Skocz do zawartości


Zdjęcie

pare pytań laika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

lukaszenko
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pare pytań laika
Witam, mam pare pytań które mnie interesują, proszę o konkretne odpowiedzi :)

1. W jakim celu dodaje się aspirynę do kawy? Chodzi o spalanie. Jakie ona ma działanie? I po co jeśli kogoś nie boli głowa? 7.gif
2. Czy kreatyna powiedzmy mono ma działanie antykataboliczne? Rózne wersje słyszałem...?
3. Czy mono kaizena creapure jest godne polecenia?
4. Jak procentowo wychodzi przyswajalność witamin syntetyków i naturalnych? A propo... do jakiej grupy zaliczyć witaminy zawarte w red bulach czy tigerach?
5. Jak to jest z szybkim i wolnym metabolizmem? Chodzi o to który odpowiada, za to że dużo jemy np 6 razy dziennie na masę.
6. Jakie są rozwinięcia tych skrótów?-uq, mcg ? (ilość, waga)
7. Jak kąpiel z bąbelkami działa na organizm po wysiłku? A dokładniej ok 4-6 po wysiłku.
  • 0

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań laika
1. W celu redukcyjnym?? Nie słyszłem. Ale niektórzy stosuja aspiryne przed trenningami bo aspiryna rozrzedza krew, a co za tym idzie moze zostac łatwiej przepompowana do mięśni. Stosowana z umiarem(nie za czesto bo organizm sie przyzwyczaja i musiał byś stale zwiększać dawki) podobno pomaga.
2.Tak lecz nie wielkie
3.Kaizen jest OK ale są lepsze
4.Nie wiem dokładnie ale nie najlepiej to tez zależy od formy tych syntetycznych witamin. A te z red bula to syntetyki
5. Zawsze powineneś jeść minimum 6 posiłków dziennie bez względu na metabolizm i cel treningowu(masa, redukcja itp.) to jaki masz typ metabolizmu musisz sam wiedzieć.
6. ug-czyli mikro gram 1ug=1g*10-6 , skrót mcg to chyba fonetyczny zapis jednostki mikro(ale pewny nie jestem)
7. Na pewno pozytywnie. Nie rozumie 2 częsci pytania(4-6 czego? )
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

lukaszenko
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań laika
1. tak chodzi o redukcję. A w jakich dawkach najlepiej brać aspirynę?
3. np?
7. 4-6 godzin po treningu.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024