Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zróbmy z wieszaka(ze mnie) coś na co można patrzyć :>


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Rejndbo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zróbmy z wieszaka(ze mnie) coś na co można patrzyć :>

Witam, w październiku kończę 16 lat. Dziś nie potrafię zasnąć, więc postanowiłem zrobić coś ze sobą. Mam 183, i ważę 63kg... Wiem, wieszak straszny :D Chciałbym rozwinąć mięśnie rąk(praktycznie od zera), klatki piersiowej(tylko żebra xD), pleców(tutaj nic), oraz brzucha. Moje nogi są raczej znośne, aczkolwiek, jeśli dałoby radę rozwinąć je przy okazji jeszcze bardziej, nie mam nic przeciwko. Jeśli chcecie, mogę dodać jutro zdjęcie swojego torsu, jeśli może Wam to pomóc ocenić moje możliwości. Siłownia odpada, bo się zwyczajnie wstydzę xD Wolałbym zacząć od ćwiczeń na własnym ciężarze. Zdaję sobie sprawę, że wiele osób o tym pisało, ale mam wrażenie, że jestem wypadkiem dosyć ostrym :X Jeśli powinienem poczekać aż skończę rosnąć to powiedzcie, nie spieszy mi się, przeżyłem 15 lat w ten sposób, to przeżyje jeszcze.

Prosiłbym o jakieś wstępne polecenie mi jakichś ćwiczeń, oraz ich ilości, a ja się dostosuję, odżywki nie wchodzą w rachubę.


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Zróbmy z wieszaka(ze mnie) coś na co można patrzyć :>

Az przestaniesz rosnąć? Bujda. 

 

Wstepne i ostateczne polecenie jest takie:

- marsz do działów TRENING I DIETA tematy podwieszone przeczytaj po 100x jak trzeba pojmij o co chodzi i wtedy ułóż swoją dietę na masę i trening i wklej w te działy do oceny a my ocenimy i poprawimy wszystko.

 

Tutaj gotowców nie dostaniesz a nikt nie będzie milionowy raz tłumaczyć banałów bo to sam możesz wyczytac z owych tematów które po to tam właśnie są ;)

 

PS: widząc wage i wzrost nie potrzebujemy żadnych zdjęć aby zrozumieć że masa mięśniowa w twoim przypadku tylko ma uzasadnienie.


Mateusz Pawlak ;)


23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zróbmy z wieszaka(ze mnie) coś na co można patrzyć :>

poszukaj treningu domotora, jednak  wielkiej masy na tym nie zbudujesz


  • 0

TKWM


Xboxjestfajny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,Kuchnia,Dieta,Pomoc innym

Napisano Ponad rok temu

Re: Zróbmy z wieszaka(ze mnie) coś na co można patrzyć :>
wiadomo ze odzywki nie wchodza w rachube :) dobra dieta to najlepszy suplement
  • 0

Rejndbo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zróbmy z wieszaka(ze mnie) coś na co można patrzyć :>

Znaczy dietę sobie ułożyłem, i zapytałem mamy(dietetyczka), i poprawiła mi wszystko, na początek normalny wysiłek, więc koło 3200 kalorii mi wychodzić będzie dziennie, nie będzie z tym kłopotu. Szybko to spalam niestety, ale nie dążę do zostania kulturystą, przynajmniej na ten moment, i nie potrzebuję obwodu 35 ;P Już sobie przeczytałem większość tematów, i myślę, że będzie dobrze. Odezwę się jeśli nie będzie efektów, ale to dam sobie 2 miesiące. :D


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024