Skocz do zawartości


Zdjęcie

dzieje sie cos w LUBLINIE??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_vortar
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

dzieje sie cos w LUBLINIE??
gdzie uzyskac jakies informacje nt. czy istnieja sekcja w moim miescie? w LUBLINIE?????? ktos z Was cos wie??? ewentualnie skad moge sie dowiedziec??? pomozcie!! :) ))
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: dzieje sie cos w LUBLINIE??
W Lublinie działa Grupo MAGIA.
To jest adres tejże sekcji : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

powodzenia
  • 0

budo_vortar
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: dzieje sie cos w LUBLINIE??
dzieki....

ale szlag mnie zaraz trafi... przed doslownie 5 minutami sam odnalazlem te stronke.. okazuje sie ze spoko ze jest sekcja w lublinie, no to mam radoche...

jakis czas temu widzialem jakis film o capo (nie pamietam tytulu), dobrych pare late temu, zajaralem sie. od tamtego czasu pare razy widzialem pokazy na zywca ale nic konkretnego nie robilem w tym kierunku. ostatnio cos mnie ruszylo zeby poszukac... i okazuje sie ze treningi sa w szkole naprzeciwko mojego domu, doslownie 100 metrow. trzeba tylko przejsc przez glupia ulice. jakies 3 lata nic nie robilem bo myslalem ze capo jest tylko w wawie. nawet nie snilem ze jest u mnie w lublinie. a tu sie ...q*** okazuje ze mam tuz pod nosem!!! z jednej strony mam radoche i dzwonie z ranca do tego kolesia co prowadzi te treningi ale cholera jestem na siebie wqur****!!!!!!!! i jak tu sie nie uszkodzic samemu??????? :PPPPPPPPPP
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: dzieje sie cos w LUBLINIE??
Na uszkodzenia przyjdzie jeszcze czas. Nie jeden trening przed tobą :D :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024