Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przedramiona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

motyl1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Przedramiona
Heja
Mama taki problem: mam wyjatkowo szczupłe przedramiona, czy znacie moze jakies dobre cwiczenia, ktore moglyby mi pomoc zwiekszyc ich objetosc??
P.s Czy dobrym cwiczeniem jest sciskanie "sciskaczy"(niewiem czy to dokladnie sie tak nazywa, ale chodzi mi o taki przyrzadzik, co biore do dloni i sciskam ;-) , taki z dwoma uchwytami , warka do piwa kiedys takie dawala ;-))
  • 0

gierzgorz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Wszystko co najelepsze !!!

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona
NO NIESTETY ALE JA WOLE NA PRZEDRAMIE ROBIC - ZGINANIE NADGARSTKÓW ZE SZTANGA TRZYMANA PODCHWYTEN I NADCHWYTEM
  • 0

GREMLINEK
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:SIŁOWNIA,KOBIETY

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona
tutaj znajdzieszm kilka ćwiczeń na przedramiona i nie tylko [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona
Motyl: przedramiona to grupa mieśniowa (najmniejsza), możesz na nią robić od 4 - 9 serii (zależy od wytrenowania) np. Lee Priest robił coś około (dokładnie nie pamiętam) ale 5 ćwiczeń po 4 serie, to daje 20serii (ale spójrz na jego przedramiona).
Tobie polecam na początek coś takiego:
- uginanie nadgarstków ze sztangą podchwytem 2 serie po 12-15powt. (czasem i więcej)
- uginanie nadgarstków ze sztangą nachwytem 2 serie po 12-15 i więcej powtórzeń (do palenia mięśniowego)
- ściskacze 1-2 serie po max powtórzeń (rób 1 serie na spokojnie, a w drugiej rób bardzo szybko - na czas, tzn. ile tak będziesz mógł - poczujesz ogromne palenie).
Pozdrawiam.
Ps. Przedramiona rób po bicepsie i tricepsie :)
  • 0

motyl1418048738
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona
Ok dziekuje, za rady, postaram sie do nich zastosowac
Pozdrawiam :cfaniak:
  • 0

-Grzegorz-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona
dobrym cwiczeniem na przedramie jest nawijanie hatelki na kawalek sztyla od miotly (laczymy je za pomoca mocnego sznurka, w sztylu wywiercamy otwor na srodku i przez niego przekladamy sznurek i wiazemy go, drugim koncem wiazemy hantelke) dobre jest tez krecenie nadgarstkami z hantlami w poziomie (maksymalny ruch nadgarstka, to tez jest dobre na wzmocnienie i rozgrzanie nadgarstkow) co do tego kiedy je cwiczyc to niekoniecznie po bicepsie i tricepsie tzn to sa idealne warunki bo wtedy lapy puchna na maksa ale nie zawsze mamy taki trening, ja osobiscie cwicze w systemi duza partia miesniowa + mala a wiec przedramiona robie w dniu w ktorym robie plecy + biceps, same plecy juz daja wycisk przedramionom to tyle odemnie
  • 0
Pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024