jeśli dasz linka , lub poślesz meilem.
  • 0

budo_satorian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
zaś co do Aikido, to poszukaj pracy Romana Grzejszczaka z warszawskiego IPSiRu.
Bodajże rocznik 96. Romek robił badania w sekcji u Hoffmana i zadawał również pytania o motywację. N=30
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024