Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMOC W SUPLEMENTACJI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

pemas
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

POMOC W SUPLEMENTACJI
Witam serdecznie!

Potrzebuję pomocy przy doborze suplementacji. Na niej się najbardziej skupiam ponieważ dieta jest dla mnie czytelna i zrozumiała. To samo dotyczy treningu. Największe problemy mam z suplementami z racji dużej ilości firm, składów, etc.

Żeby ułatwić Wam pomoc jestem osobą, która ma 28 lat mierzę 170 i obecnie ważę 80 kg. Nie mam żadnych kontuzji, nie mam uczuleń na produkty białkowe. Jestem natomiast leczony na nadciśnienie. Przez ostatnie 4lata nie wykonywałem żadnych ćwiczeń regularnie. Miałem kilka podrywów ale nie potrafiłem utrzymać się w rutynie. Było to bieganie i pływanie przez okres nie dłóższy niż półtora miesiąca. W swoim życiu pływałem 8lat z racji chodzenia do szkoły sportowej. Był to okres pdstawówki, treningi od poniedziałku do piątku po półtorej godziny. W czwartej klasnie podstawówki doszło ju-jitsu dwa razy w tygodniu. Treningi na basenie skończyły się z początkiem liceum a treningi ju-jitsu w trzeciej klasie liceum. W tedy zacząłem treningi na siłowni. Trenowałem stale do 24 roku życia. Dwa razy reprezentowałem uczelnię w trójboju siłowym. W tamtym okresie czasu moja waga wachała się między 68 a 73 kilogramami w zależności od diety i suplementacji. Obecnie chciałbym zacząć od redukcji wagi.

Chciałbym zapytać, czy treningi siłowe łączyć z bieganiem, czy na początku skupić się na zmniejszeniu wagi?

Czy rozpocząć od ogólnorozwojówki czy grupować poszczególne partie od początku?

I te suplementy. Chciałbym żebyście polecili mi firmy, czy produkty nie zważając na ich cenę a raczej na jakość.

Będę wdzięczny za wszyskie odpowiedzi!

Użytkownik pemas edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOC W SUPLEMENTACJI
Co do kwesti odżywek to wszystko rozbija się o koszta .
Skoro masz nadciśnienie to spalacze bym raczej odpuścił a zainwestował w dobre bcaa ,omege i kompleks wit .
Powiedz ile masz siana to coś się wymyśli

Co do treningu to pytaj w dziale trening tam ci chłopaki powiedzą co i jak .
Oczywiście że trening siłowy + aeroby (bieganie,rowerek,bieżnia) do tego basen

Rozumiem ze dieta na redukcje jest opanowana ?

pemas
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOC W SUPLEMENTACJI
Co do diety, to tak zaczynam się katować ;-) (słodycze odstawione, napoje gazowane, posiłki między 5a6 dziennie). Nie liczę kalorii bo nie zamierzam trafiać na okładki ani tym zarabiać. Poza tym zauważyłem po sobie, że stopniowe odkładanie poszczególnych produktów zakazanych idzie mi znacznie lepiej niż jednorazowy skok na głęboką wodę.

Spalczy tłuszczu nie zamierzam brać. Raz miałem styczność ze spalaczem firmy san... naprawdę przedziwne wrażenia poczynając od powiększenia źrenic na zalewaniu zimnym potem i udeżeniach gorąca kończąc. Widocznie nie wszystko dla wszyskich :-)

Koszty. Zawsze jest to temat tabu... Wiadomym, że przyjmowanie aminokwasów, witamin, hmb, etc. nie może być jednorazowym, tylko stałym i długotrwałym etapem. Co do cen to je znam dlatego nie będę zaskoczony kwotami. Jestem otwarty na propozycję niezależnie od kosztów, jeżeli mnie one zaskoczą lub przerosną to bez wątpienia zapytam o coś innego.
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOC W SUPLEMENTACJI
Bcaa : XXL Nutrition Recovery Formula jak masz więcej siana to Scivation Xtand ,oczywiscie coś poniżej stówki też się znajdzie .
HMB zbędne
Kompleks wit :Ja tam chwale sobie Adam Now Foods

Mozna by tez Zma zapodać

No i jak masz braki to białko ,jak sadzisz że sa braki w diecie . Wiadomo że najlepiej Izolat np Sciteca lub treca ,jak mniej siana to mieszanka izolatu z koncentratem np Peak Delicious Hhey lub MRM metabolic whey

Użytkownik kuba1000 edytował ten post Ponad rok temu


pemas
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOC W SUPLEMENTACJI
W przypływnie Nowo rocznych postanowień zakupiłem dzisiaj:

ZMA - Scitec Nutriyion

BCAA - Mega Caps 1100 Olimp

Ilość na miesiąc, więc jeżeli są słabe to po wybraniu po prostu je zmienię.

Witaminy i białko poszukam za chwilę w necie. Czy można łączyć aminokwasy proste i złożone?

Użytkownik pemas edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024