Skocz do zawartości


Lato coraz bliżej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_BARY_*

Guest_BARY_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Lato coraz bliżej
Cześć chciałem się poradzić czy mój trening na rzeźbe jest ok.Otóż po długiej zimie idzie gorące lato no i tżeba zrzucić kożuch i pokazać co nieco. :D Cwicze od stycznia regularnie,jechałem na mase no i nie powiem troche jej nabrałem ,ale teraz od czerwca chce zacząć jechać na rzeżbe bo tłuszczyku też sie uzbierało.Mam 21 lat 171 cm i 73 kg.Diete zamieżam zmienić tzn zmniejszyć ilosc ww. a zwiększyć ilość białka.A plan wygląda tak:
PON:
klata,triceps,boczne i tylne aktony naramiennych,uda
-wyciskanie na płaskiej 4x20-15pow.
-wyc. na skos. 4x20-15pow.
-rozpiętki na płas. 4x20-15pow.
-sciąganie wyciągu 4x20-15pow
-francuzkie w leżeniu 4x20-15pow
-wznosy w opadzie tłowia 4x20-15pow
-wznosy bokiem 4x20-15 pow.
-przysiady 4x20-15pow

WTO:
plecy,biceps,przednie akt.naramiennych,kaptury,łydki
-ściąganie linki wyciągu do karku 4x20-15pow
-przyciąganie linki w siadzie do brzucha 4x20-15pow
-podciąganie sztangi w opadzie tłowia 4x20-15pow
-uginanie przedramion ze sztangą 4x20-15pow
-uginanie przed. stylem młot. 4x20-15pow
-wyciskanie sztangi z klatki 4x20x15pow
-szrugsy 4x20-15pow.
-wznosy na palcach 4x20-15pow

SROD: wolna

CZWA: to co w poniedziałek

PIĄTEK: to co w wtorek

SOBO: i NIEDZIELA wolne
Czyli pojade każdą partię dwa razy w tydodniu nie za dużo? :roll:
Co drógi dzień brzuch i bieganie jakieś 2-3 km
Co otym sądzicie będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi i ewentualne poprawki.
Zastanawiam się czy nie zmniejszyć liczby seri np. po 3 a nie jak ustaliłem teraz po 4?????????? Chciałbym się wyrzeźbić ale bez straty czystej masy mięśniowej,dlatego planuje kupić izolat białkowy i jakiś spalacz(l-karnityna???) dobrze czy nie(może coś innego?) dzięki i pozdrawiam wszystkich przyszłych kulturystów. :D

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Lato coraz bliżej
Witaj: będą to dość intensywne treningi. Duża liczba serii i ogólnie trening będzie długo trwał.
Może zrobisz po prostu ogólnorozwojówkę? zajmuje mniej więcej 60minut, a to najlepiej by wyszło?
  • 0

GośćGuest_BARY_*

Guest_BARY_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Lato coraz bliżej
Czy ten trening ogólnorozwojowy pozwoli mi spalić nadmiar tłuszczu bez utraty masy mięśniowej.Co sądzisz o zakupie odżywki białkowej i l-karnityny na czas rzeźbienia no i o bieganiu 3 km co drógi dzień.Wydaje mi się że ogólnorozwojówka to trochę mało intensywny trening i mi raczej nie pomoże.Dotej pory ćwiczyłem 5 razy w tygodniu pon.-piąt. co dziennie inna partia.Tak że przejście z bardziej intensywnego treningu na lżejszy nic nie da. Acha jaka liczba powtórzeń jest najlepsza w treningu na rzeźbe 20-12 ???

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Lato coraz bliżej
Witaj!
Co do odżywek to moim zdaniem są ok. Ale jednak skonsultuj to w odpowiednim dziale, tam chłopaki bardziej się znają. :)
Odnośnie treningu: to może i będzie dla Ciebie za słaba, ale powiem Ci tak: robiłem odmianę ogólnorozwojówki, tj. zamiast robić 4 obwody (1obwód to 1 seria z każdego ćwiczenia) zrobiłem 4 serie przysiadów (przerwa ok 60sekund) i powiem, że byłem tak wykończony jak nigdy. Może tak spróbujesz?
Proponuje również inny przykład: robisz 3-4 serie danego ćwiczenia i 1-2 ćwiczenie na każdą partie. Tylko nie łączysz tyle partii naraz.

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024