Skocz do zawartości


Chcę schudnąć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Justi_*

Guest_Justi_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Chcę schudnąć
Witam,mam 23 lata,174cm,ważę 65kg i bardzo chciałabym schudnąć.Zakupiłam sobie :MLO Super Fat Burner i Olimp L-KARNITYNA forte plus 60,do tego zapisałm się jeszcze na fitness i od poniedziałku zaczynam tą dietę "kopenhaską" cz jak jej tam.Problem w tym że nie mam pojęcia jak często i w jakich ilościach mam brac te środki??? Proszę o pomoc,pozdrawiam :)

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę schudnąć
schudnąć a po co ?, przeciez bardzo malo wazysz, lepiej przytyj
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę schudnąć
hrhrhr no strong zajebista porade udzieliles %-)))

Twoja waga wyglada na prawilowa wiec problem tkwi pewnie w zbyt malym poziomie tk. miesniowej a zbyt duzym udziale tk. tluszczowej. Nie masz wiele do zrzucenia, wiec proponuje poprostu racjonalnie sie odzywiac i trenowac

Dieta:
- unikac produktow wysoko przetworzonych[slodycze, fastfoody itp],
- jesc spore ilosci bialka( najlepszym zrodlem bedzie: pierś z kurczaka, ryby morskie, ser twarogowy chudy),
- umiarkowane ilosci weglowodanow o niskim IG (np.płatki owsiane, makaron, ryż brązowy, kasza, ciemne pieczywo),
- srednie ilosci tluszczy[unikaj kasow tluszczowych nasyconych, spozywaj jak najwiecej nienasyconych].
- w ciagu dnia 5-6 malo objetosciowych posilkow co ok.3h.
- Pij duzo wody [nawet do 4l !]
[uluz diete i napisz ja tutaj - a najlepiej gdy zaloazysz odzielny post w odzywianiu - ocenimy i ew. poprawimy:) ]

Trening:
Proponowal bym trening na silowni, a zaraz po nim 30 min. treningu aerobowego[biegi, rower, skakanka]
ale skoro zapisalas sie na fitnes to bedzie ok. tak
- fitness 2-3x w tygodniu
- silownia 2-3x w tygodniu


Dawkowanie suplementow:
L-karnityna: 1 rano po przebudzeniu, ok. 30min przed posilkiem przedtreningowym
Fatburner - 3kabsy dziennie - po jednym przed posilkami


Co do diety kopenhaskiej to ci ja odradzam, gdyz naprawde istnieje wysokie prawdopodobienstow efektu jojo po jej zakonczeniu
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024