Skocz do zawartości


Zdjęcie

który gainer?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

który gainer?
Elo. ej które gainery są według was godne polecaenia?jakiej firmy jest ten mass xxl? czy branie gainera ma sens tylko wtedy gdy bierze się go conajmiej 100g dziennie? bo inaczej to chyba nic nie daje, bo białka i węgli mało.jak bym chciał mieć go na 45 dni to chyba musiałbym ze 4 kilo tego kupić? a może lepiej kupić czyste białko i jeść więcej ryżu, kaszy, makaronu?sądzicie że lepiej kupic super whey gainer 4000 niż gainer mct?jakie jest wasze zdanie na temat tych odzywek 1:1 b i w np. profi whey mass,top mass?no i jeszcze jeżeli ktoś mi odpowie czemu na profii whey massie jest napisane że spala podskórną tkanke tłuszczową, to wogóle będzie zajebistym gościem, bo ja nie mam pojecia czym to może być spowodowane.chwyt marketingowy?
  • 0

Okti
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
mass XXl jest firmy Trec miałem go dwa razy i z każdą 2kg puchą przybyło mi tyle ile sama ważyła ale ja to mam problem z narzuceniem masy więc może u kogoś innego się więcej zbudować . Produkt jest okey i warto go chyba polecić , dobry w smaku ,cena itp itd.
acha i bym zapomniał - chciało mi się po nim ćwiczyć , nie wiem czy to motywacja po wydanych pieniądzach czy kalorie. :-)
  • 0

anabolic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Gora
  • Zainteresowania:fajne panie

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
Okti, dlatego ze sie podiarales ze masz dopalacza :PPPP
  • 0
Piore,gole i pierdole.
Krawaty wiąze i usuwam ciąze

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
a nie pomyliles dzialu??
jakbys poczytal forum suplementy to bys zauwazyl ze juz byla o tym mowa
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
tu na forum jestesmy zgodni co do klasy TREC MASS XXL & OLIMP MCT :D
z czego ja preferuje ten pierwszy :P :mrgreen:

Okti - 2kg na mass xxl'u ?? - nie najlepiej... a diete masz i przestrzegasz ??

WIZARD - prosba - podaj wiecej o sobie to bardziej konkretnie bedziemy mogli pomoc
(forum to faktycznie pomyliles ;) - z tym to do suplementacji... ale ktos to pewnie przerzuci wiec spox ;-) )

co do dawkowania gainera to zalezy od diety (ja preferuje 100g w dni tr. i 50g w dni nietr. - z dieta of korz)

co do reszty info to pomozemy jak siem wiecej o Tobie dowiemy :P
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Okti
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
dział jak dział - patrzcie na post pierwszy - ja tylko odpowiedziałem... :D
co do wyników z gainera no to przecież się nie chwalę specjalnie piszę jak było , bo widziałem opinie że z 2kg tej odżywki można urosnąć z 4 , 5 kg czego chciałem się przekonać . Nie podziałało bo jestem codziennie w drodze i trudno mi dobrze zjeść...ale teraz wakacje i to się zmieni.
A jak już rozmawiamy (tak szczerze to nawet nie myślałem że ktoś odpowie) to zastanawiam się nad Olimp profi whey mass to ma dużo białka , a i też węglowodany więc czy to może być dobre dla mnie?Lepiej wybrać tego Olimpa czy dalej ćwiczyć przy mass XXL?

[ Dodano: Sro 16 Cze, 2004 ]
anabolic, pewnie masz racje ...hehe
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
dla ekto mass zdecydowanie lepszy !!
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
Okti ja właśnie też zastanawiam się nad profi whey massem. mam 187 cm 80 kg. biceps 38 budowa raczej mezomorficzna. wiem że to głupie ale nie mam sztangi bo nie mam hajsu i wszystko co mam zbudowałem na dwóch 15 kilowych hantlach, drązku i sprężynach. od września to był hardcore 3x w tygodniu boks i 3,4 razy ćwiczyłem siłowo (tymi hantlami)bo cytrynianie przybyło mi jakieś 5 kg. teraz w czerwcu nie moge zbytnio trenować bo mam kontuzje(coś z mięsniami przedramion od siłowania na ręke). no ale w wakacje chce znowu ostro ćwiczyć i wyjade tylko na 14 dni. no i zostaje mi jakieś 45 dni ćwiczących i właśnie nie wiem co kupić bo przytyłbym se jescze ro jakiś 83,84 kg. ale teraz mam nawet taki spox brzuch i boje się że jak przytyje to nie będziew tego widać. chce jescze wziąśc cykl kreatyny. przez ten czas. zatem co mi polecicie żeby to osiągnąc mass xxl, mct, profi whey massa, czy może czyste białko np. provit i dużo jeśc węgli. i pytanie jak się tyle przybiera na wadze po mass xxl to czy to jest po części tłuszcz? no i sory że to nie ten dział
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
okti - wieksza motywacja jest zwiazana z wieksza iloscia en. na tr. - a to jest dzieki gainerowi (odpowiedzia kombinacja latwoprzyswajalnych ww.)

WIZARD - jak cwiczysz od wrzesnia to nie bierz jesio krety (szczegolnie ze chcesz przytyc jedyne 3-4kg.)
masz diete ?? - na odpowiedniej diecie i gainerze spokojnie przez 45dni dojedziesz do 85kg :P
kup:
mass xxl 3kg
tauryna
olej mct
carbo - bierz tylko po treningu ok. 80g
ten zestaw jest jak chcesz troszku wiecej przytyc niz 3-4kg ;) w przeciwnym przypadku dieta + dainer wystarcza :P

cwiczac na mase zawsze troszke fatu siem odlozy.... ale jak bedziesz madrze stosowal i nadal cwiczyl brzuch na pewno Ci nie pojdzie w brzdynia :mrgreen:
minimum - praktycznie nie zauwazych (oprocz przyrostu masy :P )
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
albo gaijer mct hrhrhr
  • 0
Pozdrawiam Strong

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
Dzięki za odp. z tym że siłowo ćwicze już jakieś 1,5 roku. a od września to boks trenowałem. no dlatego wziałem kretke, wiem że za wcześnie nie ma sensu.podobno mass xxl jest beznadziejny w smaku? to prawda? powiedzcie czemu np. nie brać gainera super whey 4000? ma 30g białka i taurynke. tylko troche droższy, ale czy warto? nie rozumiem waszego sporu o mass xxl i mct gainer? przecież to prawie to samo. ej a co lepsze na mase te gainery czy profi whey mass?
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
w Twoim wypadku wedloog mnie najlepszy bedzie gainer MCT, pamietaj ze na bialku masy nie zbudoojesz.
Mass xxl w smaku jest taki sobie, wiadomo kwestia gustu
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
gainery lepsze

mass xxl truskawka - w smaku wymiata :D mi bardzo smakuje :P
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Okti
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
jeśli chodzi o smaki mass XXL to się nie zgodze że takie sobie - wanilia jest super mógłbym pić litrami... :-)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
okti - a piles truskawke ?? jak nie to warto sprobowac :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Okti
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: który gainer?
Avanger piłem truskawkę i wanilię i zdanie mam jedno ale to wszystko kwestia gustu... :-)
truskawka też może być ale wanilia jest najlepsza.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024