Skocz do zawartości


potrzebuje porady apropos diety


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_ThaRIO_*

Guest_ThaRIO_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

potrzebuje porady apropos diety
od jakiegos miesiaca zaczolem chodzic na treningi do silowni,zamierzam zbic brzucha,potrzebuje jakiejs dobrej diety ktora mi pomoze w utrzymaniu odpowiedniej formy:)prosilbym o podanie mi potrzbnych informacji,thx :)

GośćGuest_ThaRIO_*

Guest_ThaRIO_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady apropos diety

od jakiegos miesiaca zaczolem chodzic na treningi do silowni,zamierzam zbic brzucha,potrzebuje jakiejs dobrej diety ktora mi pomoze w utrzymaniu odpowiedniej formy:)prosilbym o podanie mi potrzbnych informacji,thx :)

zapomnialem dodac ze waze 85kg 181 cm wzrostu:)

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady apropos diety
na samym poczatku musisz zmienic styl zycia, jedz co 2,5-3 godziny male posilki, obfite w bialko i zdrowe tluszcze(jedz tluste ryby, gdyz zawierają duzo waznych kwasów tluszczowych omega 3, epa, dha i alna) bialko przyspieszy metabolizm i zwiększy termogeneze organizmu, w dziale na kazdy temat masz podane linki do stron z kalkuratorami żywieniowymi, znajdziesz tam ilosci składników odzywczych w produktach

następnie trzeba będzie wprowadzić bardziej rygosrytyczną dietę
białko - 3,2g na 1 kg mc
węglowodany - 3-4g na kg mc
tłuszcz - 1 g na 1 kg mc

będzie mozna kupic preparaty spalające tłuszcz, polecam karnityne i green tea.
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_ThaRIO_*

Guest_ThaRIO_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady apropos diety
dzieki:)postaram sie zastosowac podana diete,obecnie mysle nad kupnem kreatyny dobry pomysl?chcialbym zwiekszyc swoja mase miesniowa i zarazem zbic brzucha,czy do tej Twojej podanej diety kreatyna to dobry pomysl?

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady apropos diety
podaje Ci diete redukcyjną bo chcesz stracić brzuch, to nie mozesz robić jednoczesnie masy
wybierz co najpierw
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024