Skocz do zawartości


Zdjęcie

::: H S T :::


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
Na mase :D
  • 0

post
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Rower, alkoholizm, wszystko co się da spalić

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
ja osobiście podczas HST ćwiczyłęm co drugi dzień i tak wychodziło mi 7 treningów podczas mikrocyklu z czego pierwszy był pomiarem maxa, a ostatni odpowiadał 100% obciążenia ^^ pozdro :)
  • 0
Seven Nation Army couldn't hold me back

Najgorzej jest być nikim,dla kogoś,
kto dla Ciebie jest wszystkim

pozdro

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
czy konieczne sa te obliczenia przy HST czy po prostu wystarczy sie skoncentrowac na doborze odpowiedniego obciazenia np do 15 powtorzen biore taki ciezar zeby wziasc te 15 i wiecej ani razu do 10 i 5 powtorzen to samo .... bo w sumie moze siła skoczyc na pierwszym a rownie dobrze na 4 dopiero treningu
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
w hst chodzi o to żeby z treningu na trening zwiększać obciążenie, jeżeli jeszcze nie robiłeś hst to lepiej będzie jak wyliczysz sobie obciążenie, a w następnym hst bedziesz już wiedział o co w tym treningu chodzi, to będziesz mógł kombinować.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
dobra skumałem dziex
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

fkgrechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BiałYstoK

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
czyli w pierwszym mikrocyklu w 15 robic tlyo jedno cwiczenie na akzda grupe miesni? wydaje mi sie ze to za malo nie bede dopieszczony ciezarami ;p
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
heheeh najpierw to zrob pomiary maksow bo chyba tego ie zrobiles ... zrob przrwe okolo 10 dni i wtedy zaczynaj HST .... jak widzisz do tego treningu potrzebne jest przygotowanie:)
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
nie robisz tylko jednego cwiczenia... to zreszta zalezy od parti miesni... ale zazwyczaj robi sie po 2 cwiczenia na poszczegolna partie miesni
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


Ziom1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping (tylko teoria), HST, dietetyka

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::

... zrob przrwe okolo 10 dni i wtedy zaczynaj HST ....


Lepiej zrobić pełne SD - 14 dni.

nie robisz tylko jednego cwiczenia... to zreszta zalezy od parti miesni... ale zazwyczaj robi sie po 2 cwiczenia na poszczegolna partie miesni


Można robic jedno ćwiczenie, tylko pozostaje wtedy odpowiedni dobór serii.

Pzdr.
  • 0

fkgrechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BiałYstoK

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
lol toz piwerwsze 2 tygodnie robi sie po 15 powturzen ja np nie potrafie zmeczyc mojej klatki poprzez trening w którym robie 2 serie po 15 powtórzen mimo ze robie maxami mysle ze na taka partie jaka jest klatka piersiowa powinno sie robic ok 4 ... ja tak bede robic bo trening po którym nie czuje sie zmeczonych miesni a po 2 seriach to ja nic bym nie czuł wydaje mi sie bezuzyteczny... moze zle robie puzniej jak serie sie zmniejsza i bede robic powturzenia do 5 to na kaltke napewno mi stykna 3 serie ale teraz przy 15 nie... moze ktos robil tak HST w pierwszych 2 tygodniach z 5 seriami? Niech ktos napisze kto realizowal trening HST i ile mial serii ... GL^HF :*
  • 0

Ziom1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping (tylko teoria), HST, dietetyka

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::

lol toz piwerwsze 2 tygodnie robi sie po 15 powturzen ja np nie potrafie zmeczyc mojej klatki poprzez trening w którym robie 2 serie po 15 powtórzen mimo ze robie maxami mysle ze na taka partie jaka jest klatka piersiowa powinno sie robic ok 4 ... ja tak bede robic bo trening po którym nie czuje sie zmeczonych miesni a po 2 seriach to ja nic bym nie czuł wydaje mi sie bezuzyteczny... moze zle robie puzniej jak serie sie zmniejsza i bede robic powturzenia do 5 to na kaltke napewno mi stykna 3 serie ale teraz przy 15 nie... moze ktos robil tak HST w pierwszych 2 tygodniach z 5 seriami? Niech ktos napisze kto realizowal trening HST i ile mial serii ... GL^HF :*


W 15'tkach nie chodzi o to, żebyś był zmeczony. W tym makrocyklu przygowojemy mieśnie, stawy, CUN do ciezszych treningów 10tek i 5tek. Nie ma sensu zmieniać ilośći serii na przestrzeni mikrocyklu (chyba, że starasz się utrzymać stałą liczbę powt).
  • 0

fkgrechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BiałYstoK

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
ZIOM to ile powinienem robic? Moge robic tak :
klata 4 x serie
plecy 4 x
bicepsy 3x
tricepsy 3x
barki 3x moze byc tak?

[ Dodano: Wto Maj 31, 2005 10:04 pm ]
w innych postach bylo ze robic 1 serie albo 2 ale czy to wystarczajaco? Jesli tak to bede ta robic ;]
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
to twoj pierwszy cykl HST wiec radzil bym zaczac od mniejszej liczby serii a w nastepnym cyklu HST jesli ten nie przyniesie rezultatow to zmienisz na wiecej serii i zobaczysz czy beda rezultaty tym sposobem

ale zacznijmy od tego ze znasz ten trening 2 dni a juz zaczoles ciwczyc pierwszy makrocykl 15 -tki? przeciez najpierw powinienes maksy porobic potem okres roztrenowania i dopiero zaczynac trening :)
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
jesli chcesz wyliczyc liczbe seri to powinienes wziac pod uwage liczbe seri w poprzednim treningu... jesli w poprzednim treningu lacznie robiles lacznie (suma seri we wszystkich cwiczeniach) np. 12 seri na klate i robiles klate 1 raz w tyg to teraz musisz sobie to rozlozyc... HST powinienes robic 3 razy w tyg wiec dzielisz liczbe seri jaka robiles w poprzednim treningu na ilosc treningow HST w tygodniu... czyli jesli wczesniej robiles 12 seri na klate to dzielisz to na 3 i wychodza ci 4 serie na jednym treningu HST... a jak je rozplanujesz to juz twoja sprawa... zalezy nad czym bardziej chcesz popracowac :)
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


fkgrechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BiałYstoK

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
maxy to swoje znam wszystkie ;] i na akzda partie mam dosyc spore doswiadczenie wiec nie mam z tym zzadnego problemu cwicze od ponad 3 lat ale w tym mialem dosyc spore przerwy... masz racje zaczelem trenowac 2 dni po zapoznaniu sie z calym treningiem narazie to ejst wiedza czytana a czytalem wszystkie posty na tym forym i na innych i w dziale kulturystyka.pl wiec cosnieco wiem... dzis byl mój drugi trening 15`tki i cwiczylem tak jak bylo napisane (staram sie dostosowywac) na kazda partie po 2 serie mimo ze trening trwal stosunkowo krótko (miedzy seriami odpoczynek ok 40s ) czulem sie wmiare zmeczony ... zobaczymy jak ebdzie dalej... po kazdych 2 tygodniach bede pisac jak sie czuje jak sila itd.... dzis zmierzylem zbnów biceps i mam 44 xD zrobie dzis reszte i porównam na koniec cyklu^^ GL&HF
  • 0

Ziom1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping (tylko teoria), HST, dietetyka

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::

... masz racje zaczelem trenowac 2 dni po zapoznaniu sie z calym treningiem


Zrobiłeś SD ?
  • 0

fkgrechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BiałYstoK

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::

Zrobiłeś SD ?

a co to?
  • 0

Ziom1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping (tylko teoria), HST, dietetyka

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
Strategic Deconditioning - strategiczne roztrenowanie, jedna z podstawowych zasad HST, mówiac prościej 9-14dni wolnego od treningu. Lepiej zrobic pełne.
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
zna ten trening 2 dni i juz zaczol 15... wiec roztrenowania nie bylo :]
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ::: H S T :::
stosujesz progresje 5% na kazdym treningu?
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024