Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zdefiniowac cwiczenie Budo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
211 odpowiedzi w tym temacie

budo_germanos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zdefiniowac cwiczenie Budo
online ?????????????????? :)
  • 0

budo_tokugawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zdefiniowac cwiczenie Budo

Tak na marginesie tematu - Tokugawa - może mógłbyś się nam przedstawić i powiedzieć u kogo te 12 lat ćwiczysz?


Mam ci podać imię nazwisko adres ? :D Po co ci to ? :D
  • 0

budo_budofil
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zdefiniowac cwiczenie Budo
Niejaki bądz nijaki jersey napisałeś Suzuk - czy może chodzi o modelkę, bo jeśli tak to chyba czytasz jakieś pisma kobiece i stąd takie wiadomości. Napisałem, że wiedze czerpiecie z książek i...no właśnie teraz widzę, że i z pism dla kobiet. ''Powiedz'' - widzę logo Wado, czy masz jakikolwiek kontakt z centralą, czy jesteś zarejestrowany w tej organizacji, czy to uzurpacja, czyli przypisujesz sobie nieprawnie logo?Poza tym - nie potrafisz zapanować nad sobą a to własnie jeden z elementów budo, ''wykrzykujesz'', że Suzuk to, Suzuk tamto, sorki zachowujesz się jak dziecko. Znam kilku dyrektorów technicznych pewnych styli, ale żaden nie ośmielił by poddać krytyce pozostałych - dlaczego, bo mają styl, są ugruntowani, no i ich budo jest dojrzałe. Mało - potrafią dobrze mówić o innych - ogólnie im wyżej tym więcej kurtuazji. Tutaj widzę, brak dojrzałości, pychę i taki przerost formy nad treścią. Tak się składa, że taki J Wysocki prowadził staże w Japoni, czyli jakieś uznanie jest, a czym np. ty możesz się pochwalić, dlaczego gościsz na tym portalu itd. Czy urwanie łba to metafizyka? W końcu, czy organizacja na którą się powołujesz byłaby zadowolona z twoich pomówień...Tak na koniec, nie jestem fanem J Wysockiego - ale trzeba oddać Mu sprawiedliwość panowie szaraczki. Zaś panie jersey, chciałbym zobaczyć pańskie techniki Wado, np w formie filmików, i ocenić z pewnym fachowcem właśnie z Wado Ryu, właśnie z UK, właśnie z centrali, i właśnie poddać ocenie, właśnie na tym forum - to chyba nie problem. Pozdrawiam.
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zdefiniowac cwiczenie Budo

Zaś panie jersey, chciałbym zobaczyć pańskie techniki Wado, np w formie filmików, i ocenić z pewnym fachowcem właśnie z Wado Ryu, właśnie z UK, właśnie z centrali, i właśnie poddać ocenie, właśnie na tym forum - to chyba nie problem. Pozdrawiam.


Błagam, tylko w zamian proszę wkleić pańskie techniki urywania głowy, np w formie filmików, ponieważ ponieważ chciałbym je zobaczyć i ocenić ze szwagrem, spod Bytomia, z wykształcenia elektrykiem - to chyba nie problem. Pozdrawiam.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zdefiniowac cwiczenie Budo

Niejaki bądz nijaki jersey napisałeś Suzuk - czy może chodzi o modelkę, bo jeśli tak to chyba czytasz jakieś pisma kobiece i stąd takie wiadomości. Napisałem, że wiedze czerpiecie z książek i...no właśnie teraz widzę, że i z pism dla kobiet

- miesięcznik COMBAT april 2008 Vol.34 No.4, czasopismo wyjątkowo specjalistyczne, strona 18-21. Polecam to przestaniesz wciskać ludziom kitu.

''Powiedz'' - widzę logo Wado, czy masz jakikolwiek kontakt z centralą, czy jesteś zarejestrowany w tej organizacji, czy to uzurpacja, czyli przypisujesz sobie nieprawnie logo?

naucz się rozpoznawać loga i co jest dla Ciebie centralą? Może Wadō Kokusai Karatedō Renmei? Nie rozśmieszaj mnie.

Poza tym - nie potrafisz zapanować nad sobą a to własnie jeden z elementów budo, ''wykrzykujesz'', że Suzuk to, Suzuk tamto, sorki zachowujesz się jak dziecko.

-wolę to niż sączenie pretensji do wszystkich jak w Twoich postach. Nie uprawiam samopromocji jak Ty.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zdefiniowac cwiczenie Budo

Znam kilku dyrektorów technicznych pewnych styli, ale żaden nie ośmielił by poddać krytyce pozostałych - dlaczego, bo mają styl, są ugruntowani, no i ich budo jest dojrzałe. Mało - potrafią dobrze mówić o innych - ogólnie im wyżej tym więcej kurtuazji. Tutaj widzę, brak dojrzałości, pychę i taki przerost formy nad treścią.

-ale Ciebie nikt nie zna w Anglii. Ze swoim 5danem możesz co najwyżej "grać teatr" w Szubinie. Pytałem ludzi, którzy są znani w środowisku wado o Ciebie. Jak zdobyłeś 5dan, przepisano Ci stopnie z innego stylu w Polsce? Chciałbyś żebyśmy przemilczeli to co w Japonii nazwano największą aferą w świecie budo? Było to przecież z udziałem T.Suzukiego.

Zaś panie jersey, chciałbym zobaczyć pańskie techniki Wado, np w formie filmików, i ocenić z pewnym fachowcem właśnie z Wado Ryu, właśnie z UK, właśnie z centrali, i właśnie poddać ocenie, właśnie na tym forum - to chyba nie problem. Pozdrawiam.

-wstydzisz się sam siebie i swojego dogorywającego klubu panie Jacku? Już biegnę...Fachowcy to zapewne Jiro Otsuka...ale on nie chce mieć nic wspólnego z Twoją organizacją za to co zrobiliście z jego Ojcem.

Idź oderwij parę głów to ochłoniesz.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zdefiniowac cwiczenie Budo
zastanawiam sie tylko, czy on wierzy w to co mowi, czy zwyczajnie lga w zywe oczy (monitory) z poczuciem ze musi bronic budo nawet w tak zalosny sposob.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zdefiniowac cwiczenie Budo
Wierzy

1. W jego wieku trzeba trzymać się tego co się zdobyło, a jak techniki nie staje to są jeszcze mity

2.W tej organizacji wszyscy są tak wytresowani- jesteśmy naj...

3.Wszyscy samodzielnie myślący są niemile widziani.
  • 0

budo_kristof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zdefiniowac cwiczenie Budo

Tak na marginesie tematu - Tokugawa - może mógłbyś się nam przedstawić i powiedzieć u kogo te 12 lat ćwiczysz?


Mam ci podać imię nazwisko adres ? :D Po co ci to ? :D


Był tu taki kiedyś ładny temat o przedstawianiu się. Mi to jest po nic. To kwestia kultury osobistej, żeby nie sadzić pierdół anonimowych, tylko pierdoły podpisane. Adres mnie nie interesuje.


''Powiedz'' - widzę logo Wado, czy masz jakikolwiek kontakt z centralą, czy jesteś zarejestrowany w tej organizacji, czy to uzurpacja, czyli przypisujesz sobie nieprawnie logo?


Składki płacisz elegancko?
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zdefiniowac cwiczenie Budo
[/quote]

urwiesz mi głowę i nasikasz w szyję ?
  • 0

budo_niedźwiedź
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:shin-dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zdefiniowac cwiczenie Budo
jersey, ale dlaczego akurat w Szubinie?
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zdefiniowac cwiczenie Budo
Tak sobie "niechcący" wymyśliłem. :lol: :cool:




*nic się nie dzieje przypadkiem ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024