Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poręcze do planche/pompek

planche pompki poręcz uchwyt sklep gdzie

1 odpowiedź w tym temacie

Lich555
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fotografia, street workout, kalistenika, MTB, cross-country (ogólnie rower-full i te sprawy)
  • Wzrost [cm]:~175

Napisano Ponad rok temu

Poręcze do planche/pompek

Witam.

Szukam już trochę w necie, ale nie mogę znaleźć.

Chodzi mi o coś takiego:

oY0qwUH.png

Znalazłem takie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ostatecznie je kupię, ale może znacie sklep gdzie znajdę jakąś tańszą wersję. Musi to być pewne, nie może się złamać podczas np. stania na rękach, musi się trzymać pewnie podłoża. Nie chcę takich tanich za 30 zł uchwytów do pompek, nie o to mi chodzi. Nie jestem ich pewny. A raczej mogę być prawie pewny, że takie się rozwalą.


  • 0

"Wszyscy mamy dwa życia. To drugie rozpoczyna się wtedy, gdy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz

"Większość ludzi umiera w wieku 25 lat, ale czekają z pochówkiem do siedemdziesiątki." - Benjamin Franklin

"Bądź takim typem człowieka, że gdy Twoja stopa dotyka podłogi, gdy rano wstajesz, diabeł w piekle mówi „O kurwa, wstał…”" - Dwayne Johnson

"Problem to nie problem. Problem to Twoje podejście do problemu." - Jack Sparrow "Piraci z Karaibów"

"My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano." - Gandalf "Władca Pierścieni"


EhnatoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poręcze do planche/pompek

Chodzi Ci o paraletki. Na allegro jest duży wybór, w dużo niższych cenach. 


  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Blog faceta po 30-tce - Street Workout - Dieta - Opinie silawnas.pl




Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: planche, pompki, poręcz, uchwyt, sklep, gdzie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024