Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poczatkujacy prosi o pomoc...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Mike1418048738
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poczatkujacy prosi o pomoc...
Mam 17 lat, 190cm, 78kg. Trenuje od miesiaca, mam jako takie efekty (tzn. sila) ale niestety nie mam rozpisanego treningu. Cwicze jedynie hantelkami po 10kg kazda. Chcialbym rozbudowac barki i klatke piersiowa ale za bardzo nie wiem jaki rodzaj treningu byl by dla mnie najlepszy. Do tej pory cwiczylem jedna 2x12 potem 2x9, przerwa podczas ktorej robilem spinki i inne cwiczenia na brzuch, nastepnie jedna seria 9. Ciezar byl 7kg. (na rozgrzewke robilem 40 pompek, po treningu tez) Po takim "wejsciu" zakladalem maksymalny ciezar i robilem ile tylko sie dalo tzn. ile mialem sily. Problem tkwi w tym ze za bardzo nie wiem co kiedy cwiczyc, rozbudowa barkow i klatki zajmuje troche czasu a chcialbym wykorzystac go jak najlepiej. Cwiczenia jakie do tej pory wykonywalem to wszystkie z "atlasu cwiczen" tzn. wszelkie wznoszenia sztangielek, rozpietki itd. Wszystkie cwiczenia robilem z takim samym natezeniem czyli 2x12 potem 2x9, przerwa na brzuch i 1x9, nastepnie maks ciezar i dojazd reszrtekt sil. Mam ogromna prosbe do bardziej zaawansowanych: byl bym bardzo wdzieczny gdyby ktos udzielil mi kilku rad jak cwiczyc, jaki trening zastosowac, co jesc (chodzi mi o odpowiednie odzywki). Mialem propozycje zayzywania witaminy B12, metanabolu itp ale dalem sobie spokoj... to nie dla mnie gdyz gram w nozna w III ligowym klubie. To tyle.... Czekam na odpowiedz.


ps. Moj gg to 3725735 - jezeli ktos mial by chwilke czasu i checi, byl bym bardzo wdzieczny za pomoc
ps2. najbardziej zalezy mi na rozpisaniu profesjonalnego treningu, tzn takiego ktory byl by najodpowiedniejszy dla mnie
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy prosi o pomoc...
Cześć!
Najpierw poczytaj podwieszone tematy... tam znajdziesz wiele odpowiedzi...
Po drugie: odpowiednim dla Ciebie planem bedzie "trening ogólnorozwojowy..." poszukaj na forum (podwieszone tematy), a znajdziesz...
Masz pytania? wal śmiało, napewno pomogę :))
Pozdrawiam!

  • 0

Mike1418048738
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy prosi o pomoc...
Ehhh...mam modem i przegladanie forum chcialbym ograniczyc do minimum. Wiem ze lepiej jest dac wedke niz rybe ale prosze zrobcie dla mnie wyjatek :) i podajcie mi linki do odpowiednich podstron, inaczej starzy mnie zabija gdy przyjdzie rachunek :)
A co do pytan: jakie odzywki powinienem brac (jezeli w ogole jakies...), trenuje bez sztangi, jedynie ze sztangielkami (max obciazenie po 10kg) i wlasnie pod nie chcialbym jakis trening.... mam nadzieje ze dostatecznie jasno napisalem o co mi chodzi :). Z gory dzieki za pomoc....
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy prosi o pomoc...
Witaj ponownie Mike!
(na szybcika)

::: Zasady cykli treningowych :::
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

::: Zalecana liczba dni odpoczynku dla różnych mięśni :::
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

::: Trening by Strongbart :::
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

::: Trening ogólnorozwojowy :::
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

::: Ćwiczenia z użyciem drążka, krzeseł etc. :::
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

::: Ćwiczenia ze sztangielkami :::
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Miłej lekturki !
Pozdrawiam!

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024