Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc przy ułożeniu treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kubzonik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc przy ułożeniu treningu

Witam, otóż zacząłem ćwiczyć od tego roku, dokładnie na początku stycznia. Mam 18 lat, 178 wzrostu i tylko 62kg wagi, przytyć nie daję rady, jem jak szalony, brałem nawet przez 2 miesiące białko, lecz to nic nie pomagało. 

 

Moje pytanie polega na tym, że robię treningi na masę (tak mi się wydaje) 3 razy w tygodniu.

 

Poniedziałek: Biceps tj. ćwiczenia ze sztangą łamaną, duży ciężar po 10 powtórzeń, 5 serii, hantle 10 powtórzeń na rękę po 5 serii

 

Czwartek: Klatka tj. podnoszenie gryfu prostego na leżąco (typowe branie na klatę) ciężar około 45-50 kg, 10 powtórzeń po 5 serii, następnie rozpiętki, 5 serii po 10-15 powtórzeń

 

Sobota: Triceps tj. na leżąco prostym gryfem 5 serii po 10 powtórzeń obciążenie około 30kg, następnie opieram ręcę o ławkę, nogi proste kładę na krześlę i robię "zejścia w dół" rękoma. 5 serii po 15 powtórzeń, na koniec robię barki tj. łamanym gryfem na kark, do góry i na dół, 10 powtórzeń, 5 serii.

 

Od przyszłego tygodnia mam zamiar zacząć robić martwy ciąg.

 

Czy ten trening jest dobry czy po prostu marnuje na niego czas? Co zrobić aby mięśnie przybrały masę? Ćwiczę już od prawie 6 miesięcy, więc nie jestem osobą, której się to znudzi, więc proszę o pomoc.


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy ułożeniu treningu

trening beznadziejny bo nie ma pleców,barków, nóg

po drugie nie nabieranie masy to nie wina tylko treningu ale przede wszystkim diety


  • 0

TKWM


kubzonik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy ułożeniu treningu

jem co mogę, tzn. przede wszystkim pierś z kurczaka, dużo makaronu, ryż, jogurty, serki itp., dodam także, że w domu robię ćwiczenia na drążku: triceps, biceps, plecy, nogi wydaje mi się, że jak na swoją masę mam bardzo dobre, ponieważ dużo gram w nogę, biegam

 

@edit barki robię w soboty po tricku


Użytkownik kubzonik edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy ułożeniu treningu

granie w piłke na nogi nie wystarczy

Poczytaj :

http://forum-kultury...l-body-workout/

http://forum-kultury...ytań-do-kevina/

http://forum-kultury...y-dla-amatorów/


  • 0

TKWM




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024