Skocz do zawartości


Zdjęcie

spalanie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

dreamerboy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:luton, england
  • Zainteresowania:sport, kulinaria, turystyka, prawo, moda, muza

Napisano Ponad rok temu

spalanie...
pytanko-co jesc zeby zrzucic 4-5 kg brzuszka a nie stracic masy miesniowej ktora mam dosc dobra...i co robic kiedy jestem glodny??? :cry:
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: spalanie...
dieta na redukcje, jesli o to Ci chodzi (+odp. tr. i suple czy tam ten Twoj clen :P ;) ) - masz w podwieszonym posciie

na oslone obwodow polecam antykataboliki - m.in. bcaa (!!), taurynke itp.; jak Ci siem kasa nudzi to hmb (dodatkowo) tez moze byc :P

i bedzie lux ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

michał xxl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: spalanie...
[wymoderowno za brak myślenia, propooje skonsultowac sie z psychiatrą moze on poradzi, jezeli nie rzucic sie pod pociąg]
Strongbart
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: spalanie...
:brawo: :brawo: :brawo: wiec teraz ja jestem "debilem" - nowy emblemat mi dajcie %-))) chyle czola kreatywnosci... :brawo: :brawo: :brawo:


nie bede sie rozwodzil nad Twoja zdolnoscia czytania bo oceniam ja na mierny... ;/

przykro ze nie zauwazyles tego co napisalem (pogrubilem fragment o ktory mi chodzi):
[quote name="avanger"](+odp. tr. i suple czy tam ten Twoj clen ) [/quote]
jednak nie wiem co myslec o Twoim IQ wiec rozwine ten, pewnie magicznie brzmiacy dla Ciebie, skrot "odp. tr."
odp. tr. = odpowiedni trening !!!!!! ;[
moglbym juz na tym poprzestac, ale nie zrobie tego gdyz jeszcze kilka fragmentow Twojej wypowiedzi (ktora wyrosla na wrecz osmieszajacy siem swa karykaturalnoscia pamflet - szczegolnie w pierwszej czesci) wywolala szczery usmiech na mej twarzy (niech motywy usmiechu pozostana nieznane :P )

[quote]jak zrzucić pare kilo bez utraty masy mięśniowej. Najważniejsze są ćwiczenia aerobowe[/quote]
1. najwazniejsze sa (by nie stracic masy miesniowej) antykataboliki
2. to co pisalem wyzej... w skrocie "odp. tr." %-) wyobraz sobie, ze (o zgrozo !! ) zawieralo siem juz to co Ty pozniej probowales wypocic nad biedna klawiatura (tr. aerobowy/na rzezbe - w tym zwrocie takze zawiera siem tr. aerobowy - mowie tak na przyszlosc zebysmy nie ogladali podobnych wystapien %-))) ) - niestety nie do konca Ci siem to udalo - sa bledy merytoryczne...

[quote]przez pierwsze 20 min. spala się tłuszcz który jest w wątrobie[/quote]
no pasowaloby tez wziazc pod uwage dostarczane wraz z porzywieniem ww, czy tez glikogen miesniowy ale spox...

[quote]po 40 min. organizm zaczyna pobierać energie z tkanki mięśniowej[/quote]
40-60min. roznie jest podawane, jest to takze indywidyalna sprawa

[quote]ak samo brzuch nie zgubisz poprzez robienie brzuszków tylko ćwiczenia aerobowe dają efekty[/quote]
wiec pamietaj - jak bedziesz sobie chcial rzezbic brzuch to jezdzij na rowerku %-)))) buahahahaha :hahaha:

[quote]A jeżeli chodzi o antykataboliki i takie podobne [/quote]
ach... od razu czuc znawce :D

[quote]dobrze jest brać HMB on zajeb*** pomaga palić tłuszcz[/quote]
musze pana rozczarowac.... chlip, chlip :cry: przykro mi, ale taka jest moja rola - USWIADAMIANIA LUDZI -niestety HMB praktycnzie nie powoduje spalania tk. tluszczowej (jest to info nieprawdziwa podawana przez producentow co do innych info to sa one mocno hiperbolizowane takze hmb nie oplaca siem kupowac - lepiej zainwestowac w lepsze i tansze antykataboliki jak np. bcaa, tauryna itp. )

[quote]jak jesteś głodny to wpierd***.[/quote]
dokladnie - nie ma jak efekt jojo %-)

[quote]jak bedziesz sie głodził tylko odbije to sie na utracie tkanki mięśniowej
I się nie głodż chłopaczyno. [/quote]
siedze siedze... czytam czytam i tak siem zastanawiam:
kto tu do kutwy nedzy mowil o glodzeniu ?? :roll: %-))))

[quote]Jeżeli chodzi w tym okresie o diete to ogranicz węglowadany i troche tłuszczy ale nie za dużo bo organizm musi zkąd brać energie.[/quote]
i wracamy do bezcennej umiejetnosci czytania i rozumienia tekstu czytanego:
[quote name="avanger"]dieta na redukcje (...) - masz w podwieszonym posciie
[/quote]
hm... ciekawe czy ktos przyzna siem do bledu.... :roll:

PS1. gwiazdkuj przeklenstwa kur** mac ;-)
PS2. nie wygrzebuj starych temato - jestes nowy wiec Cie ostrzegam - nikomu juz tym nie pomozesz bo dane os. juz dawno zapewne sa po rozwiazaniu okreslonych problemow/dylematow, a latwiej zbierzesz za to ostrzezenia (3ostrzezenia i nie bedziesz mogl siem wypowiadac na forum) niz jaks kolwiek przychylnosc czy wdziecznosc...
zasmiecasz w ten sposob forum :(
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

michał xxl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: spalanie...
[wymoderowno za brak myślenia, propooje skonsultowac sie z psychiatrą moze on poradzi, jezeli nie rzucic sie pod pociąg]
Strongbart
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: spalanie...
jak ktos jest madrzejszy to od razu:

nie mądrzyj sie szm***to

i kto tu jest ze -

zje***ą dyńką

?????? :roll: ech... brak mi slow ;/

Moim bardzo dobrym kolegom jest znany polski kulturysta

a moim mrowka Z - podskoczysz ?? %-) (moze i jest, ale kij mnie to obchodzi - o niczym to nie swiadczy :P)

Ty wogule chłopaczku ćwiczysz pewnie nie tylko jesteś jednym z przyje**w komputerowych ze zje***ą dyńką i się wymandrzasz.

tja... a kovacs tez nic nie cwiczyl tylko byl "jednym z przyje**w komputerowych ze zje***ą dyńką" :PPPP

[ Dodano: Nie Lip 11, 2004 11:55 am ]
zreszta... powtorze tytlko:
w skrocie "odp. tr." zawierala siem juz cala ta Twoja wypowiedz ;/
szkoda ze ni chcesz tego dostrzec :roll:

  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: spalanie...
hehe ciekawie sie to czyta siedze i brechtam przed kompem :-P
moje zdanie jest takie zeby wyluzowac co do hmb to uwazam ze jest dobre ale przy dlugiej suplementacji ok 3mc. Mozna jezdzic nawet 60 min jak wezmie sie antykataboliki to miecha nie bedzie sie palic. Michal xxl rozumiem twoje zdenerwowanie tylko powiedz mi na jakim teraz cyklu jestes? ;> Ja tez jak jade na cyklu to mnie wszystko wkurza lepiej zostan z nami w sterydach michal tam jest wiekszy looz
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalanie...
michal xxl : zapomnialem dodac ze w nagrode ode mnie dostajesz ostrzezenie :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalanie...
tak to jest ze wszystkimi nowymi czlonkami forum :)tez tak mnie jechali kiedys :)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: spalanie...
guru - a czytales te jego wczesniejsze wypowiedzi (przed wymoderowaniem ich przez stronga ?? )

PS. i na dobre Ci to wyszlo ;-)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spalanie...
nom wszystkie czytalem:)bylo kilka bobolkow:)

PS. i na dobre Ci to wyszlo

%-)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024