Skocz do zawartości


Zdjęcie

Domowe ćwiczenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Darl
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Domowe ćwiczenia

Witam, chciałem zacząć ćwiczyć aby nabrać masy na klatce piersiowej i ją wyrzeźbić, ale problem leży w tym, że nie mam dostępu do siłowni. Chciałem nabrać trochę masy i wyrzeźbić klatę oraz zwiększyć trochę siły dla samego siebie. Mam 20 lat, 182 cm wzrostu i waże zaledwie 66kg. Mam dobrą przemianę materii, kilka razy starałem się przytyć ale nie daje rady, bo wszystko zawsze spalam. Jakie ćwiczenia polecacie? :) I czy kreatyna da jakieś efekty jeśli zacząłbym ją zażywać? Pozdrawiam.


  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Domowe ćwiczenia

Siema ;]

Silna wole bedziesz rzezbil jesli chcesz cos z soba zaczac robic(chyba ze jestes kozak i przy tej wadze i wzroscie masz duzo tluszczu/wody pod skora to wtedy moj ukłon)   :) 

Kreatyna zawsze cos da ale na tym "poziomie" to nie bedzie jakis odczuwalnych efektow,ewentualnie kondycja lepsza na treningu i regeneracja ...ale lepiej kup jakis zestaw witamin (multiwitaminy) bo zarcie ze sklepu to gowno i trzeba sie wspomagac a diete dobra tez ciezko utrzymac.

Na poczatek oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne bo bedzie walka w ciemno ze sobą a na to szkoda czasu az sam odczujesz/zobaczysz czy dieta/kalorycznosc jest wystarczajaca  z opisu wnioskuje ze masz niedobor lub wpier*alasz nie to co trzeba,przy okazji napisz czy cos trenujesz/biegasz tzn jaki tryb zycia i np ile zrobisz maksymalnie pompek/podciagniec zeby mozna poznac twoja wytrzymalosc ;]

Bez silowni tez da sie duzo zrobic,przysiady.pompki,podciagniecia,wyskoki,sklony etc.

Z doswiadczenia wiem ze dla chcacego nic trudnego wiec to jaka masz motywacje da ci efekt...

Prosta silownie mozna samemu zrobic,troche pomyslowosci...laweczka podstawa,pozniej do czasu az hantelek niema to mozna uzywac wiader,petow z woda np do rozpietek,

PS.* widac ze nic nie czytales forum bo na nim wszystko jest tylko trzeba wiedziec czego szukasz...

      *malo o stazu i wymiarach ale domyslam sie z twojej "biografi" ze dopiero zaczynasz cos myslec o sobie wiec duzo pracy?/silnej woli potrzeba ale po kolei szczegolowsze pytania dawaj to napewno cos ci ktos pomoze.

PS2*I kwestia czy masz partnera/partnerke do pomocy w cwiczeniach bo to tez duzo znaczy w kolejnych krokach moich rad :D

Narazie to taki krotki ogolnik ,moze sie przyda .pozdrawiam i czekam na nastepne pytania i opinie innych forumowiczow ;]


Użytkownik HiTi edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Ekstremalny Paweł
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Domowe ćwiczenia
Ćwiczenia domowe nie dają nic poza zdrowiem ogólnym. Od dziesięcioleci panuje w kulturystyce prawo "bez masy nie ma masy". Więc jak chcesz robić masę to zaopatrz się w ciężary.

(Podałbym Ci ekstremalny sposób, jak zrobić masę bez masy, ale Gram mnie zbanuje)
  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Domowe ćwiczenia

Zachowaj te swoje sposoby (zastrzyk w bark nawet dla niemowlaka) dla siebie...


Mateusz Pawlak ;)


Darl
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Domowe ćwiczenia

Wczęsniej ćwiczyłem troszkę, wyrobiłem sobie kondycję, robiłem z miejca około 80 pompek, w zaeżności od zmęczenia, na drążku coś około 10 za jednym razem, później wyjechałem za granicę i nie było czasu ćwiczyć, wróciłem i kondychy już nie było. Chciałem tylko ćwiczenia na klatkę, żebym mógł ją nieco rozszerzyć troszkę i nabrała kształku, nie chodzi mi o rzeźbę koksa, tylko o nieco bardziej postawną posturę, bo nadal pytają mnie o dowód przez moją postuję ;]


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Domowe ćwiczenia

Do nieco bardziej postawnej postury trening samej klatki nie doprowadzi. Trzeba ćwiczyć całe ciało i nikt nie kazuje ci siedzieć 4/5x na tydzień w siłowni po 1.5h i przerzucać tony.. lajtowe 2 dniowe FBW czy 3 dniowy lekki split też wyrobią sylwetke przy odpowiednim odżywianiu. Ale jak masz trenować sama klatkę to szkoda twojego czasu ;)


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024