Suplementacja kreatyny
Napisano Ponad rok temu
Mam 16 lat(w lutym będzie 17 ;p ). Mam pytanie odnoście kreatyny. Mój staż na siłowni to dopiero 4 miesiące, ale trenuje pływanie od 6 lat. Słyszałem już wiele opinii że jak teraz wezmę odżywki to później już na naturalu nie urosne i że kreatyne to gdzieś po 6 miesiącach treningu powinno się zażywać. Ale rzeźbę mam w miarę ładną i od tego pływania troche mięśnie urosły, ale chciałbym nabrać troszkę masy i siły. I tutaj pytanie:
Czy rzeczywiście się wstrzymać ze względu na wiek/staż, czy zacząć suplementacje?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Picie na wakacjach i suplementacja |
Obalanie mitów |
|
|
||
Czego nie można spożywać podczas zażywania kreatyny a co jest wskazane ?Kreatyna+Dieta |
Dieta |
|
|
||
Początkujący 19 latek - Trening, suplementacja |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Suplementacja w sportach walki |
Sztuki walki |
|
|
||
Suplementacja w vale tudo |
Inne sporty |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Kreatyna - wybór- Ponad rok temu
-
Nowy cykl - nowe suple- Ponad rok temu
-
Cykle- Ponad rok temu
-
jak połoczyć bulka z gangerem- Ponad rok temu
-
Kreatyna o co w ogóle w niej chodzi ?- Ponad rok temu
-
HMB + Coś na stawy- Ponad rok temu
-
jaka kreatyna na początek- Ponad rok temu
-
Rady odnosnie masy- Ponad rok temu
-
Pierwsze suplementy - odżywki.- Ponad rok temu
-
jaka kreatyna?- Ponad rok temu




Ponad rok temu
