Skocz do zawartości


Zdjęcie

100kg, 176 cm, Atlas Domyos HG 60 - Plan treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

lepique
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

100kg, 176 cm, Atlas Domyos HG 60 - Plan treningu

Witam

 

Mam 32 lata, 100 kg wagi, 176 cm wzrostu. Budowa ciała - otyłość brzuszna (w sumie nogi, ręce i reszta ciała w porządku tylko tzw. brzuszek piwny). Prowadzę siedzący tryb życia ze względu na pracę przy komputerze. Jeżdżę do pracy na rowerze 2 km w jedną stronę (w sumie jakieś 4km od poniedziałku do piątku). Czasu niewiele na dużo więcej dlatego kupiłem Atlas Domyos HG 60. Chciałbym systematycznie pozbywać się brzuszka i wykorzystać do tego ten atlas. Najlepiej zaraz po pracy (dłuższy dystans rowerem przed ćwiczeniami jako rozgrzewka). 

 

Ja wiem że nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale tylko na taką formę aktywności sobie mogę pozwolić (tym bardziej że po ostatnim skręceniu kostki mogę zapomnieć o piłce nożnej która i tak była raz w tygodniu) i chciałbym to zrobić z głową, tym bardziej że kiedyś ćwiczyłem (sztanga, hantle, ławeczka i 1000km rocznie na rowerze). Chciałbym wrócić do formy, stracić brzuszek i wykorzystać do tego atlas i aktywność na rowerze.   

 

Możecie mi doradzić jaki zrobić plan treningu do tego celu?

 

Pozdrawiam


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 100kg, 176 cm, Atlas Domyos HG 60 - Plan treningu

atlas daje małe możliwości

poza tym nie wiemy co ten atlas posiada


  • 0

TKWM


lepique
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 100kg, 176 cm, Atlas Domyos HG 60 - Plan treningu

atlas daje małe możliwości

poza tym nie wiemy co ten atlas posiada

 

Zdaję sobie z tego sprawę, ale podejrzewam że takie ćwiczenia będą lepsze niż nic nie robienie. Atlas wygląda dokładnie jak na zdjęciu na tej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

power12320
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle ,Kolarstwo , Trening , Hip-Hop/Rap
  • Staż [miesiące]:3 lata
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :45 masa 43 aktualnie redukcja
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:62
  • Wyciskanie [kg]:120 ławka prosta
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:98 masa teraz 86 redukcja plan na poniżej 80 .

Napisano Ponad rok temu

Re: 100kg, 176 cm, Atlas Domyos HG 60 - Plan treningu

Pierwsze to DIETA podstawa stracenia opony :) poszukaj pierwsze diety potem ćwiczenia na utratę tłuszczu polecam dietę na niskich węglach trzymać je do 150 g dziennie i wysoko białko , po 2 dużo cardio i aerobów absów  żeby po prostu jak najszybciej utracić tą masę bieganie rower jeśli masz np fundusze duże to kup orbitreka i przed treningiem 15 m na orbitreku rozgrzewki ;) , przy takiej wadzę myślę że jak będziesz spożywał te 2500 kcl na pierwsze 2 tygodnie i potem ucinał o 150-200 kcl co tydzień tak żeby nie wystąpił żaden efekt powrócenia tłuszczu będzie dobrze :) i tak zatrzymać się na tych 1500 kcl żeby być na takim lekki deficycie , i te 150 g węgli nie są bez powodu tak nisko ponieważ gdy organizm już wybierze cały zapas glikenu przez taką niską zawartość węgli w diecie będzie pobierał on zapasy na czarną godzinę czyli tłuszcz i nie śpiesz się to jest podstawa jak masz dużą nadwagę :) powoli brnąć do celu ;) też kiedyś miałem więc wiem co to znaczy :) , Więc powodzenia :) w maratonie ;D  . jak pomogłem to pozostaw lajki jeśli możesz

 

 Pozdrawiam / POMPA


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024