Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się ze mną dzieje????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

XLR8
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co się ze mną dzieje????
Rok temu(miałem wtedy 16 lat) wpadłem w chorobę bardzo podobną do anoreksji(chodzi o to, że codziennie jadłem kompletnie bezwartościowe posiłki - otręby z jogurtem i 3x dziennie biegałem dosyć dużo i intensywnie).
Problem zaczął się w styczniu br., gdy chciałem chodzić na siłownię, ale musiałem przytyć. I nie wiem czy to coś się stało czy metabolizm odmówił mi posłuszeństwa, ale nie mogę w ogóle przytyć od pasa w górę.
Z kolei wystarczą drobne słodycze i od pasa w dół wyglądam jak bomba atomowa. Trochę to podobne do choroby Zespołu Klinefeltera ale testosteron mam w normie akurat. Mam strasznie grube uda, pośladki i brzuch szybko rośnie a w ramionach normalnie badyl. W dodatku beznadziejna kondycja, mam straszne problemy na WF z bieganiem, wszelakimi ćwiczeniami wysiłkowymi. Jest mi z tego powodu bardzo wstyd, że WF-ista traktuje mnie jak kalekę, bo przecież nie może mnie traktować jak normalnego, zdrowego chłopaka skoro po 100 m biegu wysiadam kompletnie i nie mogę dalej. Dodatkowo mam jeszcze ginekomastię już od 4 lat i ciągle nie schodzi. Byłem u dwóch lekarzy rodzinnych, jeden dał mi skierowania na kilka badań(wszystkie wyszły pozytywnie), a drugi mnie zwyczajnie wyśmiał.
Pojechałem potem do endokrynologa i ten też skierował mnie na badania prolaktyny, kortyzolu, hormonu wzrostu(mam 192 cm) i ponowne testosteronu. Obawiam się, bo wielokrotnie już te badania wychodziły pozytywnie i co tym razem, jeśli wyjdą pozytywnie?? Czy mogę wtedy zacząć brać kreatynę??
Jeszcze zapomniałem dodać.
Poszedłem na tą siłownię w końcu, w styczniu i zacząłem od 20 kg -optymalnie. 2x w tygodniu, bo miałem jeszcze inne zajęcia prywatne, i zakończyłem ćwiczenia w marcu na 25 kg - dietę miałem wspaniałą, ale nie mogłem patrzeć jak KOBIETA, tak KOBIETA obok ćwiczyła, siegając mi raptem do klatki piersiowej i ważąc dobre 20 kg mniej podnosiła 30 kg
Powiedzcie mi, jak 17-letni chłopak mający 192 cm i 95 kg wagi może ledwo co podnieść 25 kg?????
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się ze mną dzieje????
Hmm jeśli chodzi o brak możliwości zwiększenia masy to myślę że to właśnie efekt Twoich wcześniejszych wybryków. Ile ważysz? Co do wysiłków fizycznych to że słaby jestes, nic nie trenowałeś wcześniej, skatowałeś organizm więc się nie dziw. Pomalutku, będzie ok. Co do tej ginekomastii to może masz lipomastię a nie ginekomastię??
I co do siłowni, pamiętaj o regeneracji, prawidłowej technice.
I wrzuć dietę

Jak wcześniej biegałeś że teraz nie możesz 100m przebiec?
  • 0
Paweł W.

XLR8
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się ze mną dzieje????
Niewyraźnie napisałem czy jak?? 95 kg!!
Po 2: też tak się łudziłem, że powolutku, będzie dobrze itp.
I zamiast coraz lepszych efektów, zacząłem obniżać obciążenie, a przecież nie będę podciągał 10 kg!!!!
Zanim zacząłem biegać i wpadłem w tą dziwną chorobę ważyłem ponad 100 kg, byłem spaślakiem, a teraz przynajmniej wyglądam jak człowiek.
Chyba zwyczajnie się wypłukałem z wapnia.
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się ze mną dzieje????
Właśnie końcówki nie skumałem
Myślę że nie dbasz o właściwą regenerację mięśni, dlatego podnosisz coraz mniej
Kup sobie zestaw witamin,minerałów, poczytaj trochę o treningu odpowiednim, regeneracji {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się ze mną dzieje????
Kiedy się szybko tyje trzeba cos na stawy brać
  • 0

XLR8
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się ze mną dzieje????
Niestety obawiam się, że mam osteomalację(nazywaną osteoporozą u dorosłych).
Objawy: Dochodzi do krzywic, kifotyzacji odcinka piersiowego kręgosłupa(nieznikająca ginekomastia od 4 lat), deformacji miednicy i kolan (szpotawość). Pacjent bardzo szybko się męczy, ponieważ mięśnie również są osłabione.(wszystko się zgadza).
Chyba będę się musiał wybrać na badania wapnia w organizmie.
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się ze mną dzieje????
Hmm moze od razu zakup wapń, i jakiś kompleks witamin
  • 0
Paweł W.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024