Skocz do zawartości


Zdjęcie

jestem otyły :( "dieta"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

sykus1989
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jestem otyły :( "dieta"
Witam wszystkich.
Wiec tak mam 19 lat,178 cm wzrostu i waga (szoook) 130 kg ;)
Prosze was o jakas dieta odchudzajaca ;)
widzialem w necie duzo diet ale nie wiem jaka jest najbardziej skuteczna,doradzcie mi jakas.docenie kazde wzkazowki.
chodzi mi o wmiare szybki spadek wagi ,chce wreszcie wygladac jak czlowiek a nie jak potwor :)
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jestem otyły :( "dieta"
1

-Płatki owsiane 70g (mleko chudziutkie 200ml lub (gryczane,sojowe,owsiane) + 4 białka jajek

lub to

- 2 kromki chleba razowego lub 2 grahamki z (tuńczykiem,piersią z kurczaka lub chudą wędliną) + troszke margaryny+pomidor,ogórek,sałata

2 ryż brązowy lub paraboliczny 60g+filet z kurczaka lub indyka 150g + 10ml oliwy z oliwek lub oleju lnianego

3 (makaron pełnoziarnisty,kasza gryczana) 80g+ryba lub filet z indyka 100g, kurczaka + warzywa (nie skrobiowe)

4 ryż paraboliczny 50gr + (ryba,filet z kurczaka,indyka 100g) warzywa (nie skrobiowe)

5 puszka tuńczyka / twaróg 100g + ewentualnie ( brokuł,kalfior,brukselka, marchewka,szpinak 200-300g)


Masz tu taka rozpiske na początek.
Do tego przydałyby sie aeroby tj. rower, stepper, orbitek, marsz i jezeli miałbys mozliwosc to rano na czczo dla lepszych efektów.
Najlepiej abys zaczoł od takiej długosci treningu abys nie dopuscił do zadyszki i zwiększał co np. 1-2 tyg o 5-10 min az dojdziesz do ok 60 min.
Trenuj w równym i niezbyt szybkim tepie aby oddech był spokojny. 3-4 x w tyg.
Pamietaj takze o wodzie, pij wiecej niz 2L wody niegazowanej i mozesz pic czerwona herbate po 3 posiłkach (nie na czczo).
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

sykus1989
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jestem otyły :( "dieta"
dziekuje za pomoc. a masz moze przykladowy jadłospis na cały tydzien???
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jestem otyły :( "dieta"
Podalem ci zamienne produkty.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

sykus1989
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jestem otyły :( "dieta"
ok dziekuje zakupie zapasy i biore sie do pracy :) dziekuje za pomoc i pozdrawiam
  • 0

Mar1uszeq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jestem otyły :( "dieta"
Najważniejsze w odchudzaniu nie jest : Dieta lub ćwiczenia ! Są one na 2 miejscu. Na pierwszym jest SILNA WOLA.
Bez niej ani rusz. Znam wielu ludzi którzy staraja sie odchudzic , ale ich dieta konczy sie na tym kiedy dopada ich głód.

Proponuje zainwestować w Thermo Speed Extreme... po 7-tygodniowym okresie używania suplementu zauważysz ogromne efekty.

No i oczywiscie dieta. Zapomnij o słodyczach i chipsach lub paluszkach. A o Fast Food'ach nawet nie wspominam.
Ustal, że Twoj ostatni posiłek bedzie nie później niż 17.00-18.00 Po tych godzinach pij dużo płynów. Wtedy oszukasz troche głód.

Nie próbuj sie głodzic na maxa , zeby spalic tłuszcz NATYCHMIAST bo skutki sa nieprzewidywalnie negatywne. Stracisz tłuszcz , owszem . Ale wytopisz mięśnie i co gorsza bedziesz wyglądał jak worek bo skóra Ci "obwiśnie''.

POWOLI DO CELU , trzymam kciuki :D
  • 0
"Nigdy nie stój jeśli możesz siedzieć , nigdy nie siedź jeśli możesz leżeć , nigdy nie leż jeśli nie idziesz spać" - Jesse Marunde [*]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024