Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wzmocnienie mięśni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Payton
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wzmocnienie mięśni

Yo,

od około roku "trenuje loty" ponad obręczami kosza (4fun), ale teraz chcę zacząć robic to bardziej na poważnie, więc muszę poprawić wyskok oraz zwinność w powietrzu. Aby to zrobić musze wytrenować moje mięśnie brzucha, dupy i dolnych pleców. I właśnie tutaj zaczynają się moje problemy, bo nie do końca wiem, które ćwiczenia mi najbardziej pomogą. Dlatego zwracam się do was z pytaniem, które ćwiczenia mi polecacie robić do wzmocnienia tych partii mięśniowych.

Do tej pory jako "ćwiczenia" robiłem tylko rozciąganie i poprawianie techniki oraz dynamiki naskoku.


  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzmocnienie mięśni

Skoro wyskok to chyba logiczne, że nogi ? Napisz chociaż ile chcesz poświęcić na trening, czy masz siłkę/dietę ?


  • 0

Payton
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzmocnienie mięśni

Panie, za odbicie nie odpowiadają tylko nogi. W wyskok jest zaangażowanych wiele partii mięśniowych od jakiś mięśni palców przez  brzuch, po dupe, która odciąża tylną część ud. Ale dobra nieważne. 

Na siłkę mam blisko, a czasu wolnego sporo, więc na trening moge poświęcic dużo czasu. Diety żadnej nie mam.
BTW 17/ ~197 / ~82 (kolejno wiek, wzrost, waga)


  • 0

slysz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
12
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pływanie, Street Workout, Kalistenika, Kulturystyka, Kulinaria, Książki Fantasy
  • Staż [miesiące]:Od stycznia 2013
  • Wzrost [cm]:185

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzmocnienie mięśni

Panie jak byś miał pojęcie to byś wiedział, że jak to napisałeś "od jakiś mięśni palców przez  brzuch, po dupe, która odciąża tylną część ud" to wszystko z wyjątkiem brzucha są nadal mięśnie które trenujesz podczas nóg. A brzuch też sporo dostaje na przysiadach.

Zresztą poczytaj działy Trening i Dieta i wróć z gotowym planem do korekty.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024