Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
itd.
jakby sie temu leniowi chcialo to by sam znalazł
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Nie przejmuj sie Xavier... kolega Aiki jak zwtykle jest nieco nerwowy (może znowu dzisiaj zobaczył jakąś kobietę "nie na swoim miejscu" :) ) hihihi...więc wybacz mu. Ale co Ci powiem, to Ci powiem..z narcyzami wyjechałeś jak ślepy kulą w płot. I niestety, będę obstawac przy swoim - chcesz poznać zdanie ludzi - porozmawiaj z nimi. Nie pisz na forum. Nikt tu Ci się nie wywnętrzy na zawołanie. Ja wiem, że teraz zbieranie danych z sieci jest bardzo modne...ale to akurat słaby pomysł. Przejdż się do paru (parunastu, parudziesięciu) klubów sztuk/sportów walki (bo to nie to samo) i porozmawiaj. Jak sobie zaskarbisz sympatię, to wiele się dowiesz i będziesz miał duuużo materiału do pracy.
wiesz..takei pisanie na forum to tak, jakbyś publicznie zadał pytanie " Prosze opisać wszystkim ze szczegółami jaki pozycje w seksie najbardziej pan/pani lubią i co pana/panią w nich najbardziej podnieca". :) ))))
hihihih...kto wie..zresztą..może na to pytanie byłoby więcej odpowiedzi.:)))
Zycze powodzenia,
Yoshi
(co rano pytająca lustereczka..."Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?...Ty Yoshi! - odpowiedziało lustereczko)


Z tymi NARCYZAMI, to ma NIECO racji, wystarczy, ze sami sobie SWOJE posty poczytacie... 8)

Zas w odpowiedzi na bardzo wazne pytanie zadane w cytowanym poscie, najbardziej lubie... albo nie, bo mi Szczepan posta usunie... :twisted:

PS. Yoshi - wiesz, jakie sa rodzaje magicznych (bo takiego chyba uzywasz...?) luster...?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024