Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na mase


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Fugazi
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na mase
Pomozcie ulozyc cos rozsadnego - 19 lat, 170cm i 50kg :( Cwicze w domku od 2 miesiecy ale bez sprzetu (nie liczac sprezyny). Jak widac potrzeba mi czegos na mase bo samo jedzenie nic nie daje (no chyba ze 2-4 kromek na sniadanie i 4-8 na kolacje do tego obiad, jogurty etc to malo) :/

Tylko prosze o cos co normalnie mozna znalezc w domu ;) Czyli pieczywo + stuff, jogurty, mleko, platki, jajka etc. Na obiad nie mam zbyt wielkiego wplywu wiec raczej ogolnie. Ile posilkow i w jakich godzinach.

Przejrzalem podczepiony temat ale wystepuja tam rzeczy egoztyczne dla mnie w stylu tunczyk, ryz ;) Jest tam tez cargo ale tyle tego jest ze nie wiem co kupic, a na pieniazkach tez nie spie wiec tez prosze o porade :cisza: Reszty suplementow poki co nie biore pod uwage bo wyczytalem ze najpierw dieta :)

Ogolnie malo wiem o dietach, suplementach wiec poprawcie mnie jak cos ;)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase
no co moge napisac....
radze siem przekonac do diety podwieszonym poscie bo jest dla Ciebie najlepsza !!
a co do kupienia tunczyka w puszce czy ryzu to na niewiem jakim zadupiu nie bedziesz mial problemow :P

co do obiadu to znam ten bol ;) (choc teraz starsza nie bedzie miala wiekszego wplywu na moja diete :twisted: ) podaruj sobie w takim razie 1posilek z diety, i niestety bedziesz musial korzystac z tablic by zobaczyc "na oko" ile czego podczas obiadu zjadles i wziazc to pod uwage w dalszej czesci dnia...
moze to brzmi troszku kosmicznie, ale tak naprawde to nic w tym trudnego :P

co do carbo to polecam olimpa, mozesz kupic 2000g - to ok. 50zl
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase
tez znam to,

jeszcze powiedz jak trenoojesz, bo to tez jest wazne
  • 0
Pozdrawiam Strong

Fugazi
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase
Bez ladu i skladu ;) Ale za to czesto... Plan treningowy tez by mi sie bardzo przydal, ale w oparciu o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bo jednym "sprzetem" jakim dysponuje jest ekspander :/
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase
w sprawie treningu proponuje udac sie do dzialu "trening" :-))
poczytaj podwieszone tematy :) i jezeli trzeba to popytaj :)
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024