Skocz do zawartości


Zdjęcie

dawkowanie activelab muscle up


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Zygmunt
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dawkowanie activelab muscle up

Kupiłem odżywkę białkową activelab muscle up i nie jestem przekonany czy wiem jak ją dawkować. Na instrukcji napisane jest, że wsypać 3 płaskie miarki by osiągnąć 50g. Ta kubeczko-łyżeczka do dawkowania ma w połowie take odcięcie. Trzy płaskie miarki to wydaje się być dość dużo a dodatkowo na amatorskich filmach w youtube widziałem, że ludzie wsypują 1,5 płaskiej dawki. Dodam, że to pierwsza odżywka jaką kupiłem.

 

Jak ktoś to jadł to podpowiedzcie proszę jak to dawkować. Tak poza tym to co myślicie o tym białku?


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie activelab muscle up

bierzesz tyle ile potrzebujesz a nie tyle ile sugeruje producent. Odżywka jest po to by zapełniać braki w diecie, która jest podstawa


  • 0

TKWM


Zygmunt
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie activelab muscle up

Tak wiem, liczę w zależności od swojej masy i ewentualnej reszty białka dostarczonej  w posiłku. Moje pytanie jest po to by ustalić ile właśnie zjadłem gdy nasypałem sobie miarkę. Producent sugeruje że około 17g ale mi to wygląda bardziej na 2 razy tyle.  


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie activelab muscle up

wrózkami nie jesteśmy nie widząc miarki, zważ na wadze kuchennej proszek


  • 0

TKWM


Zygmunt
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie activelab muscle up
wrózkami

 

? Czy nikt tego nie używał?

Zmierzyłem miarką do mąki trzy porcje to około 90 gram - mąka prawdopodobnie ma ciut większą gęstość.


Użytkownik Zygmunt edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie activelab muscle up
Malo kto ma tutaj ten produkt, o ile ktokolwiek ma. Na stronie Activlabu pisza, ze 3 plaskie miarki to 50g proszku.

Zygmunt
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie activelab muscle up

Dzięki Botage.

No i to samo jest napisane na opakowaniu, tyle że wynika z tego że opakowanie jakiś noob projektował. Po teście z mąką wynika ,że chodzi o trzy miarki nie płaskie a do kreski, czyli do około połowy miarki. Teraz to mam spore wątpliwości co do produktu. Skoro trzy najważniejsze informacje na opakowaniu to skład, dawkowanie i czytelna nazwa. Dawkowanie jest źle napisane, nazwa - jak paczka stoi to nie widać pierwszej litery napis jest obrócony o 90 stopni i napisany z dołu do góry w dodatku porozrywaną czcionką z dodanym malutkim protein, więc boję się, że geniusz który robił opakowanie również źle przepisał skład, który dostał z laboratorium. I ciekawe czy na produkcji tego mają więcej takich specjaistów :(.  Niestety nie ma tego białka w rankingu...

 

Botage - Skoro prawie nikt tego nie używa, jakie proteiny dla początkującego byś polecił? Dodam, że zamierzam je stoswać do płatków na śniadanie i albo jako ostatni posiłek przed snem albo po treningu (z regóły mam możliwość zjeść drobik lub rybki).


Użytkownik Zygmunt edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie activelab muscle up
Problem z tym bialkiem jest taki, ze kiepska firma. Cena za ilosc bialke tez jest podejrzana. Bialka Sciteca sa bardzo dobre smakiem i dobre z jakoscia, Amixa maja bardzo fajna jakosc, smak to zalezy ktore. Do uzupelnienia diety nie potrzebujesz jednak szalu. Najlepiej Trec Whey 100 w Twoim przypadku.

Zygmunt
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie activelab muscle up

Serdeczne dzięki za podpowiedź.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024