Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Sp33d
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje treningu
Witam
Zrobilem sobie u siebie w domku mala silownie... mam 2 sztangi... krotka i dluga i ok 120kg obciazenia, 4 hankle, laweczke z regulacja skosu i laweczke do brzuszkow...

Cwicze od 4 miesiecy widze juz pewne postepy, lecz nie wiem czy w takim czasie nie powinny one byc wieksze.
Waze 100kg i mam 190cm wzrostu.
Musze spalic troche tluszczyku bo mam go troszke za duzo (nie jestem gruby:) w bicepsie mam 44cm takze chyba nie jest najgorzej, natomiast klatke i brzuch musze poprawic, bo sa nieproporcjonalne do rak.

Do tej pory cwiczylem na kreatynie, przyrost byl szybki... robie teraz mala przerwe po cyklu i miesnie nieco zmalaly (niestety)
Mysle jednak, ze troszke zle cwiczylem poniewaz za kazdym razem robilem ten sam zestaw cwiczen :(
Wyciskanie sztanki na skosie, na plasko, rozpietki, brzuszki na laweczce, biceps na hankach, no i mam jeszcze worek treningowy, w ktory tez czasem potluke sobie dla relaksu.

Prosze o pomoc, poniewaz nie mialem za wiele wspolnego z kulturystyka (cwiczylem 4 lata karate) ale teraz chce poprawic swoja sylwetke - finalnie moge wazyc 100kg ale bez tluszczu - jest go troche (szczegolnie na brzuchu, poniewaz z rak sie juz pozbylem :)

Czekam na odpowiedz i z gory dzieki

p.s. teraz chce sie zaopatrzyc w kreatynke i HMB jednoczesnie, bo wyczytalem ze jest to bardzo dobry zestaw.
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje treningu
ja tylko powiem tyle (to co zauwazylem - nie mam czasu...)

Cwicze od 4 miesiecy ...

Do tej pory cwiczylem na kreatynie, przyrost byl szybki... robie teraz mala przerwe po cyklu i miesnie nieco zmalaly (niestety)

p.s. teraz chce sie zaopatrzyc w kreatynke i HMB jednoczesnie, bo wyczytalem ze jest to bardzo dobry zestaw.

robisz blad - na kreatyne jest za wczesnie. Nie bierz siem teraz za krete; ona jest dla osob o stazu ok. 1 rok i wtedy wlasnie daje najlepsze efekty... za wczesnie siem za nia zabrales i zchrzaniles 1szy i najsilniejszy cylk (jej dzialanie z kazdym opakowaniem slabnie...) wiec odstaw na razie i poczekaj z 8miechow na nastepny cykl kreatynowy...
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje treningu
Witaj!
Po pierwsze cóż mogę powiedzieć, avanger ma racje - kreatyna nie jest dla Ciebie!
Po drugie: proponuje plan ogólnorozwojowy
Oto link
::: Trening ogólnorozwojowy :::
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Możesz do niego dodać trening aerobowy
tj. jazda na rowerze, stepper, bieganie itd.
Wykonuj go 3 razy w tygodniu, co drugi dzień każda sesja trwać powinna od 20-60minut. Tzn. jak przez pierwszy tydzień robisz po 20minut kazdy trening, to w następnym dodaj te 5minut i rób już po 25 i tak ciągle, aż dojdziesz do 60minut!
Pozdrawiam!

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024