Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening, ławeczka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

eziomou
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening, ławeczka

Cześć, zacznę od tego że mam 180cm i ok. 75kg oraz prowadzę aktywny tryb życia (kilka razy w tygodniu trening piłki nożnej). Chciałbym żebyście ułożyli mi jakiś sensowny trening na 5-6 dni w tygodniu (głównie biceps i klata) i jakąś dietę żeby to miało sens. Dodam, że mam do dyspozycji ławeczkę z modlitewnikiem, sztangielki. Nie mam siłowni w pobliżu więc chciałbym ćwiczyć w domu. Jak napisałem nie jestem potężnie zbudowany, więc chciałbym przybrać na masie :)


Użytkownik eziomou edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, ławeczka

w tematach podwieszonych masz przykładowe plany


Użytkownik 23Viper23 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

TKWM


Roni
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 1
17
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sztuki walki wschodu
    Siłownia
  • Staż [miesiące]:1,5 roku
  • Biceps [cm] :36
  • Przysiad [kg]:75
  • Martwy ciąg [kg]:120
  • Waga [kg]:74

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, ławeczka

weź sobie z podwieszonych tematów, bo nikt ci nie będzie układał diety nie znając cie oraz tereningu. :szok1:


  • 0

eziomou
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, ławeczka

Ok, dzięki. Jeszcze mam takie pytanie, obecnie jem raczej zdrowo trzy, razy dziennie, nie za dużo, nie za mało.

Czytałem różnie tematy na temat diet, ale jestem osobą pracująca ciężko będzie przestrzegać wszystkiego.

Czy jakbym dwa razy dziennie pomiędzy moimi posiłkami dostarczył większe porcje białka

np. w postaci twarogu chudego to miałoby to jakiś sens?


Użytkownik eziomou edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

aR0
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, ławeczka

Dodawanie zdrowego jedzenia do diety zawsze ma sens. Jesli jednak masz zamiar przybrac troche miesa, to samym twarogiem miesni nie zbudujesz. Musisz dostarczac paliwa w postaci weglowodanow zlozonych (owsiane, ryz, kasza, makarony durum, razowe) i zdrowych tluszczy (losos, orzechy, migdaly, zotka jaj, oliwa, masla orzechowe) itp. 3 posilki dziennie to malo. Sugerowabym conajmniej 4, a optymalnym wyjsciem jest 5 posilkow dziennie tak mniej wiecej co 3 godziny.


  • 1

picek200
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 1
35
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia, dietetyka, sztuki walki
  • Staż [miesiące]:3 lata
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :42.5
  • Pas [cm]:75cm
  • Przysiad [kg]:ATG 120 5x5 pauza
  • Wyciskanie [kg]:140max
  • Martwy ciąg [kg]:170kg 5x5
  • Waga [kg]:85.4

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, ławeczka

jak grasz sobie w piłkę to zacznij ćwiczyć FBW 3x w tyg - masz w podwieszonych + dieta na masę - znajdziesz ją w dziale dieta, twarożek najlepiej na śniadanie i kolacje.


  • 1

Fuck regeneration & overtraining :D


eziomou
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, ławeczka
Dzięki za pomoc, zamierzam skorzystać z treningu FBW lub 3 dniowego treningu z tego tematu http://www.fabrykasi...atkujacych.html
Oraz diety http://forum-kultury...-dieta-na-masę/ lub http://forum-kultury...-ruszyć-z-masą/

Jeszcze jedno pytanie, jak już napisałem gram w piłkę nożną wiec mięśnie nóg mam dobrze rozwinięte, czy mógłbym calkowicie zastąpić ćwiczenia na nogi i zrobic więcej tych na klatę czy biceps?
  • 0

aR0
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, ławeczka

Nie, grajac w pilke nogi Ci nie urosna. A cwiczac po kilka razy w tygodniu jedna partie tez nie odnotujesz postepow a jedyne co mozesz w ten sposob osiagnac to przetrenowanie. W tym sporcie potrzeba cierpliwosci. Nic od razu nie ma :)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024