Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka pytań odnośnie kreatyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Faxid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kilka pytań odnośnie kreatyny

Ćwiczę 4 miesiące, choć wcześniej (ze 3 lata temu) miałem już doczynienia z siłownią. Od dwóch miesięcy połączyłem trening siłowy z kalinestetyką i efekty są zadowaljące. Na początku jechałem bez diety, po prostu jadłem bardzo dużo, teraz mam dietę. Przybrałem przez ten czas 8kg masy, jestem ektomrofkiem. Mam kilka pytań odnośnie kreatyny.

 

1. Już czuje, że teraz masa będzie szła ciężej. Czy stosowanie kreatyny w moim przypadku wspomoże budowe masy mięśniowej?

2. Czy wraz z kreatyną polecacie stosować jakąś inną odżywkę?

3. Jeśli miałbym brać kreatynę, to jaką polecacie w rozsądnej cenie?

 

Oczywiście najważniejsza dla mnie jest dieta, która na razie spełnia swoją rolę, ale chętnie ją czymś wspomogę.


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań odnośnie kreatyny

W jakimś tam niewielkim stopniu tak bo u niektórych suplementacja kreatyna odczuwalnie zwiększa siłę a większa siła przy dopiętej diecie zazwyczaj daje większą masę. Sama kreatyna nijak sie ma do lepszej syntezy białek regeneracji czy jak kto woli łącząc te 2 aspekty nabieraniu mięśni. NA mase ćwiczących kreta nie oddziałuje w żaden znaczący sposób choc ślepo wieżą w jej cudowne działanie no ale to najtańszy suplement warto spróbować.

 

 

Wraz z kreatyna to warto zainwestowac w dobre witaminy i minerały i DIETE żadnych innych badziewi bo dobra szama starcza z nawiązką

 

 

Vitalmax Monohydrate (zielona pucha) prawie że najtańsza kreta na rynku jak kupujesz dużą puszke dobrze sie rozpuszcza i jest z BDB surowca. Jedyne rozsądne MONO w sumie w sam raz na przygode z kretą


Mateusz Pawlak ;)


GośćGuest_music_*

Guest_music_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań odnośnie kreatyny

Ja ci polecę FITMAX Mono CREAPURE 600 g w proszku, kupisz ją za bardzo przyzwoitą cenę (allegro itp.) z najlepszego oryginalnego surowca.

Jak do tej pory nie brałeś kreatyny to efekt będzie 100% i mono ci w zupełności wystarczy.

 

A co do innych odżywek to sprawa jest bardzo indywidualna, ja osobiście bym polecał BCAA + odżywka białkowa+ witaminy i to w zupełności wystarcza, reszta zależy tylko od ciebie to znaczy od

silnej woli i chęci do treningów...

 

 

PzDr


Użytkownik MaC406 edytował ten post Ponad rok temu


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań odnośnie kreatyny

A od diety to nie? Jakbyście do niej przywiązywali tak dużą wage jak do supelków to byście ich nie potrzebowali wcale bo po co komu uzupełnianie białka jak sie go je z 2g na KMC ? jak tego mozna z miski nie wyciagnąć? Witaminy owszem i zawsze bo obecnie w żywności jest ich tyle co nic ale białko? ja w 1 posiłku wydre 100g więc nie wiem jaki jest z tym problem u wiekszości.

 

PS: proch wychodzi drożej od jedzenia więc kwestia ekonomi nie ma tu sensu.

 

Podstawy to:

- DIETA

- TRENING

- REGENERACJA

 

 a nad suplami to sie mysli jak te 3 aspekty w 100% dobrze wykonywane nie wystarczają


Mateusz Pawlak ;)


Faxid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań odnośnie kreatyny

W swojej diecie wyciągam nawet 3g białka na kg masy ciała. Staram się jeść także owoce i ważywa, aby uzupełniać witaminy, jednak gdyby tych było za mało to mogę jakieś dokupić. W sumie wychodzi na to, że inne odżywki nie są mi potrzebne. Zrobię jeden cykl na tej kreatynie, będę trzymał dietę tak jak do tej pory i zobaczymy co będzie.


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań odnośnie kreatyny

I to jest super podejście ;)  zdaj potem relacje


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024