Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w doborze ćwiczeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Rudy102PL
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w doborze ćwiczeń

Witam, jako że pierwszy raz korzystam z takiego typu pomocy to przepraszam z góry za błędy w opisie ;) Opisując siebie. 176 cm wzrostu i 94 kg masy ciała. Delikatnie nadciśnienie, ale spowodowane masą. 

Mam dosyć duży bandzior. Czytałem że są treningi aerobowe ale czy pomagają one tak strichte na stratę tkanki tłuszczowej? Jeżeli jesteś w stanie jakoś mi pomóc, w sensie napisać jakiś zestaw ćwiczeń lub pokierować jak mam co robić żeby się pozbyć bębna to byłbym z góry wdzięczny :) Mój cel to nie 79.5 kg jak to opisane jest w BMI dla mojego wieku, lecz poprawienie estetyki mojej sylwetki, czyli jak pisałem pozbycie się większej części brzusia. Co do genezy jego powstania to jak byłem mniejszy to brałem sterydy na astme oskrzelową ;D także nie pomijam chipsów, coli i niezdrowego jedzenia. Fakt, popełniłem błąd ale chce to naprawić ;) Liczę na waszą pomoc i z góry dzięki!  ;))


  • 0

SlowianMartin
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w doborze ćwiczeń
Mysle ze powinienes ulozyc sobie diete z wieksza iloscia bialka i trening. ale co do treningu to slabo jestem ci w stanie pomoc.. myle ze ze 4 tyg ogolnorozwojowki + aeroby ( jakies biegi czy rower ) a pozniej jakis wysilkowy trening ( redukcyjny). ale moze ktos bedzie tak mily i mnie poprawi bo nie chcialbym cie w blad wprowadzic.
  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w doborze ćwiczeń

Nie ostnieje pojęcie trening siłowy redukcyjny bo takiego nie ma, redukcyjny to jest trening aerobowy + dieta redukcyjna.

 

Do autoa:

Widze to co zawsze w tymd ziale zadajemy pytanie nie próbując się nawet wysilić i zgłebic informacje o diecie i treningu dostepne na każdym forum w działach dieta i trening w tematach podwieszonych.

 

Poczytaj i wtedy ułóż sam oi diete i trening i wklej do poprawy, nikt ci nie będzie pisał podstaw bo sa napisane tutaj is zeroko dostepne dla każdego.


Użytkownik Grammatikk edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024