Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie bójcie sie siłowni!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nie bójcie sie siłowni!!
mam budowe typowego chuderlaka tzn. jestem bardzo wąski w barach . Kiedy moj "kolega" dowiedział sie że chodze na siłownie to oczywiście wszyscy sie ze mnie śmiali ale do czasu . ostatnio kolega mnie już naprawde zdenerwował mówiac ze nie mam z nim szans nawet jak bede chodził 2 lata na siłke . Powiedziałem mu że skoro jest taki silny to na reke niech ze mną idzie zgodził sie bez wachania a nawet uznał to za moją głupote bo przecież ja zawsze przegrywam . Prawa reka no była istna walka meczyłem sie ale jednak udało sie , wkońcu sie zmęczył i przegrał . Uznał że oszukiwałem i że i tak jest silniejszy. Lewa ręka (jestem "mańkutem") poszła gładko rozłorzyłem go odrazu . strasznie sie zdenerwował i zaczoł sie rzucać . Troche byłem podbudowany zwyciestwem i sie stawiałem . Troche sie poszarpaliśmy i ku mojemu zdumieniu z każdą chwilą zdobywałem przewage . Paweł zaczoł już dyszeć a ja sie dopiero rozkręcałem . po kilku uderzeniach (wreszcie) ktoś kto widział co sie dzieje nas rozdzielił (108 kg 190cm Mój kuzyn:)) Cfaniaczek nastepnego dnia mówił że sie źle czuł i wogole co to mu nie było ale ja i tak wiem że dał bym rade zrobić to jeszcze raz ..,

Chuderlaki zapisujcie sie na siłownie i dawajcie z siebie wszystko !! Nawet jeśli nie będzie widać na pierwszy rzut oka efektów to sie nie poddawajcie ! Dzieki ćwiczenią fizycznym bedziecie zreleksowani i bedziecie sie naprawde lepiej czuli!! Pomimo tego że przytyłem 5 kilo nie widać prawie nic ale mięśnie są dużo silniejsze i mają DUZO wiekszą wytrzymałość!
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
dooobry jestes GRATULUJE, trza takich odrazu po gebie :bije: , ale ja i tak wyznaje lepsza zasade:
Po co sie bic? lepiej Pić !! !! !! :mrgreen:
ale i tak wielkie :brawo:
pozdro

[ Dodano: Sob 13 Lis, 2004 ]
ja tez jestem taki jak ty ale narazie nitk sie nie stawial a ja wole siedziec spokojnie,
Krowa ktora duzo muczy malo mleka daje !! !!
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
też lubie pić :D (JAk kazdy prawdziwy obywatel Polski :mrgreen: Agresywny nie jestem ale jakoś tak wyszło... I tak wyjdzie na to że miał zły dzień i że dał mi fory bo by mnie zabił normalnie ... Ale co tam ja wiem swoje i mam nadzieje że jednak czegoś go to nauczy hyhyhy
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
A ja wręcz przeciwnie - jestem bardzo agresywny i nie mam większych obaw przed nikim, czasem sam chce aby jakiś "byczek" mnie zaczepił itd. A tu lipa :-(
  • 0

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
ale ty pewnie sam jesteś "byczek" :P
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
WBD uważaj są kolesie w ogóle nie wyglądający dobrze a zamiatają konkretnych gości.
Wpadł kiedyś do mnie na siłownie kumpel z bojówy Ruchu , waży koło 70 kg a 100 kg na klate machnął 5 razy. widziałem też ustawki z jego walką, niechciałbym na takiego trafić. Na szczęście to mój kumpel :)
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
Madson - a tam jaki ze mnie byczek...
Dawid1920 - też znam takich wyglądają na chucherka a nieźle wymiatają...
Jednak - fakt jest faktem, nie zważałbym na ryzyko gdyby taki uraził moją kobietę...

  • 0

maxipl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:samochody i silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
Kiedys jak mialem 13 lat wazylem okolo 50 paru kilo i 160 cm chodzilem na silownie wszyscy sie ze mnie smiali lecz nikt nie fikal ale znalazl sie jeden to byl muj brat zawsze sie z nim bije wtedy bylem pewny bo myslalem ze jak chodze na silke to nie ma szans ale tak nie byl bo on jest starszy o rok pozatym wazyl okolo 70 paru prawie 80 i mial tez prawie 180 cm zaczolem sie bic w domu on jest wiekszy to na mnie wsiadl i mnie udezyl raz zaraz po tym zemnie zlecial jak dostal z prawej reki strzala i sie odrazu poplakal puzniej prubowal jeszcze raz pare miesiecy puzniej ta sama sytuacja strzal i gleb ale bylem dumny z siebie :mrgreen: :bije:
  • 0

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
a ile masz teraz lat bo masy to ci 10kg przybylo....:)
  • 0

maxipl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:samochody i silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
teraz mam 15 lat jak na muj wiek to sprawdzilem ze moja waga jest okay :mrgreen:
  • 0

Ar2r1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrołęka

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
WBD znam 2 osoby ( takie kokretne ) jeden i drugi trenuja box ( jeden juz przestal )
ten pierwszy 18 lat brzuch i klata rowna :] na klate pewnie 60 dych by nie podniosł a by wiekszosc tych z siłki co po 130 - 140 podnosza rozniosl
drugi 16 lat tez chudy juz nie trenuje boxu za koxy sie wziol ;] w wakacje na dychotecha po 2 kolesi po 20 lat lał naraz :]

nie zawsze idzie siła na siłowni z siła w walce ;]

o mnie już nie mówie :]
  • 0

Python
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
ja jestem na zasadzie po co sie bic jak mozna pic...a do sparingow...to nie sa czasy 2 klasy podstawoki ze sie po brzucu lalo....tak czy inaczej nie masz miesni silny na twarzy co za tym idzie jeb w nosek i slynych nie ma:P najbardziej w tym wszystkim tak samo jak w cwiczeniach liczy sie technika
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
Python

po co sie bic jak mozna pic...

-- to jest plagiat :P:P
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

andyrage

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie bójcie sie siłowni!!
myśle,że odbiegliście chłopaki od głównego tematu i postulatu kolegi Madsona,ale cóż-tak to na forum bywa:)ja popieram apel jego i zachęcam wszystkich "chuderlaków" do ciężkiej pracy na siłowni-bo to daje dużo pewności siebie-a pewność ta jest nam potrzebna nie tylko w "sytuacjach ekstremalnych",lecz w codziennym życiu,ja jestem szczupły (waga do 67,5,180cm)ale wypracowałem sobie opinie "silnego" i teraz w wielu sytuacjach jest mi łatwiej-pozostaje mi tylko jeszcze raz poprzeć apel Madsona-Chudziaki na siłownie-a później do sklepu kreatyna.pl :)pozdro
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024